Skocz do zawartości

Vectra TV Smart


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

W ciągu 1,5 miesiąca przypadkiem nagrałem raptem jedną pozycję i to tylko po to, żeby sprawdzić, czy funkcja działa. Wystarcza możliwość cofania programu o kilka czy kilkanaście godzin wstecz, w zależności od pozycji. 

 

Osobiście podejrzewam, że można nagrywać jednocześnie tyle ile się podoba, w końcu kanały są streamowane, a urządzenie nie uczestniczy w procesie rejestracji programu w chmurze ?

 

Chciałem zwrócić uwagę na inny szkopuł. Na liście dostępnych programów pojawiają się kanały z kłódką - raz je widać, a innym razem nie, a większość dość ciężko zidentyfikować z uwagi na brak logotypów. Widać tylko fragment nazwy nadawanego właśnie programu. Zastanawiam się czy to jakiś błąd po stronie operatora, czy może testy kolejnych kanałów, które mogłyby dołączyć do oferty. 

 

Oferta tv dalej jest marna, jeśli chodzi o podstawowe kanały. Kupa kanałów tematycznych w SD, brak podstawowej oferty DVB-T. Nawet Polsat i TV4 standardowej rozdzielczości, podczas gdy dekoder chwali się wsparciem dla kanałów 4K ?

Edytowane przez Karol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
3 godziny temu, kfm877 napisał:

W tej chwili dekodery Smart tv 4k są wykorzystywane do odbioru telewizji jako główne dekodery z pełną ofertą kanałów (oczywiście na łączu Vectry czyli w domu).
 

 

"Oczywiście" to dane potwierdzone ? Bardziej logiczna wydaje mi się przenośność dekoderów smart w porównaniu do tych na dvb-c. Wsiąść do pociągu z wesołym konduktorem, pojechać w góry, na miejscu podpiąć się pod internet i mieć swój wykupiony pakiet tv ze sobą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Rozkręcają się,żadnych zacięć wszystkie kanały prawie w 1080p
 
Ogladam Online Vectre i potwierdzam,  że jakosc jest rewelacyjna w Vectrze przez internet
Vectra Smart TV oraz Vectra Online to te same serwery , można powiedzieć, że to ta sama usluga ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam ten dekoder jako multiroom i u mnie większość kanałów jest w 576p i co jakiś czas buforuje. Np. 13 Ulica jest tylko znaczek HD a jest w rzeczywistości 576p. Tak samo na Stars TV i wielu innych kanałach, które na głównym dekoderze 4K są w HD. Mam ustawioną rozdzielczość na najwyższą a obraz nie jest płynny. Wygląda, jakby miał mało klatek na sekundę co męczy wzrok. Np. piłka leci skokowo. Nie wiem, jak to inaczej wytłumaczyć. Podłączony jest kablowo pod modem Vectry w drugim pokoju. Czy trafiła mi się jakaś wadliwa sztuka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...