Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Podwójna Gorąca 20"  będzie nie do 19, a 18. Codziennie o 18 zamiast "Hity baby one more time" będzie pasmo tematyczne "Best of". Ciekawe tylko czy we wrześniu będą to premierowe odcinki. Jeśli chodzi o nowe odcinki programów, które prowadzi Ola Kot ruszą pewnie w październiku,a we wrześniu to powtórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od października znowu zmiany, ale raczej gwałtowne. Chyba będzie tak jak napisał kolega wyżej - idzie nowy jesienny sezon. "Eska TV Info" będzie tylko o 7.00 i 8.00. Zamiast "Podwójnej Gorącej 20" będą sezonowe programy muzyczne w tym powrót "Szybkich strzałów". Ciekawe z jakim prowadzącym skoro nie ma Rudego? O 18.00 powrót "Hity Baby One More Time". O 20.00 "Polacy za granicą", o 21.00 premiera z miesięcznym opóźnieniem "Love Island - Wyspa miłości", a o północy powtórka. Uwaga...o 22.00 i 23.00 programy muzyczne :) W dni powszednie z tej racji zniknie "Śmierć na 1000 sposobów". Czekam na ramówkę na weekend. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telemagazyn dodaje ramówki z zeszłego roku to już nie pierwszy raz. Dziś już dodali do połowy października i jest to raczej poprawna ramówka. W przyszłym tygodniu jak skończy się "Doda 12 kroków do miłości" bedzie o 20:00 "Celebs go dating " do 11 października. 12 października o 20:00 "Dubaj według Bednarka", a 13 października "Zawierucha w Dubaju". Reszta programów bez zmian. Mogliby zrobić nowe odcinki "Best of". Może jak skończą tematy, które leciały na wiosnę to będą nowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 14 października o 20:00 program o nazwie "Przyjaciele". Być może bedzie to znany serial. Od poniedziałku 16 października będzie on także o 8:00. Od 23 października o 6:00 powróci "Made in Poland". Bedą też nowe odcinki "Co się słucha" i "Miejskiej Listy",dziś nagrywano w Warszawie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, właśnie miałem czas prześledzić cennik reklam i teraz będę tylko czekać na to. Eska należy do Polsatu, Polsat ma pewne udziały w Viacom (Polsat CCE czy kreskówki z Nickelodeon na Super Polsat). "Przyjaciele" o 8.00 rano i 20.00 wieczorem? Nie licząc programu "Pod lupą" w niedzielę o 6.00 to drugi niemuzyczny tytuł (prawdopodobnie?), który będzie leciał w dzień. Źle wróżę przyszłości temu kanałowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mała zmiana - nie patrzcie na ramówkę, ponieważ wszędzie jest błędna. Powtórki "Przyjaciół" o 19.00, premiery o 20.00. O 8.00 rano dalej "Hity na Czasie". W związku z tą niezapowiedzianą zmianą programy muzyczne z godziny 19.00 są przesunięte na godzinę 18.00. Z ramówki zdjęto "Best of...". Nie wiem jak to wygląda w weekend, ale zrobili tak, że wczoraj zmieścili "Podwójną Gorącą 20" oraz "Weekend z Eska TV" tak, żeby się wyrobić do tej 19.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już o tym pisałem kilka miesięcy temu. Nie wiem czy tu czy komuś znajomemu. Sądziłem, że to się unormuje, bo był czas, gdy ilość programów rozrywkowych znikała. Niestety będzie coraz gorzej. Znika coraz więcej programów muzycznych, Rudy odszedł do konkurencji - MixTape. Dziś zostały tylko dwie Aleksandy - Kot i Ciupa, a to co się stało z "Przyjacielami" właśnie świadczy o dacie 17 lipca 2012 na VIVIE, z tym, że tam było dużo programów autorskich i nowych, a tutaj mamy powtórki od Polsatu i amerykański serial z lat 90-tych, który całymi dniami leci na Comedy Central. Powoli następuje zamiana ról - MTV Polska zwiększa muzykę, a Eska TV ją likwiduje. Jeszcze chwila i będziemy mieli tylko "Hity na Czasie" oraz "Polską noc"...A prezenterki będą musiały się przenieść do konkurencji - Music Box, 4Fun TV? (Z tym, że jedna z nich już tam była) albo do innych mediów - kanałów. Ola Kot prowadziła "Polacy za granicą", pogodę w Nowa TV czy program "Kopernik była Kobietą" w Super Polsat razem z Maciejem Dowborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie jest to koncesja jeszcze za czasów 8TV gdzie zmieniono charakter stacji na muzyczno - rozrywkowy gdy w 2017 roku uznano ze 8 tv nie wypaliła to przywrócili eske tv ale niezmienili profilu koncesyjnego usuwając 8 TV i tak zostawili. Wiec dla tego kanał muzyczny musi według koncesji naziemnej nadawac profil muzyczno-rozrywkowy. 

Edytowane przez SUPER MEDIALNY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Polsat zarzekał się że nie zakoduje przejętych kanałów 4fun.

Jakoś w to nie wierzę. Kwestia czasu.

W dniu 20.12.2023 o 20:45, wojtekmedia2 napisał(a):

Czyżby ograniczenie muzyki na rzecz programów, co za tym idzie prawa licencyjne?

Myślę że tak. Kolejne zapchajdziury będą w ramówce. Widać już zresztą ramówkę Eska TV i Polo TV. Muzyki coraz mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jakie jest powiązanie Polsatu z Comedy Central, że jako właściel Eski puszcza seriale komediowe z Comedy Central. Wiem, że jest nawet kanał Polsat Comedy Central Extra jako kolejne miejsce do wciskania powtórek Polsatowego contentu. Przecież Comedy Central jest zagraniczną marką. Polsat nawiązał jakąś współprace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam seriali ani filmów w TV od wielu lat. Od seriali streaming a filmy na płytach 4K UHD więc nie śledziłem kwestii tego kanału.

Ostatni raz oglądałem Comedy Central za czasów ich startu w Polsce oglądało się tam "Chłopaków z Baraków", "Jak Poznałem wasza Matkę" czy "Hoży doktorzy".

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napiszę coś muzycznie...Oglądam Eska TV od wielu lat itd. Dziś leci "Miejska lista" i przez niecałą godzinę puścili "Paktofonika - Jestem Bogiem", a teraz leci "Pokahontaz - Życie jest piękne". Jeśli chodzi o ten pierwszy to leciało to w 2012 kiedy ten utwór był na topie, ale nie przypominam sobie, żeby leciał Pokahontaz. Dwa hip-hopowe czy rapowe polskie klipy w tak krótkim czasie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...