Skocz do zawartości

WiFiBox+ (Sagemcom DSIW74)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z radiem internetowym. Jak włącze i już gra radio to pogra 3-4 minuty i samoistnie wychodzi do menu wyboru radia.

 

Potwierdzam. U mnie jest to samo.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości. Nagrania są szyfrowane przez dekoder i też niejako "przypisane" do konkretnego egzemplarza dekodera, za pomocą którego zostały dokonane i ich odtwarzanie jest możliwe tylko i wyłącznie na nim.

W przypadku awarii dekodera i konieczności jego wymiany na nowy, nagrania znajdujące się na jego dysku, niestety, zostają utracone bezpowrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do tego że się ten złom ciągle zawiesza już się przyzwyczaiłem-o zgrozo.

Ale niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego dekoder sam się włącza o 11.52 i sam sie wyłącza o 11.54 codziennie?

I dlaczego gdy na pilocie wystukuje numer 40 (nsport) na ekranie wyskakuje mi kanał 41 z tv reżimowej?

(zaznaczam że nie mam nastawionego żadnego nagrywania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie tutaj, że dekoder się zacina i pomaga wymiana na nowy. A co, jeśli jest problem z pilotem? Tzn. klikam klawisz "pilot", a kanał mi się zmienia. Albo chce pogłośnić, a tu wskakuje kanał wyżej. Nie dzieje się tak zawsze, ale już tracę cierpliwość. Wymiana baterii drugi raz nic nie daje. ;) Udać się na wymianę?
O braku płynności nie wspominam.

Mam ESCA014 ;)

Edytowane przez mateuszj14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ostatnio wifibox+ przechodził jakieś gruntowne zmiany? Ja miałem go od grudnia do lutego i w tym czasie korzystanie to była ciągła udręka. Czy coś się zmieniło od tego czasu?

Edytowane przez Barti
Na forum nie komentujemy decyzji i działań Moderacji (art. III pkt 6 Regulaminu forum). Usunięto fragment postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam aktywny szybki start. Mam również wifi Premium boxa i jest podłączony do tej samej anteny i EPG jest w porządku. Na wifiboxie muszę "być" na kanale 9 lub 20 i wtedy strzałkami przechodzę na inne kanały to EPG jest kompletne. A przykładowo gdy oglądam Polsat czy Comedy Central to EPG prawie wcale nie ma lub jest aby bieżąca audycja która jest nadawana. Przez pół roku zdążyłem się przyzwyczaić ale z ciekawości chciałem wiedzieć czy tak jest i wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...