Skocz do zawartości

Vectra TV Smart


Rekomendowane odpowiedzi

Więc jakie birate mają w Online Vectra kanały HD i 4K ?.To czekamy na pierwszych użytkowników tej usługi :) .Ja puki co się chyba jeszcze wstrzymam,bo praktycznie prawie wszysko mam już w UPC oraz Play Now TV.No narazie oprócz dostępnych tylko w ,,dekoderze,, 4K UPC Funbox UHD,Insight TV UHD ,a Ultra TV 4K mam w HD :lol:

Edytowane przez piter7790
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, piter7790 napisał:

Więc jakie birate mają Online Vectra kanały HD i 4K ?

Eleven Sports 1 4K w Online Vectra jest z bitratem 25000 kbps.

Insight 4K gdy był aktywny w usłudze też miał taki bitrate.

Kanały HD

  • 1080p [8000 kbps]
  • 720p  [3800 kbps]
Edytowane przez kingofsouth
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej wygląda pakiet Start w UPC i nie potrzeba do tego dodatkowego boxa ;-). TVP1 TVP 2 , Polsat  TVN i wiele innych w ładnej jakości HD.

Pakiet podstawowy  za 10 zł w Play Now też ma lepszą ofertę + 15 za Eleven 4K = 25 zł.

Wystarczy dostęp do internetu.

Dziękuję, ale też nie skorzystam.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lukimann napisał:

Zdecydowanie lepiej wygląda pakiet Start w UPC i nie potrzeba do tego dodatkowego boxa ;-).

 

Fakt , oferta programowa Vectra Smart TV na chwilę obecna jest słaba.

Tyle , że przestań pisać o tym UPC gdyż nie jest to dla każdego.

Tutaj by mieć kanały wszystkie jakie są w ofercie trzeba mieć internet od UPC.

Taka to telewizja internetowa dla wszystkich ?

Dziękuje , ale również nie skorzystam :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lukimann napisał:

To jednak jest słaba oferta  " dla wszystkich".

 

 

Takie coś jest jeszcze słabsze "dla wszystkich" ?

Co z tego , że jest więcej kanałów wszystkiego nie obejrzę ? :P

Tak wiem to Horizon TV , ale to samo będzie na tym dekoderku od UPC.

 

20201004-205506.jpg

20201004-205545.jpg

 

Nie ma co się dziwić , że się nie reklamują ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pamiętać ważna kwestie. Obecnie najwieksza bolączka TV w streamingu sa licencje. Jak widać kazdy operator czy to Vectra, UPC czy PC+ ma z tym ogromny problem. W kablu i z satelity mozna miec pelna ofertę. A jak się puszcza to w streaming zaczynają się schody...





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek rozmawiałem z wyżej postawionym pracownikiem technicznym Vectry i powiedział mi, że jest to oferta skierowana głównie do abonentów Vectry. Jako multiroom będą mogli oglądać wszystkie programy, jakie posiadają w swoim pakiecie w dowolnym miejscu i na internecie od dowolnego dostawcy. Te pakiety, które są zaoferowane dla pozostałych wzbogacą się w przyszłości o kilka programów, ale jak powiedział na dużo nie ma co liczyć. Ograniczenia licencyjne jak wszędzie. Zapomniałem zapytać o cenę tej usługi jako multiroom. Od kilku dni u mnie jest dostępna Vectra i zastanawiam się, czy nie wziąć i porównać z UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi ograniczeniami licencyjnymi to też nie jest powód, żeby tak bardzo obciąć ofertę, bo przecież po pierwsze usługa Vectra Online poza domem ma znacznie wiecej kanałów, a działa na tej samej zasadzie, a po drugie masa kanałów których oni z tej uslugi nie dali (chociażby 4Funy, Filmboxy, MTV Music, MTV Live HD, Sportklub, Stars, Viasaty, kanały MWE itd) są dostępne bez problemów np. w WP Pilot więc też nie ma tutaj  mowy o jakiś dodatkowych warunkach typu konieczność posiadania wykupionej usługi linearnej czy coś w tym rodzaju.

Po prostu kolejni, którzy trochę by chcieli, ale się boją, a szkoda ;).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, bugmenot napisał:

Z tymi ograniczeniami licencyjnymi to też nie jest powód, żeby tak bardzo obciąć ofertę, bo przecież po pierwsze usługa Vectra Online poza domem ma znacznie wiecej kanałów, a działa na tej samej zasadzi

 

Racja. W usludze Online Vectra dziala mi 128 kanalow na laczu Neostrady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sebczak napisał:

Abonent plusa może wybrać w Ipli 104 kanały za 25zł/mc

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka


 

Dodam tylko, że działa też z numerami w Plushu. Na dzisiaj to moim zdaniem najlepsza oferta tv (przez neta) na internecie dowolnego operatora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zwróciłem uwagę, że w cenniku jest wpis: Dostęp do Telewizji w technologii TV Smart 20 zł, oznaczony jako niezbędne do korzystania z usługi. Czy to znaczy że do opłaty miesięcznej każdego pakietu trzeba doliczyć 20 zł za sam fakt korzystania z Smart?

 

W takim razie możliwe że za multiroom Smart opłata będzie wynosiła właśnie 20 zł miesięcznie, dodane do kwoty którą już płacimy za tradycyjny pakiety TV.

Pozostaje tylko istotna kwestia jaka będzie cena instalacji/aktywacji Smart w takim wypadku? Jeśli dalej 199zł to raczej niewiele osób się skupi na taką opcję.

 

Swoją drogą według wczesnych informacji tutaj na forum jeszcze przed oficjalnym ujawnieniem usługi była podawana cena 59zł za aktywację. Czyżby Vectra w ostatniej chwili zmieniła zdanie?

 

Ciekawy zapis z regulaminu Multiroom: https://n-8-3.dcs.redcdn.pl/file/o2/Vectra/www/Vectra/www/uploads/20200930153042/rm17m-regulamin-smart-multiroom-v1-0.pdf

Quote

W szczególności Użytkownik zobowiązuje się do niewykorzystywania luk w oprogramowaniu Urządzenia Smart Multiroom

Przyznali wprost, że luki istnieją :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

8 godzin temu, dawid_bydgoszcz napisał:

Na dzisiaj to moim zdaniem najlepsza oferta tv (przez neta) na internecie dowolnego operatora. 

 

Niestety muszę się z tobą niezgodzić.  Najlepsze  jest Play Now TV na internecie dowolnego operatora :mrgreen:

Brak tak wysokiej opłaty startowej do tego atrakcyjne pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo hasło " pierwsza telewizja kablowa przez internet" już nie wystarczy.

Konkurencja już zgarnęła część klientów zainteresowanych tego typu usługami a reszta...zobaczy cenę i ofertę u Vectry i wybierze tańsze i lepsze ( Play Now, Ipla) rozwiązanie.

* 20 zł za dostęp do usługi w smart TV ?

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...