Jump to content

Eska TV i Eska TV Extra

Recommended Posts

Czekałem z niecierpliwością na ramówkę wrześniową Eski TV i póki co jednak "Love Island - Wyspa miłości" została przeniesiona na godzinę 20.00. Nadal można obejrzeć o tej samej porze "Magicy z ulicy", "Warsaw Shore" czy "Ex na plaży" :P Ramówki na weekend jeszcze nie ma :) Tak czekałem, bo sądziłem, że Polsat puści więcej swoich powtórek i usunie programy z MTV, ale prawie nic się jednak nie zmieniło. Póki co z nowych programów muzycznych nie ma nic nowego...

"Love Island - wyspa miłości", który będzie od 1 września o 20:00 to 2 sezon. Powtórki 1 sezonu będą natomiast do niedzieli 23 sierpnia. Od 24 sierpnia zamiast "Love Island" o 22:00 będzie "Impreska". We wrześniu nie będzie już "Projektu Impreska". 

Edited by pawlo26

Eska TV najlepsze audycje miała w latach 2010-2013. Wtedy w programie "Dance chart" pojawiało się dużo nowych, niekomercyjnych klipów, a także letni "Summer City" również przyjemnie się oglądało. Była także większa różnorodność w prezenterach.

Od 2014 z roku na rok było coraz słabiej, a jak Polsat przejął Eskę TV, to już całkiem stała się nużąca z mdłymi programami typu "Co się słucha". Ileż można słuchać jednego pytania zadawanego przechodniom na okrągło i odpowiedzi, która do niczego nie prowadzi. Już ciekawszym rozwiązaniem był randkowy program VIVY w latach 2007-2010 "Rendez-vous", a następnie "VIVA randki", bo tam choć pytania były płytkie, to każda rozmowa zawierała inne odpowiedzi.

Teraz jest mrowie programów w ramówce, a żaden nie dorównuje tym, które wykreowała wówczas Eska TV.

Edited by Sentence
  • Confused 1
  • Upvote 4

Największa żenada na Eska TV to Projekt Impreska, to ma być marna podróba Club Rotation z Vivy?? Minuta relacji z klubów, a później popowy szmelc typu Harry Styles, Jason Derulo, Doja Cat, Sugababes i do tego Męskie Granie ??

Czasem wpadnie jakiś oklepanieć EDM typu Weekend albo Infinity

• Upvote 2

Jeśli chodzi o Eskę TV, to tutaj nigdy nie było porządnego programu z występami z klubów, rodem z VIVY GER. VIVA PL początkowo nadawała pod tą samą nazwą program po polsku, ale stosunkowo krótko, zastępując go "Club Charts" właśnie z krótkimi wstawkami z dyskotek i szablonowymi teledyskami.

Eska TV, to zdecydowanie nie ta droga, którą fan muzyki klubowej chciałby podążać. Pozostaje Internet lub udział na żywo w imprezach, co w chwili obecnej jest niemożliwe...

Edited by Sentence

Zgadzam się, lecz to było tylko notowanie, które z kolei znacząco przegrywało z bardzo dobrym wtedy perskim E4me TV na 13°E i mimo że, że jakość obrazu pozostawiała wiele do życzenia, to dla muzyki dance wybierało się właśnie tą stację, bo był nowy, niekomercyjny dance, jak i klasyczny oraz inne gatunki w poszczególnych pasmach, przerywane sporadycznie i bardzo krótkimi blokami reklamowymi.

• 1 month later...

Trochę ostatnio tu coś cicho się zrobiło. A więc ja coś napiszę :) Eska TV ma nową autopromocję. Nie wiem od kiedy, ale podczas reklamowania swoich programów rozrywkowych zauważyłem fragment...."Ninja Warrior Polska" :P Ciekawe od kiedy i w jakich godzinach zacznie się emisja? ;)