Skocz do zawartości

Układ kanałów Polsat Box – dyskusja ogólna


Rexroth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  

54 minuty temu, Poland napisał:

Przedstawiłem już ją w innym miejscu

 

Być może- mało kto jest w stanie ogarnąć imponującą ilość twoich list😲, ale wyżej rzuciłeś:

  

22 godziny temu, Poland napisał:

Jak waszym zdaniem powinien  wyglądać przedział kanałów 1 - 199 po ewentualnej likwidacji w przyszłości obecnego stanu rzeczy

Więc moja wiara w ciebie(Zdaję się na twoją inwencję) jest jak najbardziej uzasadniona😂:hello:

Edytowane przez OlafS
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od dziś kolejne zmiany na liście:

33 Zoom TV (nowa kopia, wcześniej Filmbox Family)

53 Filmbox Family (za Filmbox Arthouse, który teraz z jedną kopią mniej, na 452 i 852)

146 Ale Kino+ (nowa kopia, wolne miejsce)

504 BBC CBeebies (wolne; z 512)

607 BBC Brit (wolne, z 713 sekcji lifestyle do dokumet)

608 History 2 (wolne, z 617)

609 History (wolne, z 616) - chyba kolejność pomylii? 🙂

Edytowane przez truszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak, FilmBox Arthouse jest teraz TYLKO na 400 w górę? Nie ma na pozycjach do 199? Ale Kino+ zniknęło z 424 i tam jest pusto? Kanały dziecięce od 500, czyli BBC CBeebies jest na 504 a wcześniej było na 512? To samo z BBC Brit, H2 i History? Tak to rozumiem, na razie nie sprawdzałem i nie pamiętam dobrze poprzedniego układu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Mam pewne pytanie a mianowicie jak obecnie wygląda sytuacja w kwestii Netii a mianowicie czy ona już w pełni należy do Polsatu Box? Pytam się oto ponieważ myślę że jeżeli Netia całkiem należy do Polsatu Box to lista kanałów w tym przypadku powinna być ujednolicona. 

Oczywiście część z tych stacji byłaby dostępna nie przez satelitę ale internetowo a'la HbbTV co też byłoby dobrym rozwiązaniem. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże widzisz a nie grzmisz.

To że Netia należy do Polsatu, to wcale nie znaczy, że teraz mają ją udnojelicać. Zostaje wszystko, tak jak jest. To dwie zupełne osobne organizacje. Tak samo jak Multimedia z Vectrą. Oferty programowe też się tu różnią. Jedyne co mają podobne, to lista kanałów.  I w naszym wypadku,  lista podobna ale z łukami.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Pytałem tylko jak wygląda sytuacja na stan obecny. Nie mniej uważam że lista kanałów w obu miejscach mogłaby być w ostateczności ujednolicona tak jak na wymienionym przez ciebie przykładzie Multimedii i Vectry. Zresztą będące razem z tym rozwiązaniem ewentualne uzupełnienie oferty Polsatu Box o kanały będące tylko w Netii (oczywiście z wzajemnością po stronie Polsat Box wobec Netii) też byłoby mile widziane. Oczywiście w przypadku oferty satelitarnej część tych stacji (w tym regionalne TVP3) musiałyby być rozprowadzone drogą satelitarnej wersji hbbTV co moim zdaniem byłoby bardzo pożytecznym rozwiązaniem dla abonentów. 

Edytowane przez Poland
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Bardzo ciekawy artykuł na temat oficjalnej listy kanałów Polsatu Box: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/jak-odbierac-polsat-box-lista-kanalow-wyszukiwanie-power-tv-antena-hd-nuta-tv-nuta-gold-red-carpet-tv

Dla mnie to co tam wspomina Pani Olga Zomer (rzeczniczka prasowa Polsatu Box) trąci hipokryzją ponieważ:

1. Nie każdy jest satelitarnym specem na tyle że może sobie kanały wyszukać ręcznie. Przykładowo mam tu na myśli osoby starsze.

2. Jednocześnie oferowane czy wręcz wciskane są kanały arabskie które są FTA.

Wniosek jest taki że Polsat Box po prostu dyskryminuje polskie kanały nadające jako free-to-air. Pomijam tutaj już to że Polsat Box w ogóle ostatnio nic nie dodał do oferty a ostatnie nowości były stosunkowo dawno i to przy pominięciu stacji 4K. 

Osobiście też uważam że Polsat Box powinien odchudzić pozycje 1-199 dając tam tylko kanały naziemne na pozycjach 1-99 a następnie w drugiej części ogólne i rozrywkowe zaś na koniec wspomnianego obszaru te informacyjne. Wówczas na pozycjach 900 - 930 można by wstawić polskie stacje FTA. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Poland napisał(a):

Wniosek jest taki że Polsat Box po prostu dyskryminuje polskie kanały nadające jako free-to-air.

Nie dyskryminuje, tylko polscy nadawcy muszą płacić za miejsce na liście, a zagraniczni nie. Już ci to milion razy pisałem, a ty nadal swoje... 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to właśnie jest dyskryminacja. Moim zdaniem jeżeli stacja nadaje jako FTA to powinna być ona zwolniona z opłat za miejsce na liście na podobnej zasadzie co kanały zagraniczne. W praktyce dałoby to miejsce na końcu listy kanałów lub w przypadku dogadania się z operatorem w danej sekcji tematycznej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...