Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czekałem z niecierpliwością na ramówkę wrześniową Eski TV i póki co jednak "Love Island - Wyspa miłości" została przeniesiona na godzinę 20.00. Nadal można obejrzeć o tej samej porze "Magicy z ulicy", "Warsaw Shore" czy "Ex na plaży" :P Ramówki na weekend jeszcze nie ma :) Tak czekałem, bo sądziłem, że Polsat puści więcej swoich powtórek i usunie programy z MTV, ale prawie nic się jednak nie zmieniło. Póki co z nowych programów muzycznych nie ma nic nowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Love Island - wyspa miłości", który będzie od 1 września o 20:00 to 2 sezon. Powtórki 1 sezonu będą natomiast do niedzieli 23 sierpnia. Od 24 sierpnia zamiast "Love Island" o 22:00 będzie "Impreska". We wrześniu nie będzie już "Projektu Impreska". 

Edytowane przez pawlo26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eska TV najlepsze audycje miała w latach 2010-2013. Wtedy w programie "Dance chart" pojawiało się dużo nowych, niekomercyjnych klipów, a także letni "Summer City" również przyjemnie się oglądało. Była także większa różnorodność w prezenterach.

 

Od 2014 z roku na rok było coraz słabiej, a jak Polsat przejął Eskę TV, to już całkiem stała się nużąca z mdłymi programami typu "Co się słucha". Ileż można słuchać jednego pytania zadawanego przechodniom na okrągło i odpowiedzi, która do niczego nie prowadzi. Już ciekawszym rozwiązaniem był randkowy program VIVY w latach 2007-2010 "Rendez-vous", a następnie "VIVA randki", bo tam choć pytania były płytkie, to każda rozmowa zawierała inne odpowiedzi.

 

Teraz jest mrowie programów w ramówce, a żaden nie dorównuje tym, które wykreowała wówczas Eska TV.

Edytowane przez Sentence
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największa żenada na Eska TV to Projekt Impreska, to ma być marna podróba Club Rotation z Vivy?? Minuta relacji z klubów, a później popowy szmelc typu Harry Styles, Jason Derulo, Doja Cat, Sugababes i do tego Męskie Granie ??

Czasem wpadnie jakiś oklepanieć EDM typu Weekend albo Infinity

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Eskę TV, to tutaj nigdy nie było porządnego programu z występami z klubów, rodem z VIVY GER. VIVA PL początkowo nadawała pod tą samą nazwą program po polsku, ale stosunkowo krótko, zastępując go "Club Charts" właśnie z krótkimi wstawkami z dyskotek i szablonowymi teledyskami.

 

Eska TV, to zdecydowanie nie ta droga, którą fan muzyki klubowej chciałby podążać. Pozostaje Internet lub udział na żywo w imprezach, co w chwili obecnej jest niemożliwe...

Edytowane przez Sentence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, lecz to było tylko notowanie, które z kolei znacząco przegrywało z bardzo dobrym wtedy perskim E4me TV na 13°E i mimo że, że jakość obrazu pozostawiała wiele do życzenia, to dla muzyki dance wybierało się właśnie tą stację, bo był nowy, niekomercyjny dance, jak i klasyczny oraz inne gatunki w poszczególnych pasmach, przerywane sporadycznie i bardzo krótkimi blokami reklamowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Trochę ostatnio tu coś cicho się zrobiło. A więc ja coś napiszę :) Eska TV ma nową autopromocję. Nie wiem od kiedy, ale podczas reklamowania swoich programów rozrywkowych zauważyłem fragment...."Ninja Warrior Polska" :P Ciekawe od kiedy i w jakich godzinach zacznie się emisja? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Czas na nowości w ostatnim miesiącu 2020 roku. 31 grudnia w godzinach od 12.00 do 20.00 "Top of the Top 2020", a od 20.00 do 4.00 rano coroczny "Sylwester z Eska TV". W tym roku nie będzie żadnych specjalnych pasm w dniach świątecznych (24.12-26.12). Jeśli chodzi o autorskie programy muzyczne nic nie znika, ale godziny zmienili tak, aby codziennie od poniedziałku do piątku program "Jazdy Gwiazdy" leciał o godzinie 19.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, JohnnyBravo97 napisał:

Uwaga! Od 17 lutego koniec "Ninja Warrior Polska" a także "Love Island - Wyspa miłości". Zamiast tego będą 2 półgodzinne programy "Gry małżeńskie" oraz "Polacy za granicą".

To co, niedługo rebranding na MTV Polsat??? 😂

Teraz, Aleksandra Maria (Natalia) napisał:

To co, niedługo rebranding na MTV Polsat??? 😂

Znaczy się, Eska Polsat 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2021 o 21:32, ciastek napisał:

Eska TV wprowadziła napis powtórka pod logiem w czasie Love Island, jak za starych czasów.

I logo wówczas znika i pojawia się z idealnym cieniem w tle a jak np zaczyna się reklama wraca „standardowe” które ma piksele zamiast cienia. Kiedy zrobią tak żeby było idealnie bez żadnego kombinowania jak właśnie za starych czasów kiedy nie było tej cieniowej poświaty? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 24.01.2021 o 22:54, JohnnyBravo97 napisał:

Właśnie teraz zamiast "Ninja Warrior Polska" leci "Przesłuchanie".

Wiem, że czas, ale wtedy wówczas główne pasmo zostało trochę zredukowane z ilością piosenek, bo już gdzieś ok. 20:52 puścili "Ninja Warrior" i po nim zostało dość dużo czasu wolnego do zapchania (przed pasmem programów z MTV puścili 6 piosenek) i widocznie postanowili doczepić nazwę pasma (aczkolwiek nic nie zmieniło to, gdyż żadnego nagrania z przesłuchaniem jakiejś osoby nie puścili).

W dniu 20.01.2021 o 18:08, ciastek napisał:

Ninja Warrior Polska mogli zostawić, ale wyrzucenie Love Island dla mnie na plus. Chciałbym żeby wykupili coś od Comedy Central.

Ja osobiście wolałbym, żeby zastąpili ten program jakimś pasmem muzycznym (żeby było nieco ciekawiej, to mogli np. dać więcej piosenek z rzadkiej playlisty), ale wiadomo, marzenie ściętej głowy XD

 

W dniu 11.01.2021 o 01:31, mati69 napisał:

A co powiecie tak na zmianę oprawy w naszej stacji? Bo ostatnio Eska stała się monotonna trochę. 

Osobiście wolałbym, żeby grali więcej piosenek (np. poprzez ograniczenie emisji tych, co puszczają po 3-6 razy dziennie, czy ew. wymianę niektórych piosenek nadawanych co kilka-kilkanaście dni i zastąpienie tymi, co nie leciały od wielu miesięcy, a czasem nawet lat). Sama oprawa mnie mało interesuje.

@JohnnyBravo97 "ImprESKA" praktycznie znikła już 14 października, te ostatnie 4 dni z przełomu października i listopada to jako zapchajdziura były (w tym tylko 2 dni jako pełne pasma)

@djrafik jedyna różnica, jaka była w "Projekcie Impreska" od "Impreski" to oprócz przerywania teledysków reklamami, to były jeszcze właśnie te wstawki z klubów. Sama playlista niczym się nie różniła, bo kiedyś tam widziałem raz "Wherever you will go".

Teraz dodam coś od siebie. Wiadomo, jaka sytuacja dzisiaj się odbywa, więc powielać tego samego nie będę. 

Natomiast po rozszerzeniu pasma ze starszymi klipami o 18 na dwie godziny codziennie spodziewałem się, że oprócz dokooptowania jakichś piosenek z normalnej playlisty dadzą też sporo tych, co nie były na antenie od przynajmniej wielu miesięcy(głównie lata 80,90, trochę tych do 2012 też mogłoby być). Na razie oprócz paru polskich piosenek sprzed 6 czy 7 lat (których jeszcze nie widziałem w polskim paśmie, ale może tam też je puszczą) żadnej takowej zmiany nie zauważyłem, a część z nich pochodzi nawet z 2014 czy 2015 roku, przez co się czasem zastanawiam, "czy te piosenki nie są trochę za młode, by być emitowane w tym paśmie"?

Zobaczyłem, że część danych o ramówce w cenniku, nie pokrywają się z rzeczywistością, np. w niedzielę o 15, czy wczoraj o 16 zamiast polskiego pasma leciały "Jazdy Gwiazdy", co np. ramówka na Telemagazynie to uwzględnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...