Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Oni sobie jaja robią? Kiedyś było "Winter City", ale potem z tego zrezygnowano po zmianie "Summer City" na "Eska on the beach". Teraz widzę, że od 6 lutego jest w ramówce program "Eska on the Beach". Zimą? Ok, w Polsce i tak śniegu nie ma :P "Pięciopak Hanego" zacznie się szybciej niż się spodziewałem, premiera w niedzielę o 16.00 - prowadzącym Michał Hanczak!  "Weekend z Eską TV" poleciał ostatni raz 8 stycznia (w niedzielę) o 13.00. Jeśli chodzi o rozrywkę to powtórki "Celebs Go Dating. Gwiazdy idą na podryw" w soboty o 20.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak a propo Esek ale też i Vox Music TV to dziwi mnie chora sytuacja jaka stała się po zakupie tych telewizyjnych stacji przez Polsat. Mam tu na myśli posługiwanie się nie swoim markami. ZPR Media po zakupie Muzo FM chce go zamienić na Eskę Rock? A Polsat? Dalej pasożytuje na marce stacji dawnego ich właściciela. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@man100Na Chomikuj są 3 odcinki, gdy wpiszesz hasło "Wczorajsi" :) Za to w marcu oczywiście od wtorku 28 lutego nowa edycja "Love Island. Wyspa miłości". Nowa pora emisji (tak jak na TV4) o godzinie 21.00. "Polacy za granicą" tylko raz dziennie o 20.00. Znika "Doda. 12 kroków do miłości", więc we wtorek będzie godzinę dłużej muzyki (od 22.00).

Jest nowa aktualizacja ramówki. Znikną kolejne programy rozrywkowe - "Nastolatki - generacja jutra" a także Zawierucha oraz Bednarek w Dubaju. Od poniedziałku do czwartku 20.00 "Polacy za granicą" 21.00 "Love Island. Wyspa miłości" 22.00 "Polacy za granicą". Piątek i sobota 20.00 "Celebs Go Dating. Gwiazdy idą na podryw" 21.00 "Love Island. Wyspa miłości" 22.00 "Polacy za granicą" oraz niedziela od 20.00 po 2 odcinki "Polacy za granicą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od środy (12.04) kończy się program "Love Island. Wyspa miłości". Od poniedziałku do piątku będą 2 odcinki "Polacy za granicą" od godziny 20.00. Nie wiem jak będzie to wyglądać w weekendy, ale programu "Celebs Go Dating. Gwiazdy idą na podryw" nie będzie w piątki. Zamiast "Love Island. Wyspa miłości" w środę o 22.00 będzie "Co się słucha?", w czwartek o 22.00 "Świeży Towar", a w piątek o 22.00 "Miejska lista". O godzinie 23.00 są "Hity na czasie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś orientuje się może co z programami muzycznymi z prezenterami? Chodzi mi głównie o Olę Kot - "Miejską listą", "Co się słucha?" oraz "Jazdy Gwiazdy". Zdaje mi się, że emitują same powtórki od jesieni. Mało tego - w programie "Jazdy Gwiazdy" jakiś czas temu trafiłem na Rudego, który skończył współpracę ze stacją od 1 września, więc musieli pokazać (niechcący) powtórkę sprzed ponad pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się pasmo "Best of", które jest inne od pozostałych tak jak "Hity Baby One More Time", czyli zero "popowej sieczki". Oto wczorajsza playlista:

15.04.2023

22.00 Best of...Classic Rap

Spoiler

10. 2Pac feat. Dr Dre - California Love

9. Missy Elliot - Get Ur Freak On

8. Kris Kross - Jump

7. Xzibit - X

6. Vanilla Ice - Ice Ice Baby

5. Eminem - The Real Slim Shady

4. 50 Cent - In Da Club

3. Snoop Dogg feat. Pharell Williams - Drop It Like It's Hot

2. Mary J. Blige - Family Affair

1. Dr Dre ft. Snoop Dogg, Kurupt, Nate Dogg - The Next Episode

23.00 Best of...Boysbandy

Spoiler

11. East 17 - House of Love

10. Boys II Men - On Bended Knee

9. 5 Seconds of Summer - Youngblood

8. One Direction - One Way Or Another (Teenage Kicks)

7. NSYNC - Bye Bye Bye

6. Westlife - Uptown Girl

5. BTS - Dynamite

4. Jonas Brothers - Only Human

3. Hanson - MMMBop

2. All 4 One - I Swear

1. Backstreet Boys - Everybody (Backstreet's Back)

 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1 maja powraca "Love Island - Wyspa miłości" (powtórki 7 sezonu) od niedzieli do czwartku o 22.00. W piątek i sobotę leci w tych godzinach "Best of...",  a z Olą Kot obejrzymy nowe odcinki "Miejskiej listy" w sobotę o 17.00. (Dalsze powtórki "Co się słucha?" oraz "Jazdy Gwiazdy").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 23.08.2023 o 10:05, Frontowiec napisał(a):

Od 4 września Eska TV pokaże w wieczornym paśmie "1000 sposobów na śmierć", "Dragon Ball Super" oraz "Doda. 12 kroków do miłości".

Dragon Ball Super i program Dody w Esce??? Serio??? 🤦🏼‍♀️ To już oznacza, że Eska pewnie przejdzie rebranding w niedalekiej przyszłości. Tak samo Polo TV, na którym od jakiegoś czasu lecą programy nie związane z muzyką disco polo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...