Skocz do zawartości

GONET.TV


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.11.2020 o 13:11, Krzysiek11:) napisał:

 

 

@kingofsouthw tej cenie masz jedno urządzenie, ponoć za każde kolejne jest opłata 9.90 zł miesięcznie, aby móc oglądać jednocześnie.

Włączyłem to z ciekawości i działa na 3 urządzeniach. 1 PLN za test to cena wsam raz , domowy budżet wytrzyma ? ;)

Edit:

Trochę ten interfejs taki archaiczny.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kingofsouth napisał:

Włączyłem to z ciekawości i działa na 3 urządzeniach. 1 PLN za test to cena wsam raz , domowy budżet wytrzyma ? ;)

Edit:

Trochę ten interfejs taki archaiczny.

 

I usługa jest ok czy raczej nie warto? Używam Play now tv i sobie chwalę tak samo jak nc go. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usługa działa całkiem nieźle. Nie zauważyłem żadnych przycinek a obraz wygląda bardzo przyzwoicie. Skorzystałem bo chciałem spojrzeć na czeski kanał sportowy. Szczególnie dobre okazały się stacje muzyczne - Retro i ten rockowy kanał. Chyba Filmbox Premium tylko nie świecił z oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
27 minut temu, Anita Kaźmierska napisał:

@Krzysiek11:) kliknij w lupkę na górze i wpisz TVP Sport ;) Jakość niestety SD.

HBO dodatkowo płatne.

Testowaliście ich BOX-a czy na innym sprzęcie? Bo na Mi BOX S nie ma tych kanałów, może mają różne oferty w zależności od sprzętu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, musiałam schować tymczasowo, póki nie poprawię tekstu i nie dam nowych zrzutów ekranu, bo te wskazują na obecność TVP Sport, HBO i innych, a tych w ofercie na polski rynek nie ma. Czyli dostałam do testów, chyba przez pomyłkę, polski interfejs z ofertą na czeski rynek :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełączyli mi ofertę na dedykowaną dla polskiego rynku. Wprowadziłam więc poprawki do artykułu:

https://satkurier.pl/news/197797/gonettv-nowa-usluga-streamingowa-na-polskim-rynku.html

Testowałam na CANAL+ BOX 4K, na smartfonie z Androidem i na przeglądarce internetowej. Zrzuty w tekście pochodzą z aplikacji Android TV.

Filmbox Premium HD nie świeci, tak jak wspomniał @rtl7fan.

 

W dniu 23.11.2020 o 15:25, kingofsouth napisał:

Włączyłem to z ciekawości i działa na 3 urządzeniach

 

Czy próbowałeś dłuższy czas tak korzystać? U mnie po kilku chwilach blokuje się streaming na pozostałych urządzeniach. Chyba bez wykupienia tej opcji za 9,90 zł nie da rady odtwarzać na dwóch urządzeniach jednocześnie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2020 o 16:21, swordfish napisał:

Dla nas najważniejsze są nasze kanały główne z oligopolu TVP, TVN i Polsat, a tu brak catch-upu.

 

Taka mała ciekawostka: dostawca ma 3 różne pakiety kanałów: czeski, słowacki i polski. Przez 2 miesiące testowałem pakiet pl a po anulowaniu i przyjrzeniu się wszystkim ofertom odkryłem że keczap na kanałach pl jest... ale tylko w pakietach zagranicznych ? . 

 

Teraz stestuję czeską bo mają kanał z horrorami (i przy okazji zweryfikuję czy faktycznie łatwiej jest obejrzeć wczorajsze M jak Mroczek będąc czechem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka za złotówkę, ale trudno znaleźć dużą grupę chętną za to zapłacić 29 zł. Te stacje tv ustawione w firmie epg to pomysł sprzed 10 lat. Apka na smartfona to pomniejszona apka z android tv przez co w ogóle nie jest czytelna. Tłumaczenie (brak) to porażka. I to niby vod...które pokazuje filmy z TV zapisane w pamięci, a więc mamy wszystko ze znaczkami kanałów i reklamami. Ciekawa rzecz jak ktoś chce oglądać hokej po czesku lub ligę mistrzów po węgiersku. Poza tym nie ma co inwestować więcej niż złotówkę. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...