Skocz do zawartości

WiFiBox+ (Sagemcom DSIW74)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten dekoder to się nadaje tylko na złom. Nigdy nie widziałem bardziej zamulonego dekodera. Średnio trzy razy w tygodniu się zawiesza, na pilocie klikasz Menu a dekoder uruchamia VOD, chcesz przełączyć kanał a dekoder zwiększa głośność. :mrgreen:

 

Wymieniłem już dekoder kilka razy i dalej to samo, nawet BOK nc+ są świadome takich problemów. 

Edytowane przez SatZnawca
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mi od soboty wariuje WIFIBOX, co kilka/kilkadziesiąt minut w losowy momencie włącza się wygaszacz ekranu (dźwięk zostaje), bez logo nc+ i strasznie laguje, z początku myślałem, że może coś testują, ale jak problem się nasilił dziś (w niedzielę) to widocznie bez związku, po prostu mu odwala. Jak co pewien czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Raczej nie masz się co spodziewać zmian sprzętu w platformie C+. Przynajmniej na razie.

 

PS. PC+ jakoś dziwnie brzmi. Przecież nikt do tej pory też nie pisał PNC+ (platforma NC+). ;)

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, nieczęstygość napisał:

Mi od soboty wariuje WIFIBOX, co kilka/kilkadziesiąt minut w losowy momencie włącza się wygaszacz ekranu (dźwięk zostaje), bez logo nc+ i strasznie laguje, z początku myślałem, że może coś testują, ale jak problem się nasilił dziś (w niedzielę) to widocznie bez związku, po prostu mu odwala. Jak co pewien czas.

Oczywiście w ustawieniach wygaszacz wyłączony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary 5800 zepsuł się i wymienili w punkcie na nowy z wątku WIFI Box +

Jednak w tym nowym nie działa w ogóle skalowanie obrazu. Mam stary telewizor LG CRT 100hz podłączony przez scart i tak jak na starym tunerze ustawienie obrazu działało prawidłowo, proporcje obrazu prawidłowe, czyli na górze i na dole czarne pasy, tak na nowym żadne zmiany nie dają rezultatu i obraz cały czas jest na całym ekranie, przez co w pionie jest mocno rozciągnięty. Czy ktoś ma podobny problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lidek
Spróbuj wyciągnąć wtyczkę z gniazdka i poczekaj chwilę, może pomoże. U mnie czasem jest odwrotnie, gdy przełączam na kanał który nadaje w 4:3 obraz jest rozciągnięty do 16:9 ale żadna zmiana w ustawieniach tego nie zmienia dopiero reset poprzez wyłączenie z prądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje temat troche ale u mnie zmuszenie dekodera wifibox+ do działania z jakimkolwiek dyskiem pomogło odpięcie go od internetu, dysk się nie zapełnia w 100%, działa timeshift ale pojawia się inny problem. Po ustawieniu nagrywania kilku programów po sobie, nagrywa się pierwszy z listy, reszta czarny obraz. Miał ktoś tak i jakoś to rozwiązał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem taki, że byle jaki Pendrive czy dysk, czasem nagrywa normalnie, a czasem po 2 minutach niby jest pełny, odłączysz USB i podłączysz, o! I znów prawie pusty. No jprdl. 

Edytowane przez nieczęstygość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dekoder miał, ma i nie zanosi się na poprawę funkcji nagrywania. Też posiadam te padło do multiroom. Na początku też testowałem peny, dyski i [beep]a. Ten dekoder to się nadaje do przerzucania kanałów, a z nagrywaniem dać sobie spokój. Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...