Skocz do zawartości

Najgorsze kanały, żenujace programy


kordian2702
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie najbardziej żenujące programy to wszelkie tańce na lodzie z gwiazdami. A jak widzę te europy co się dają lubić to mi się na wymioty zbiera. Przyjeżdżają tacy ludzie co w swoich krajach nawet ich sąsiedzi nie znają a tu mówi po polsku z obcym akcentem i wielką karierę robi. Też bym pewno tak umiał :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem ciekawy co doslownie na nas mówili.

 

Mi się nie podobają niemieckie kanaly jakoś nie moge ich strawic. No ale Mango TV polskie przewyższa wszyskie kanały :lol2:

 

Co myślice o 4 fun tv? Lubie oglądać kartony ze względu na to że są kiczowate a w dzisiejszych czasach kicz przyciaga wzrok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Dla mnie najgorszym kanałem FTA jest Edusat. Zamiast wypełnic czas antenowy programami edukacyjnymi to coraz częściej dają telezakupy.

Chyba coraz częściej nadają programy niezgodne z tematyką naukową.

 

Dla mnie najgorszym kanałem jest Polonia 1. Większość programu to telezakupy. Choć kiedyś TopShop miał być osobnym kanałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTV Polska:za te beznadziejne reality show i inne dziadostwa nie mające wiele wspólnego z dobrą muzyką

MTV Two:w kółko ten współczesny brytyjski rock i brytyjski rock!!!.A gdzie inna muzyka z tego gatunku? Stacja ta straciła swojego dobrego ducha z końcówki lat 90-tych

ITV:stacja ta stacza się ciągle po równi pochyłej

Polonia 1:gdzie jest ta stacja z połowy lat 90-tych? Teraz Polonia 1 jest głęboko na dnie i raczej się od niego nie odbije

TV Trwam:każdy wie o co chodzi

Podróże TV:po kilkuminutowym oglądaniu tego kanału odechciewa się gdziekolwiek jechać

Mango 24:telezakupy skutecznie odstraszają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Historia -jak tak dalej TVP będzie podchodzić do tematu,to TVP Historia sama niedługo przejdzie do historii :D

4.fun.tv :niskobudżetowy kanał z jeszcze bardziej niskobudżetową muzyką.Początki 4.fun tv były lepsze,teraz to już jest tylko coraz gorzej

Tele 5:Istna tragedia,i tu wcale nie ma się z czego śmiać.Stacja gorsza nawet od TMT(którego z resztą już nie ma,a może to i lepiej? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...