Skocz do zawartości

Na jakim kanale oglądasz mecze Ligi Mistrzów?


CR7Ronaldo
 Udostępnij

Na jakim kanale oglądasz mecze Ligi Mistrzów?  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jakim kanale oglądasz mecze Ligi Mistrzów?

    • nSport
      19
    • TVP2
      34
    • TVP Sport(faza grupowa)
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz oglądam na TVP 2, ale jeśli miałbym n-ke to bym oglądał na nSporcie, bo tam moge wybrać mecz jaki chce obejrzeć a w TVP 2 mam narzucony.

 

Ulubieni komentatorzy:

TVP 2: Dariusz Szpakowski, Maciej Iwański

nSport: Sergiusz Ryczel, Robert Sitnicki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest to na tvp2, choć Szpakowski to nie jest mój ulubieniec, ale wolę jego niż język niemiecki z Premiere (kiedy nie ma na tvp2, lub jest nie ten mecz, który jest najbardziej wart obejrzenia).

btw. oryginalny dźwięk w sporcie - miałem nadzieję, że skoro jest tak na Premierkach filmowych, to na sporcie też tak będzie: dźwięk PCM + niem, dźwięk PCM + ory, dźwięk DD + niem, niestety ten drugi w przypadku sportu oznacza często niezłego napaleńca z Hiszpanii, jedynie na premiership można spokojnie pooglądać, bo komentarz ang. rozumiem i jest bardziej rzeczowy.. EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LM ogladam na TVP 2 i Nsport. Nsport-brak profesionalnych komentatorów. TVP ma 2 Iwański i Szpakowski. :D Wogóle obraz w Nsport, jest daleki od ideału. TVP 16:9 ?? Lepiej by robili 4:3 format . U nas tylko stacje Polsatu, robia prawdziwy 16:9. Szkoda ze TV Polsat niema praw do LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
Premiere

Oryginalne ścieżki dźwiękowe...

Ile płacisz?

 

Ja oglądam:

-mecze na żywo na TVP2

- retransmisje na Polsacie Sport i TVP Sport

Ulubiony komentator: Zawadzki i Szpakowski (za okazję do pośmiania się z jego błędów :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja bym wybrał opcje INNE ale takie nie ma. Staram się nie oglądać meczy na TVP2 (nie lubie komentarzy Szpakowskiego :/ i eksperta :lol2: Gmocha :crazy: ) no chyba że jestem u kogoś w gościach gdzie nie ma innej możliwości . Jak miałem TNK to mecze oglądałem na NSport. Ostatnia kolejkę oglądałem we wtorek na ITV HD a środowy na SAT 1 i runda rewanżową też będę tak oglądał. Z netu oczywiście też korzystam mam takie stacje jak Star Sports Taiwan (po tajsku rzecz jasna), ESPN Asia (kom. angielski), CCTV5 (kom. chiński już wole taki jak Szpaka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...