Skocz do zawartości

Układ kanałów Polsat Box – dyskusja ogólna


Rexroth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

Jest sześć kanałów polskich, których brakuje na liście CP. Są to: Polo TV, TV Disco, Rebel TV, Eska TV, Polskie Radio Czwórka i Rodin TV. My te kanały oglądamy, ponieważ potrafimy sami je wyszukać na odpowiednim transponderze, a inni nawet nie wiedzą, że takie kanały istnieją i niestety nie mogą posłuchać super muzyki. Przydałby się moim zdaniem powiedzmy godzinny program ,,SAT KURIER TV" raz w tygodniu na którymś z kanałów, informujący o nowościach i podstawowych wiadomościach z dziedziny telewizji satelitarnej i naziemnej cyfrowej. Podejrzewam, że sporo osób chętnie obejrzałoby taki program i zdobyli podstawowe,

a zarazem niezbędne informacje dotyczące odbioru kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

Według mnie lista kanałów Cyfrowego Polsatu jest bardzo dobra. Wszystkie stacje są pogrupowane tematycznie. Dodatkowo podział na HD/SD - świetne rozwiązanie dla osób, które nie posiadają dekoderów HD. Natomiast osoby mające tak nowoczesny sprzęt od Cyfrowego Polsatu mogą cieszyć oko wspaniałą jakością na kilkunastu pozycjach z rzędu.

Obecność na pierwszych miejscach kanałów od czołowego polskiego nadawcy to duży plus. Tym bardziej, że stacje te prezentują wysoką jakość merytoryczną i techniczną.

Niewątpliwie zaletą jest także umieszczanie kanału Dla Abonentów na każdej liście ulubionych, i to w dwóch miejscach. Dzięki temu nikt nie będzie miał problemów z aktywacją - kanał jest "pod ręka".

 

Wszystko to czyni oficjalną listę kanałów Cyfrowego Polsatu najlepszą spośród wszystkich polskich platform.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście, też nie mam zastrzeżeń do tej listy. Sam ją używam bez ulubionych i się do niej przyzwyczaiłem. Nie jest wcale taka zła. Ale cóż... co człowiek to inne oczekiwania i stąd różne opinie na jej temat.

A ja wprost przeciwnie - główną wadą listy NIT jest duża ilość kopii kanałów, porozrzucanie kanałów w złych miejscach oraz oczywiście brak miejsca na nowe kanały - już ja bym napisał lepszą listę kanałów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja rozwiązywałem umowę [TVN HD+1] to konsultant zapytał się czy to jest jedyny powód tego, a ja jemu, że nie i do tego dodaję brak ustawiania własnej listy bo nie uśmiecha mi się skakać co 20-50 kanałów, żeby 2 oglądnąć [ pakiet MINI HD]. To konsultant na to, że ich lista jest najlepiej ustawiona dla użytkownika.

Nic nie zrobicie z listą ulubionych, ja po padnięciu dekodera Echostar 717 [ co mogłem sobie ustawić własną listę] dostałem Familijny CP2 i nawet składałem reklamacje, że dekoder jest nie sprawny [ brak własnej listu ulubionej ] i nic nie zdziałałem z tym, a zawsze dostawałem odp. ,że lista jest ustawiona najlepiej dla użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... bo nie uśmiecha mi się skakać co 20-50 kanałów, żeby 2 oglądnąć.

A nie potrafisz sobie tych 2 numerów kanałów zapamiętać i wywoływać je z klawiatury cyfrowej pilota? Właśnie z powodu takich użytkowników platform jak ty, których jest większość, mamy w środku listy kanałów VOD. Każdy kto skacze po kanałach twoją metodą zawsze się natknie na VOD i może zobaczy reklamę jakiegoś filmu... Może się skusi na film... Zapłaci za niego i CP znowu zarobi?

Ta lista jest głęboko przymyślana wbrew pozorom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...