Skocz do zawartości

Vectra TV Smart


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, czy są w pakiecie programy TVP?
Lub czy dekoder się podłącza do telewizji naziemnej?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, szyzag123 napisał:
A ciekawe, czy na tym boxie będzie można instalować aplikacje APK?

W opisie wyraźnie o tym piszą (że można będzie):

"Dekoder umożliwia też m.in. nagrywanie, wygodne przenoszenie obrazu z urządzeń mobilnych na odbiornik TV oraz instalowanie aplikacji zewnętrznych, w tym gier. Jedyne, czego potrzebujesz, to połączenie z Internetem. Telewizja Smart to więcej niż telewizja – to Twoje domowe centrum rozrywki."

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że w przyszłości będzie na tym można odpalić swoją posiadana ofertę z Vectry (Online). Gdyby tak było to będzie to dla mnie bardzo łakomy kąsek. default_icon_mrgreen.gif Coś na podobieństwo OTT Canal+ dla abo PC+.
W tym kształcie dla mnie gra nie warta świeczki. default_smile.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minutes ago, P3dr0s said:

W opisie wyraźnie o tym piszą (że można będzie):

Koledze być może chodziło o instalację APK z zewnętrznego źródła, niekoniecznie Google Play. Tego już raczej nie będzie można zrobić.

 

Z ciekawostek, w FAQ piszą, że urządzenie Smart będzie wymagało konta Google Play do korzystania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Koban napisał:
Koledze być może chodziło o instalację APK z zewnętrznego źródła, niekoniecznie Google Play. Tego już raczej nie będzie można zrobić.
 
Z ciekawostek, w FAQ piszą, że urządzenie Smart będzie wymagało konta Google Play do korzystania.

A jak oficjalne apki instalować ze sklepu Google Play bez konta Google?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, yoopiter napisał:

Ciekawe, czy oferta Vectra TV Smart wygra z propozycjami od Play, czy T-Mobile?

Gdyby było to co mam w Vectra Online czyli 128 kanalow w tym kanaly 4K i taka sama biblioteka VOD to by był ... nokaut ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...