Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No pomyśl... Eska nie zniknęła, zmieniła jedynie lokalizację nadawania ale to nadal jest ten sam kanał o tej samej nazwie. Nielsena nie obchodzi numerek koncesji więc zachowali ciągłość badania danej stacji i jest to logiczne. A na 8TV zrobią nowy slot z wynikiem od zera bo to przecież nowy kanał. To tak jak na tym forum, nie zmieniono nazwy wątku Eska na 8TV tylko utworzono nowy wątek na 8TV, prawda? :)

Edytowane przez STARS.TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że niniejszy wątek tyczy się tylko i wyłącznie stacji Eska TV.

Inne kanały, takie jak wspominane tutaj 4Fun, czy nowa stacja 8TV, "mają" swoje oddzielne, poświęcone im wątki.

 

Wszelkie kolejne posty niezwiązane z tematem niniejszego wątku będą od razu trafiały do Kosza :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę rozpętać tu burzy, ale czy nie można nawet porównać tutaj oglądalności 4Fun TV do Eski? Aż taki off-topic to nie jest. To niedługo będą od razu do kosza wyrzucane posty, bo ktoś napisał "4Fun"? Tak samo 8TV - jako tako o ofercie programowej tutaj nie rozmawiamy, a jest tu przytaczana bo zastąpiła Eska TV w DVB-T.

 

Ps. Ja tutaj nie mam na celu drogi @Barti Ciebie obrazić, tylko to już jest lekka przesada nie tolerować np. porównań Eski do konkurencji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, drogi Barti.... litości, przecież nie rozmawiamy tu o truskawkach! Akurat przełączenie Eski i to co się dzieje dookoła, czyli 8TV i czy 4FUN na tym skorzysta to jest wszystko w temacie. Taki apel więc o odrobinę luzu bo ciężko podyskutować jak będziesz wszystko ciachał do kosza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, drogi Barti.... litości, przecież nie rozmawiamy tu o truskawkach! Akurat przełączenie Eski i to co się dzieje dookoła, czyli 8TV i czy 4FUN na tym skorzysta to jest wszystko w temacie. Taki apel więc o odrobinę luzu bo ciężko podyskutować jak będziesz wszystko ciachał do kosza :)

 

Spoko, jeśli będzie to porównywanie Eski TV do innych stacji i tych stacji tutaj do Eski TV to OK.

Nie chciałbym tutaj jednak porównywania np. stacji 4Fun do nowej 8TV lub coś w tym rodzaju. Bo to już wtedy nie tyczy się Eski TV. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, masz jak w banku :)

 

Jeszcze jedna ciekawa dana telemetryczna dotycząca Eski.

RCH czyli ilość kontaktów z kanałem w ciągu doby:

27.09 było 1 279 442

28.09 było 48.855

 

Masakryczny spadek, to tak jakby nawet ci którzy nadal Eskę mogą oglądać w ogóle nie mogli jej namierzyć i się nie zorientowali, że teraz w nc+ na 168. Ciekawe. Ale za kilka dni to się trochę wyprostuje, niemożliwe przecież żeby Eska miała podobny wynik do NUTA.TV :)

Edytowane przez STARS.TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Masakryczny spadek" raczej rzeczywistość czego się spodziewali, że takie "zagranie na nosie" z podmianą kanałów nie będzie miało istotnego znaczenia dla statystyk oglądalności byli wszędzie, a są "gdzie nie gdzie" dostępni. Ja jako abonent Orange IPTV straciłem możliwość oglądania kanału Eska TV , a ta ich app'ka bez komentarza, non stop przycina nie da się oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj NUTA.TV HD w grupie komercyjnej miała prawie 2x większą oglądalność, niż Eska TV :)

Ale cóż my mamy pełny zasięg kablowy...a oni jeszcze nie :P

Ojej... Ależ się pewnie cieszycie, co nie? ;) Jak operatorzy zaczną dodawać ESKĘ TV, to dalej będziecie gdzieś. I myślę, że nowa ESKA TV pojawi się w dużych kablówkach prędzej i szybciej, niż w w nc+ nawet w SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej... Ależ się pewnie cieszycie, co nie? ;) Jak operatorzy zaczną dodawać ESKĘ TV, to dalej będziecie gdzieś. I myślę, że nowa ESKA TV pojawi się w dużych kablówkach prędzej i szybciej, niż w w nc+ nawet w SD.

 

Emil jak zwykle najmilszy hejter na forum ;)

 

Oczywiście brand Eski w Polsce jest silny i to po prostu dobry kanał.

Jednakże Nuta.TV HD mimo mniejszego zasięgu, ma teraz większą oglądalność, niż VH1 czy Muzo.TV, będące we wszystkich platformach i kablówkach.

Tak naprawdę Nuta ma większą oglądalność, niż się spodziewaliśmy. A to miłe zaskoczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil jak zwykle najmilszy hejter na forum ;)

 

Oczywiście brand Eski w Polsce jest silny i to po prostu dobry kanał.

Jednakże Nuta.TV HD mimo mniejszego zasięgu, ma teraz większą oglądalność, niż VH1 czy Muzo.TV, będące we wszystkich platformach i kablówkach.

Tak naprawdę Nuta ma większą oglądalność, niż się spodziewaliśmy. A to miłe zaskoczenie.

No i fajnie i pogratulować :-)

Ale jednak też jest coś z wami nie tak, przynajmniej według mnie i niektórych stąd, skoro takie problemy macie z dogadaniem się z operatorami, a przynajmniej jednym i wiadomo jakim.

A co do porównania się do Muzo.tv, to nie wiem czy ono jest na miejscu, skoro wy i oni puszczacie całkiem inną od siebie muzykę. A też nie można liczyć, że np. rock będzie się cieszył taką popularnością jak polskie czy amerykańskie popowe wyjce :wink:

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec Osiem na osiem, osiem przed ósmą, weekend specjalny i Popołudnie w Eska TV... No brawo !!  :brawo: Ciekawe, jak będą wyglądać następne miesiące...

 

Podejrzewam, że te dwa programy to ukryta reklama Ósemki.

Mogli reklamować 1 tydzień przed zakończeniem nadawania, na naziemnej reklamować, że Eska przechodzi na satelitę, tak jak zrobiło jedno radio.

Edytowane przez Barti
Poprawiono nieco niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...