Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem, że na profilu ESKA TV na FB zniknęła tablica gości. Pewnie nie chcą spamu o tej zmianie, ale i tak moźna o tym pisać w komentarzach pod postami, gdzie już można zauważyć wpisy użytkowników na ten temat.

 

ESKA powinna nadawać jakies fajne seriale  nie tylko muzykę

Fajnych seriali nie będzie. Będą psuły mózg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RETROJAM500, piszesz tak, jakby w DVB-T była jakaś duża alternatywa jeżeli mówimy o muzyce. Masz albo dico polo albo radiową papkę. Faktycznie, wybór bardzo wielki. Nic dla mnie. @Maciuś, nie bój się. Dni Eski TV są już na moje policzone

Lepszy taki wybór niż żaden,dla wielu ludzi,których nie stać na kablówkę,czy platformę sat to był wybór,który teraz zostaje im zabrany. Przecież nie napisałem,że Eska TV gra nie wiadomo jaką super ambitną muzykę,osobiście z tych hitów na czasie trochę wyrosłem ,chociaż tak z 5% playlisty da się jeszcze posłuchać,są to jednak nieliczne utwory....tylko chodziło mi o to,że teraz zostanie już samo Disco Polo tylko i wyłącznie i wcale się nie zdziwię,jak oglądalność POLO TV jeszcze bardziej pójdzie przez to do góry....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RETROJAM500, ale zauważ, że widzowie DVB-T, to osoby, które nie są zbytnio wymagające. Im do szczęścia wiele niepotrzeba, więc wystarczają im podstawowe stacje. Jak ktoś chce i chciał posłuchać ambitniejszej muzyki, to myślę, że i tak szukał na własną rękę wybierając kablówkę, platformy sat lub Internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eska już kombinowała z serialami i chyba na dobre im to jakoś nie wychodziło, bo szybko potem znikały. Do mnie jako młodego człowieka poszerzenie tematyki kanału zupełnie nie trafia, mimo że słucham muzyki w Internecie, to często również korzystam z telewizji :) Mogliby trochę popracować nad ramówką, bo od przenosin do Warszawy jej poziom cały czas moim zdaniem spada, znacznie bardziej wolałem programy i oprawę z czasów "wrocławskich".

W 4Funie na pewno się cieszą :) Zresztą sam częściej ich wybieram ostatnio niż Eskę :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja kuriozalna, ale ma swoje usprawiedliwienie i nawet pozytywnie do tego podchodzę. Ale

 

1. boję się, że ich rozrywkowy kontent będzie na poziomie dna. Albo pójdą w stronę młodzieży i zaserwują programy w stylu MTV, albo w coś poważniejszego, jak we Włoszech, gdzie MTV zmienił się w MTV8 a następnie w TV8 i otrzymaliśmy stację która nie ma nic wspólnego z grupą docelową MTV.

2. nawet jeżeli pójdą w seriale itp to boję się, że będą to denne seriale, jakie do tej pory testowali. Czyli zasada "nic nie inwestujemy, dajemy g*wno, liczymy na łatwy zysk" a zysku nie ma. Bo już próbowali z serialami i się słabo oglądały i próbowała taki manewr zrobić VIVA i skończyło się tragedią.

 

Czekam na "ósemkę" i liczę na fajne programy, może nawet mnie przyciągną przed TV ;)

 

Cóż, konkurencja wśród muzycznych otwiera szampana. Dotąd rynek stacji muzycznych był zamrożony przez dominację Polo i Eski - teraz pewnie nastąpi rozmontowanie i ten, kto będzie szybszy, ten najwięcej zyska. Wbrew pozorom to jest złota szansa dla VIVY. Jak teraz nie spróbują wrócić do swojej pozycji to już pewnie nigdy nie uzyskają takiej szansy. 4fun oczywiście jest pierwszy w kolejce, ale widownia lubi się tej marce opierać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Myślałem, że to głupi żart, gdy się dowiedziałem o zmianie Eski TV w Ósemkę TV, ale jak widać ZPR chce iść na ilość, a nie na jakość, i w tym zaczynają coraz bardziej przypominać Polsat. Choć od dłuższego czasu nie włączam Eski (mniej więcej od czasu, gdy wprowadzili "Najlepszy program" do ramówki), uważałem ją za niezłą stację, mimo że puszcza same komercyjne kawałki i jej targetem jest głównie g i m b a z a (bez obrazy ;) ) - to była jedyna sensowna alternatywa dla 4fun TV. Teraz ci drudzy pewnie się cieszą, że niebawem zniknie konkurencyjna stacja, jednak nikt nie powiedział, że muzyka w ogóle wyleci z Ósemki. Zresztą, od czasu disco polo na Esce widać, że szukają pomysłu na stację (moim zdaniem, gdyby od czasu do czasu puścili jakieś DOBRE disco polo/polo dance, to by im nie zaszkodziło ;) ). Tylko czy w sytuacji, gdzie niedługo pojawi się Nowa TV, dodawanie rozrywki do kanału ma sens? Chyba nie...

 

No i jeszcze ta nazwa - Ósemka TV! Jest ona bezsensowna (LCN w NTC - 12, na listach platform cyfrowych też jest o wiele dalej). Jak ktoś trafnie wcześniej zauważył, chyba się zapatrzyli na Włochy i sytuację z tamtejszą wersją MTV. Szkoda! Ech...

Edytowane przez Camilieu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Teraz ci drudzy pewnie się cieszą, że niebawem zniknie konkurencyjna stacja, jednak nikt nie powiedział, że muzyka w ogóle wyleci z Ósemki. 

Dla mnie choć za często nie oglądam Eski TV to wolę, żeby dana stacja muzyczna, także Eska TV grała muzykę 24 godz./h a nie tylko w wybranych godzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny kanał, który często oglądam, zmienia nazwę i charakter programu w DVB-T. Nie zdziwię się, jak za kilka lat, połowa stacji będzie miała inne nazwy...

Eska jest rozpoznawalną marką, znaną z nazw stacji radiowych, jak i z kanału telewizyjnego. Jak startował MUX1 w mojej lokalizacji, to Eska TV była kanałem, na który najbardziej czekałem, a teraz wszystko będzie budowane od nowa. I do tego kolejna dziwna nazwa - Ósemka.

Zostanie w DVB-T już tylko jeden kanał w pełni muzyczny - Polo TV.

Edytowane przez Kamilx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...