Skocz do zawartości

Najgorsze kanały, żenujace programy


kordian2702
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki kanały FTA są zenujące i niegodne polecenia. Podajcie swoją przyczynę i pogląd w tej sprawie. :o:crazy:

 

A dlaczego tylko FTA? Przecież wszyscy widzą co leci na kanałach niekodowanych. Jeśli już, to lepiej piszcie o tej "żenadzie", za którą płacicie — ku przestrodze, żeby inni nie dali nabić się w butelkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Polski to oczywiście Polonia1, Tele5 - brazylijskie telenowele i obraz do ..... W Polonii1 puszczają filmy z VHS - fajnie wygląda obraz przesunięty do dołu z pomiętej kasety :) Edusat chyba filmują telefonem komórkowym.

 

Płatne - jak dla mnie Discovery straciło całkiem na wartości merytorycznej - to nie to co kiedyś, gdzie leciały ciekawe i coraz to nowe programy. Obecnie na okrągło powtórki i audycje na nieco niskim poziomie. Reklamy.

 

MTV - raczej wszędzie takie jest - to nie MTV (Music Television), tylko RSTV ((ale się zbiegło ;) , RealityShow Television). Sorry, ale tam nie ma muzyki właściwie wcale. Także nazwa niesłuszna.

 

Dalej, taki E!, czy Wedding TV, no nie wiem, jak ktoś nie ma co robić to to ogląda - totalny brak wartości i technicznie tragedia - choć teraz ludzie lubią ekscytować się informacjami np. o tym, że Dolly Parton ma problemy z kręgosłupem bo za duży biust sobie zrobiła i jej ciężko go nosić...

 

I wiele, wiele więcej...

 

Co do jakości większości kanałów to chyba są wszyscy zgodni, poza kilkoma wyjątkami (chodzi o kanały :) ). Ale widzimy jaka jest sytuacja na HotBirdzie. Oczywiście dużo dał by Simulcrypt ze współpracy platform i złamanie tej tyczki na której jest siatka od TVP w "Analogowym Polsacie". Ale to jak widać mało realne.

Dlatego nadało by się wywalić z orbity wszystkie syfiaste telezakupy i sextelefony, czyli głównie włoskie wynalazki - przecież one nie mają ani jednego widza! Przynajmniej w Polsce, (może Włochów to kręci...) chyba, że ktoś przypadkiem przeleci po tych kanałach przy szukaniu innego...

 

Nie wiem dlaczego platformy nie zaczną sprzedawać zestawów z zezami/monoblockami i nie przeniosą przynajmniej części kanałów na czystszego satelitę...

 

Swoją drogą to myślałem kiedyś o tym, że ktoś mógłby podjechać pod Uplink CP z prowizorycznym nadajniczkiem na kanał 11 na przykład i co nieco nadać, np. z DVD - to by były dopiero kwiatki... Jak widać nie trudno włamać się na satelitę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najgorszym kanałem był i jest Polsat. Takie programy jak Kiepscy, Buła i Spóła, Pończochy Gochy czy inne to żenada do spodu. Podobno już nie ma tam disco polo, ale na wszelki wypadek nie oglądam tego badziewia od wielu lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włoskie kanały z wróżkami, sextelefonami. Nie dość, żę jakość merytoryczna kiepska to i od strony technicznej też jest źle.

 

@ michcio poczekaj aż wejdzie cyfrowa tv naziemna a zniknie analogowa. Wtedy też na Cyfrowy Polsacie będzie porządny odbiór TVP1 i TVP2 i może wtedy dodadzą i TVP Info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najgorszym kanałem był i jest Polsat. Takie programy jak Kiepscy, Buła i Spóła, Pończochy Gochy czy inne to żenada do spodu. Podobno już nie ma tam disco polo, ale na wszelki wypadek nie oglądam tego badziewia od wielu lat.

 

Kiepscy ? Moim zdaniem najlepszy serial komediowy w historii polskiej tv.

A Euro 2008, F1, siatkówkę pewnie wolisz oglądać na zagranicznych kanałach :) Nie rozumiem waszej nienawiści do tego kanału, ale masz do tego prawo. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Z polskich, to oczywiście tvn, tvn 24, tvn meteo, tele 5, polonia 1, itv i trwam. Z zagranicznych oczywiście sextelefony, albo raczej "erotyka dla ubogich", nie wiem, czy w ogóle ktoś to ogląda... Chociaż biorąc pod uwagę jakość obrazu raczej trudno mówić o "oglądaniu" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety oglądają? Bardzo dziwne pytanie zadałeś... Równie dobrze osoba płci przeciwnej mogłaby zadać identyczne pytanie, ale związane z jakimś kanałem sportowym, nieprawdaż? :crazy:

 

Widzę, że w tym wątku pisze się nie tylko o zagranicznych kanałach. Wobec tego przenoszę topic z "Zagraniczne kanały FTA/CI..." do "HydePark" 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystkie programy, które mi się nie podobają:

Polonia 1

Tele 5

Wedding TV

E!

Mango 24

Włoskie zapychacze miejsca na HB

Ezo TV ( dzieli czas antenowy z ITV )

Movies 24

Hallmark

Extreme Sports Channel

Zone Romantica

I inne kanały, o których jakości lepiej się nie wypowiadać a zajmują miejsce na HB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejność niema żadnego znaczenia :D

*VIVA Polska

*Mango 24

*ITV

*MTV Polska

*TVP Info

*T.R.WAM ,czyli Tadeusz Rydzyk Wam :jupi:

*Zone Romantica

*Podróże TV

*Tele 5 Pl

*Polonia 1

*Polsat ZiU

*AirBOX PL

To tyle z Polskich kanałów.Niedługo wrzucę swój ranking z Zagranicznymi stacjami TV :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety oglądają? Bardzo dziwne pytanie zadałeś... Równie dobrze osoba płci przeciwnej mogłaby zadać identyczne pytanie, ale związane z jakimś kanałem sportowym, nieprawdaż? :crazy:

 

Widzę, że w tym wątku pisze się nie tylko o zagranicznych kanałach. Wobec tego przenoszę topic z "Zagraniczne kanały FTA/CI..." do "HydePark" 8)

 

Kobiety mają o wiele lepsze kanały tj. BBC Lifestyle, TVN Style.

W lepszej jakości, z lepszą ramówką i z EPG :P

I stąd moje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matti, zdaje się, że ja nie lubię czytać takich postów, nie wiem, czy wiesz... Przez takie posty jak Twój, mam wrażenie, że ten wątek nadaje się tylko do zamknięcia, gdyż służy bezmyślnemu nabijaniu sobie licznika postów. Za niski poziom niektórych tu wypowiedzi widzę... :evil:

 

 

 

@IZA, w takim razie polecam kanały Assadissa, albo Al-Zahraa TV. Wszystkie nadają FTA na HB 13.0E. Ja czasami zatrzymam się na tych stacjach i wtedy lekko sobie zgłoszę w TV i słucham. Fajnie śpiewają ;)

 

Najbardziej nie podobają mi się włoskie kanały telezakupowo-ezoteryczne. Ostatnio jeszcze bardziej, bo jeden z tych "cudów" zastąpił muzyczną Genius TV. Choć kanał też był włoski i słabej jakości technicznej, ale za to fajnie grał - najczęściej teledyski z lat 80-tych i 90-tych. Jeszcze nie lubię kilku kanałów, np. z Persji, Kurdystanu, Arabii.

 

Kobiety mają o wiele lepsze kanały tj. BBC Lifestyle, TVN Style.

W lepszej jakości, z lepszą ramówką i z EPG :P

I stąd moje pytanie.

Ja tam nie mam powodów do narzekania na ten kanał. Może jeden minus kanału jest taki, że brakuje produkcji polskich. Nawet w czasie ostatniej promocji na HotBird skorzystałem z okazji, gdy siostra wchodziła do pokoju, w którym oglądałem TV. Przełączyłem szybko na WeddingTV i akurat ślub trwał. Oko baby "przykuło" na moment do telewizora, a tematyczna różnorodność musi być jakaś. Patrz, że w Polsce wielu by z dużym uśmiechem na twarzy przyjęło np. kanał poświęcony wędkowaniu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...