Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stacja chyba korzysta z nie uwagi Polsatu który to zamiast postawić TV8 zrobił Super Polsat.

Teraz chciałbym jeszcze aby ZPR wymienił Polo TV na coś innego ale chyba nie można mieć wszystkiego.

Eska dalej będzie żyć tyle że jak dawniej tylko w radiu no chyba że i tam zmiany są planowane.

Polsat niczego jeszcze nie zrobił, bo Super Polsat jeszcze nie istnieje.

Jeżeli nazwa miałaby się odnosić do numeru LCN w DVB-T, to widocznie go zmienią. Albo nic nie ruszą i będzie sobie kanał nadawać z takim idiotyzmem w nazwie.

ESKA wciąż będzie. O czym wyraźnie napisano na WM.pl.

 

ESKA powinna nadawać jakies fajne seriale nie tylko muzykę

Najlepiej ze sztukami walki, co? :lol:

 

Ze stacji muzycznej więcej już nie wycisną. Aczkolwiek przykład VIVY z 2012 roku pokazuje, że może być tylko gorzej.

Tylko nie wiemy dokładnie jaką rozrywkę tam wcisną. Czy takie gów*o MTV-podobne czy coś innego, jak seriale, z którymi już kiedyś eksperymentowano.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalmy jedno. To nie jest kopia sytuacji jak kiedyś np. z VIVA. Nazwa została, oferta się całkowicie zmieniła, widownia spadła. Tu mamy do czynienia z całkowicie nowym otwarciem. Zmiana nazwy, zmiana warunków koncesji czyli szukamy zupełnie nowego widza! Więc sytuację trzeba będzie oceniać od zera a nie czy stacji po zmianach spadło czy wzrosło. To po prostu zamknięcie jednej stacji i odpalenie zupełnie nowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne zmiany nas czekają w naziemnej, nie ma co. Niedługo okaże się, że będziemy mieć 24 kanały powtórkowe, na każdym do wyboru albo "Kiepscy" albo "Czterej Pancerni". Sportowy już zarżnięto, teraz kasujmy muzyczny, kolejny pewnie będzie filmowy. Zresztą po co (zaraz dostanę pewnie jakąś świetną odpowiedź...no trudno) zmieniać ESKĘ w ÓSEMKĘ? Jakby nie można było z idiotycznie nazwanej NOWA TV zrobić Ósemki...

 

Fokus TV pewnie też stanie się ogólny w takim razie. Po co komu kanał popularnonaukowy? Zróbmy Dziewiątka TV! Co z tego, że wcześniej wygrali konkurs? Dworak koledze znowu pomoże :)

 

I jeszcze te plany uruchomienia "wcale-nie-przeznaczonych-do-MUX8-komercyjnych-kanałów" TVP Nostalgia i TVP Życie...no na pewno zapłacę im te 15 zł miesięcznie :)

Chyba czas sprzedać dekoder, antenę wyrzucić a telewizora używać tylko do oglądania filmów na DVD

Edytowane przez dustman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć, że muzyka, którą oferuje Eska TV nie jest najwyższych lotów (co chyba dla nikogo nie jest jakąś tajemnicą), więc ja tam się cieszę, że będzie tego mniej. Co do Polo TV, to raczej tutaj nic się nie zmieni, no chyba, że siła magii disco polo zacznie słabnąć (w duchu czekam na taki dzień).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja się wypowiem jarząbek :) Otóż w ciągu ostatnich kilku lat w społeczeństwie zaszła gigantyczna zmiana! Jak wiecie lub nie, nie tylko zarządzam sobie STARS zza biurka ale prowadzę sporo imprez gdzie mam z ludźmi kontakt bezpośredni. Zamawiają piosenki, rozmawiamy o muzyce i takie tam. I okazuje się, że dziś Polacy już się nie wstydzą przyznać, że słuchają disco polo. Mało tego, dla wielu ludzi disco polo to jest po prostu polska muzyka. Obok Budki Suflera wymieniają After Party i to jest razem, polska muzyka. Tak po prostu. Więc tych wszystkich którzy liczą na dzień gdy disco polo zniknie z mediów tak jak zniknęło w pierwszym rzucie wraz z końcem Disco Relax na Polsacie pragnę rozczarować. NIE ZNIKNIE. Bo dziś to już nie jest zjawisko, to jest po prostu polska muzyka. Amen. 

Edytowane przez STARS.TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Kiedyś oglądałem wywiad z jakimś wykonawcą disco z zespołu Classic, powiedział dokładnie to samo co @StarsTV wyżej. Dobrym przykładem jest chociażby Disco Hit Festiwal w Kobylnicy czy Disco pod gwiazdami/żaglami, gdzie obok gwiazd disco, występują też te reprezentujące inne gatunki muzyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STARS.TV, to jest straszne co piszesz. Jak można takie disco polo zestawić np. z Budką Suflera?. To się w głowie nie mieści (myślę, że Czesław NIemen to się w grobie przewraca). Ja się zaś nie wstydzę przyznać, że disco polo nie słucham i nie lubię. Nie jestem nawet w stanie się przy tym bawić, bo dla mnie to jest po prostu niskich lotów. U mnie w domu nigdy nie słuchało się disco polo. Uważam, że moi rodzice zawsze słuchali dobrej muzyki i tak jest po dziś dzień. Myślę, że to właśnie dzięki moim rodzicom wyszedłem z muzyką na ludzi, jeżeli mogę tak to określić.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZPR zależy na zyskach jak każdej firmie. Nie oszukujmy się, w ciągu ostatnich 2 lat Eska bardzo mocno straciła na widowni. Koszty utrzymania w naziemnej są faktycznie duże, jeśli przy obecnej widowni wystarcza powiedzmy na koszty a nie ma zysku to po co utrzymywać taki kanał? Dobrze wiedzą, że w naziemnej można zarobić dużo więcej. Tu nie ma żadnej filozofii, to jest biznes.

Edytowane przez STARS.TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcą wszystkich widzów DVB-T zmusić do słuchania Disco Polo,czy jak? Podczas ubiegłorocznych wakacji próbowali dać Disco Polo do Eski TV i nie wyszło,bo były spore protesty na profilu stacji na Facebooku. To teraz z muzycznych stacji zostanie tylko POLO TV bez żadnej alternatywy? Bo tak będzie,jeżeli Eska,a właściwie Ósemka pójdzie w ślady MTV. W takim razie w miejsce Eski TV powinien wejść nowy kanał muzyczny,np STARS TV,albo Kino Polska Muzyka. Platformy cyfrowe i sieci kablowe zacierają ręce,bo Ci co poza Disco Polo chcą słuchać innej muzyki zakupią u Nich abonament. I taki jest widocznie cel takich zabiegów: mamy płacić za TV i koniec,nie ma zmiłuj. Nie mam nic przeciwko Disco Polo,ale inne gatunki muzyczne w DVB-T też powinny być obecne,w ramach wyboru.....

 

P.S - pamiętam czasy,jak oglądalność Eski i POLO była niemal identyczna....a w ostatnim roku POLO mocno skoczyło do góry,zostawiając Eskę w tyle....ale czy to jest powód,żeby zaraz zamykać kanał i tworzyć nowy zupełnie od zera?

Edytowane przez RETROJAM500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZPR najwyraźniej nie zależy na muzyce. Tylko chcą zagrozić Polsatowi i TVN'owi. Stąd ta zmiana. Mocno atakują w NTC.

Mają o wiele, wiele bardziej popularniejszy kanał muzyczny, czyli Polo TV. A pytanie do @StarsTV czy istnieje szansa, że ZPR nie dostanie zgody? W końcu sytuacja z Polsatem była inna, tutaj Eska dostała miejsce na kanał muzyczny, wygrywając konkurs, a Polsat dostał na "obojętną" stację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co oni robią ze stacją ESKA TV to jakaś porażka. Pytanie: Po co psuć taki kanał? Zmiana nazwy kanału. Pewnie będzie przeważać rozrywka. Nie no. Chyba chcą stracić wiele widzów i stracą. Brawo za myślenie. Nazwa kanału kiepska. Pewnie wylecą wszystkie programy i będą nowe. Ciekawe czy będą prezenterzy czy nie. Po prostu nie wierzę. Jak tak można. Może ESKA TV kiedyś powróci?

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się specjalnie na tym forum, aby wyrazić opinie o tym "rebrandingu". Skandalem jest to że stacja z bardzo dobrze rozwiniętym social media ot tak sobie znika bo "się zmienia rynek". Tylko czekać aż 4fun.TV będzie druga po Polo TV w oglądalności stacji muzycznych. Taka prawda niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...