Skocz do zawartości

C+ za granica


Chudy85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich nie mogę znaleźć tej informacji nigdzie wiec spróbuję zapytac was. Jestem użytkownikiem C+ i odbieram tą telewizje drogą satelitarną przy pomocy dekodera 4k. Nigdy nie podłączyłem go do internetu bo jak wspomniałem juz wcześniej mieszkam po za granicą Polski. Co będzie jesli jesli bym podłączył go do internetu? Czy c+ może zablokować dekoder jako ze w regulaminie pisze ze można go używać tylko na obszarze Polski? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2020 o 08:02, Chudy85 napisał:

jako ze w regulaminie pisze ze można go używać tylko na obszarze Polski? 

Pisać pisze, ale też jest coś takiego jak dyrektywa UE o odbiorze za granicą.

Zadzwoń i dopytaj o VOD.

Albo szukaj osoby z tym dekiem za granicą który podłączył go do neta i albo odbiera, albo nie.

Nie słuchaj osób które tego nie robiły.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu działało ale musiało być konto opłacone polską kartą, potem oddałem ale powinno działać bo jak pisał przedmówca na terenie UE musi działać.

 

Po brexicie nadal ma działać jeśli o wyspy chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@umek Mylisz usługi. NC+go TV jest na dekoderze i ono nie będzie działać za granicą, chyba że przez vpn. NC+go to oddzielna usługa, którą możesz odbierać na komputerze i urządzeniach mobilnych, ta działa na terenie Unii i w UK. To samo C+ OTT też za granicą działa.

Edytowane przez connor07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze będzie bo mi działało do zeszłego roku gdy oddawałem dekoder. Niczego nie mylę..do dziś pamietam zreszta moment jak mi to odblokowali..tyle ze ich oferta to kompletna porażka wiec oddałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam,

 

wiem że już to 4 lata, ale ciężko znaleść cos na ten temat.

Canal plus online chodzi w Niemczech bez Problemu na wszystkich sprzętach (dekoder również podłączony do internetu) od 2020 r.

Opłacam niemiecka Visa, a Umowę zrobiłem przez internet (Pakiet 4k multiroom, a wiec internet musowo).

Z VOD jeszcze nie korzystałem.

 

Chce odejść z Canal+ i przejść do Cyfrowego Polsatu.

Teraz pytanie do was, może ktoś z was ma już takie doświadczenie:

 

Czy można odbierać też w Niemczech wszystkie lub większość programów z pakietu Cyfrowego Polsatu w aplikacji Cyfrowego Polsatu przez internet np. na smart telewizorze lub tel.?

 

 

Dzięki z góry 

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te same zasady takie samo działanie albo nie działanie niektórych funkcji w streamingu. 

 

Praktyczniejszym jednaj do odbioru poprzez Internet poza Polską wydaje sie zawsze zastosowanie VPN polskiego. Zero problemów z czymkolwiek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mieszkam w UK I najlepszym sposobem aby bez problemu odbierać wszystkie treści vod oraz canal + online jest instalacja na routerze VPN np surfsherk i podłączenie dekodera do tego routera. Oczywiście też można na smart tv zainstalować c+ online i też będzie świetnie to działało . Podam link do zakupu takiego routera który można skonfigurować 

https://amzn.eu/d/ftAdaew

Jest to swietne to swietne rozwiazanie bo bedziesz miał dzięki temu ,, polski internet ,, w całym domu oraz dostep  do wszystkich serwisow jak HBO Max , Player, Viaplay ,Skayshowmax itd . Polecam takie rozwiazanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia jak to jest z canal plus online.  Na telewizorze mam aplikacje i działa bez problemu na zagranicznym ip ale jak loguje się na canal plus online na drugą umowę to już pokazuje błąd. Aby oglądać 2 umowę muszę mieć vpn. Ktoś rozumie czemu tak jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...