Skocz do zawartości

Kanał Sportowy na YouTube


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Kasparowa, to ciekawe, bo chyba po dużej krytyce na TT że zapraszają Rosjanina, to edytowali wpis i zaznaczyli że krytykuje Putina :)

Natomiast co do wydawnictwa, to zastanawia mnie jedno, jak długo ten pomysł się utrzyma w pierwotnej formie, ponieważ sklep z gadżetami też miał osobą witrynę, ale po kilku miesiącach nawiązali współpracę z R-Gol i tam je wrzucili, ciekawe czy podobnie będzie z wydawnictwem i czy za jakiś czas nie połączą sił z innym wydawnictwem, jak im "biznes książkowy" nie będzie się "kleił"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym, żeby zrobić nowe wydania książek Zarzecznego, mówiono już od jakiegoś czasu, ruch dobry, bo teraz te pozycje, szczególnie "Zawsze byłem najlepszy", są białymi krukami i ciężko je zdobyć, a jak już są, to za ceny rzędu kilkuset złotych. Myślę, że właśnie ten tytuł zakupię wraz z kwartalnikiem (bo "Mój własny charakter pisma" mam, udało mi się kupić, jak był po jakieś 12 złotych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.06.2022 o 14:29, fillion napisał:

Z 2-3tygodnie temu Stanowski coś odpisywał na twiterze 

Ja pytałem nie cały miesiąc temu, czy porzucili te plany, i odpisał że nie i że zostały ostatnie testy aplikacji i wtedy ruszy, więc myślę że może na jesień wystartują

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.06.2022 o 09:29, _Artek_ napisał:

ja bym się tak nie cieszył...... kolejna subskrypcja do opłacenia

Ja się nie cieszę. Nawet jeżeli wprowadzą opłaty, to nie zamierzam nic od nich wykupywać. Skusiłem się, to prawda, na zamówienie Kwartalnika Sportowego, (mam nadzieję że się nie zawiodę), ale to nie oznacza że wykupię też ich  ew. kontent VOD. Z resztą i tak coraz częśćiej oglądam Meczyki niż KS

16 godzin temu, wislok napisał:

przerzucają sie juz na meczyki. 

Masz jakieś dane o ew. "odpływie" widzów?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Kanału Sportowego widać stagnację jeśli chodzi subskrypcje i ciągły spadek widzów filmów od lutego: https://socialblade.com/youtube/channel/UCIfI7Yo22SMKp5PraztHM6w

Meczykom jeszcze daleko do sukcesu, no ale w maju KS zyskał 8 tysięcy subów, a oni ponad 10 tysięcy, więc coś tam się dzieje.

Poza tym meczyki są naprawdę o sporcie, a nie [beep] Maryni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...