Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecna grafika jest od poczatku istnienia Eski TV, wiec mysle ze nowa grafika moze byc powalajace, Eska lubi zaskakiwac wiec czekam z niecierpliwoscia. ;)

A wiadomo mniej wiecej od kiedy nowa grafika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w dwóch klipach m.in. "E.T." Katy Perry Eska zrobiła coś w stylu opisu do klipu, jak powstał itp. Ok fajnie, ale zerżnęli to na maxa z MTV Europe z programu z końca lat 90-tych o nazwie Data Videos. Głupio, że wygląda to identycznie jak było na MTV - rozwijające się i zwijające ramki. Identyko. Trochę siara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Eska TV widzę premiery już nowych klipów Britney Spears i pare innych a na VIVIE i 4 Fun.TV nic nadal. To dziwne że nowy klip Britney najpierw na Eska TV premierowo a nie na kanale MTV Net. Czyzby popsuły się układy między MTV Net. a wytwórnia Britney? :-)

Ale nie dziwie się że nowy klip najpierw na Eska TV bo jej nowy album miał swoją premierę i zarazem promocję na antenie Radia Eska.

Nowy klip Alexis Jordan też już na Eska TV a na VIVIE nadal ten pierwszy puszczają tylko. Na 4 Fun.TV jeszcze lepiej bo dopiero ten pierwszy u nich to premiera :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok fajnie, ale zerżnęli to na maxa z MTV Europe z programu z końca lat 90-tych o nazwie Data Videos. Głupio, że wygląda to identycznie jak było na MTV - rozwijające się i zwijające ramki. Identyko. Trochę siara.

Ale wyłączności na to nie mają. W TVP2 "Lista 30 ton" też prezentowała opisy teledysków i była to twoim zdaniem kopia MTV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha! A to nie wiedziałem że tak szybko na naszej VIVA PL leci? Na VIVA Niemcy nadal ten poprzedni klip leci widze a nowego nie ma!

Mało oglądam teraz naprawdę VIVE PL wolę Eska TV. Drażnią mnie bardzo te sms-y na pół ekranu i te reality shows i serialiki z MTV PL :-(

Na Eska TV widziałem dziś nowy klip Armina Van Buurena! Jak zawsze kolejny bardzo dobry kawałek jego :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to extra ale szkoda że na głównej liście w CP niema

 

Co racja to racja w końcu na CP jest jeszcze sporo miejsca w sektorze kanałów muzycznych - więc szkoda że nie przeznaczają je dla kanałów FTA. Cyfrowy Polsat w ogóle prowadzi politykę dzielenia tych lepszych (CSB TV i TVR) i gorszych (cała reszta z Czwórką i Eską TV na czele ) co niestety nic dobrego nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do Eska TV maila z gratulacjami wygranej w konkursie na 4 miejsca w MUX1 DVB-T i to mi odp.:

"Serdecznie dziękujemy za gratulacje i słowa uznania.

Zmiana oprawy graficznej nastąpi niebawem, na przełomie wiosny i lata.

Transmisja z gali EMA odbędzie się w tym roku na żywo na antenie ESKA TV a do tego cała sobota 28 maja będzie poświęcona tej gali, wejścia na żywo będą odbywały się od rana przez cały dzień a na finał - bezpośrednia relacja z gali.

Zapraszam do oglądania.

 

pozdrawiam"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no ... Eska robi się z dnia na dzień coraz lepsza - coraz bardziej profesjonalna. Gratuluję . Viva ryczy i kwiczy - 4 fana lekko mi szkoda.

 

Czekam tylko na jakieś pasma tematyczne ... hip - hop / soul/ Rock/ 3 z 1/ itp ... w końcu koncesja DVB-T to i więcej odbiorców będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...