Skocz do zawartości

DOQ i The Fishing and Hunting Channel


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Jest szansa,że kanał wystartuje na jesieni:

 

Wkrótce nowy kanał TV w Polsce

 

Jesienią 2009 roku na polskich ekranach telewizyjnych pojawi się nowy, zapowiadany od roku, kanał telewizyjny. Będzie to stacja tematyczna poświęcona łowiectwu i wędkarstwie - Fishing & Hunting Channel.

Jak dowiedział się Presserwis, tematyczny kanał telewizyjny Fishing & Hunting Channel na polskim rynku ma zadebiutować jesienią 2009 roku. Nadawca prowadzi już rozmowy z operatorami w sprawie dystrybucji kanału.

 

Fishing & Hunting Channel ma emitować swoje programy w języku polskim przez całą dobę. W ramówce znajdą się programy dokumentalne oraz edukacyjne, m.in. przedstawiające jak łowić ryby. Nie zabraknie także tytułów dotyczących łowiectwa.

 

Przypomnijmy, że o wprowadzeniu Fishing & Hunting Channel do Polski mówi się już od października 2008 roku.

 

Żródło: Media2.pl

 

Oby tym razem im się udało wystartować,bo brakuje takiego kanału w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Na 1 W The Fishing & Hunting Channel jest dostępny na dwóch częstotliwościach:

11.747 H 28000 - język oryginalny (identyfikowany jako angielski), węgierski, czeski i polski (cisza). Kodowany w Nagra 2/3 dla Digi TV;

11.785 H 28000 - język węgierski i oryginalny (identyfikowany jako angielski). Tu jest FTA.

Nie wiem jak było wcześniej ale miałem okazję widzieć jak wygląda kodowana wersja i jest taka sama jak ta FTA. Polskiej ścieżki nie ma, mimo tego, że jest oznaczona jako "pol" to jest tam cisza. Jedyną polskość jaką tam zobaczyłem to ostrzeżenie, że następny program jest przeznaczony dla osób powyżej 12 roku życia. Poza językiem polskim ten napis był w trzech innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio na rumuńskiej platformie satelitarnej Focus Sat zakończono dystrybucję programu Fishing and Hunting (Źródło). Prawdopodobnie kanał miał zbyt niską oglądalność. Możliwe, że polscy operatorzy również uznali ten kanał za mało atrakcyjny i dlatego nadawca nadal nie wprowadził go do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma polskiej wersji. Przez cały okres gdy funkcjonowała polska ścieżka dźwiękowa, była ona niedostępna w Polsce, bo przekaz w języku polskim dostępny był tylko na platformie Digi TV z Thora 0.8W w formie kodowanej.

Więcej informacji o F&H, gdy polska ścieżka ruszyła - News archiwalny>>>

 

Od co najmniej trzech miesięcy (jak nie więcej) dźwięk w języku polskim nie jest już aktywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że nie zrezygnują w Polsce z tego kanału!!!
Ja jestem bardziej tej opcji, że już to uczynili. Świadczy o tym fakt, że ostatnio jak kanał leciał FTA z Thora, w zapowiedziach programowych nie podawano pory emisji i nazwy programu w języku polskim. Te informacje były już tylko wyświetlane w języku węgierskim, angielskim i zdaje się czeskim.
ja jestem skłonny opłacac 20zł mc za ten kanał...
Po co płacić... warto zainwestować w obrotnicę i mieć dostęp do Horse & Country i Rural TV z Astry 28' date='5E, [b']yaban.tv[/b] z Turksata 42E. Ten ostatni kanał jest odpowiednikiem F&H, a pozostałe w swoich ramówkach emitują programy o wędkowaniu i myślistwie. Dzisiaj nawet leciały zawody z udziałem wędkarzy na Horse & Country, np. który z nich najdalej rzuci wędką, a także pokazy w wiązaniu haczyków. Fakt, że to wszystko nie jest po polsku a wygodniej oglądać jest w rodzimym tłumaczeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko :shock: jesteś wędkarzem czy co ? :lol:

 

Coś w tym dziwnego albo śmiesznego??? Ja też jestem i co? Chyba najlepsza pasja na świecie. 8)

A krytykują tylko ci, którzy nigdy nie łowili ryb albo łowili w tak nieudolny sposób, że trudno żeby to ich wciągnęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co płacić... warto zainwestować w obrotnicę i mieć dostęp do Horse & Country i Rural TV z Astry 28,5E, yaban.tv z Turksata 42E. Ten ostatni kanał jest odpowiednikiem F&H, a pozostałe w swoich ramówkach emitują programy o wędkowaniu i myślistwie. Dzisiaj nawet leciały zawody z udziałem wędkarzy na Horse & Country, np. który z nich najdalej rzuci wędką, a także pokazy w wiązaniu haczyków. Fakt, że to wszystko nie jest po polsku a wygodniej oglądać jest w rodzimym tłumaczeniu.

 

A ja wole płacic i nawet płace 29zł mc ale chciałbym zobaczeć cos po Polsku i poskie produkcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź się chociaż nie powtarzaj. Widocznie takich chętnych jak Ty brakuje, a operatorzy kablowi i satelitarni też nie są zbyt przychylni do takich projektów. Są one zbyt mało komercyjne i nigdy nie wiadomo czy staną się rentowne. Więc ostatecznie TFaHC w Polsce nie zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...