Skocz do zawartości

Układ kanałów Polsat Box – dyskusja ogólna


Rexroth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko git poza tym, ze Poland nic sie nie dowiedzial tylko sobie sam wymyslil :)

A jednak nic sobie nie wymyśliłem a dowodem tego jest dołączenie Kosmici TV (na kanał 171) połączony pewnie z wymianą miejsca dla ATM Rozrywki - moim zdaniem to jest pewien zwiastun zapowiadanych przez konsultantów Cyfrowego Polsatu zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawienie się na liście CP to interes tylko dla zainteresowanych tym polskich stacji FTA. Oferty CP one nie zbawią a i sam Polsat nie ma zamiaru promować Rebel tv czy Eski więc skończ kokego te swoje bajki.

 

Tej Kosmicy i tak nikt nie będzie oglądał,zwłaszcza przy tak skomponowanej liście kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

@Bloo411: To ja wiem że go nie ma na oficjalnej liście.Nawet się dziwię że jest u mnie na tej pozycji (powinno go tam nie być) bo znajduje się na ostatniej liście oznaczonej kolorem niebieskim(kanały od 1000).

Ps. Żeby nie było zbędnych pytań mam jako dekoder Samsunga(później podam model).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz tuner Samsung ( nie wiem czy HD czy SD ) to masz możliwość ustawiania swoich list ulubionych i bezpośrednią ingerencję w ustawienia kolejności kanałów na tych listach . Takiej możliwości nie ma żaden inny tuner od CP , a jest jeszcze EchoStar 717 bez litery P . Tak więc Rebel TV możesz ustawić na dowolnym miejscu swojej listy i w każdej chwili go przesuwać na inną pozycję , nie psując przy tym kolejności innych kanałów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz tuner Samsung ( nie wiem czy HD czy SD ) to masz możliwość ustawiania swoich list ulubionych i bezpośrednią ingerencję w ustawienia kolejności kanałów na tych listach . Takiej możliwości nie ma żaden inny tuner od CP , a jest jeszcze EchoStar 717 bez litery P . Tak więc Rebel TV możesz ustawić na dowolnym miejscu swojej listy i w każdej chwili go przesuwać na inną pozycję , nie psując przy tym kolejności innych kanałów .

@mirko1801: Nie wiedziałem że tak można :twisted: Ale dzięki za tą informację,przyda mi się wtedy kiedy będę tworzył własną listę :D

Pozdrawiam,dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Nie wyszukasz bo kanał nie posiada obecnie ID.

Kanał wyszukuje się pod ID: STARS TV TEST i każdy dekoder na tą chwilę "wyszuka" ten kanał.

Na dekoderze CP jest na pozycji 1002 po ponownej instalacji kanałów CP.

 

Odnośnie RTL, żeby wszystko było jasne,

Na każdym dekoderze Cyfrowego Polsatu RTL jest na pozycji 248 - Oficjalna lista CP --> ID: RTL Schweiz

Jak ktoś nie ma RTL na oficjalnej liście CP wystarczy zrobić ponowną instalację kanałów Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...