Skocz do zawartości

DOQ i The Fishing and Hunting Channel


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też zaczynam polowanie. Ciekawe, co powiedzą domownicy na ciągłe przeszukiwania SAT?

Wędkarstwo raczej mnie nie interesuje, ale myślistwo... Chętni obejrzałbym ten kanał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś interesuje się telewizją z innych pozycji satelitarnych, to wiedział, że przerwy w kodowaniu trwające kilka dni, miał zarówno Fishing & Hunting TV, jak i DoQ z satelity 0.8W w pakiecie DigiTV. Taka sytuacja miała miejsce klika tygodni temu i spokojnie można było podejrzeć ramówkę obu kanałów. Panowie - zaspaliście :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przesuwa się start polskiej wersji kanału Fishing & Hunting Channel, która miała ruszyć 1 listopada br. Nadawca czeka bowiem na zakończenie negocjacji z platformami zainteresowanymi dystrybucją stacji. Dodatkowo zdecydowano, że w ramówce kanału znajdzie się polska produkcja.

 

Z informacji, które uzyskaliśmy od przedstawicieli Fishing & Hunting Channel, wynika, że stację bardzo chcą włączyć do swoich ofert aż dwie z trzech działających na naszym rynku platform cyfrowych.

WM

 

Oprócz produkcji zagranicznych emitowanych z polską ścieżka językową (cześć tłumaczeń została już przygotowana), na antenie stacji pojawią się także programy wyprodukowane w naszym kraju. Na początek będzie to seria dotycząca łowienia ryb, której produkcja już trwa.

Czyżby tę serię o łowieniu ryb robili ci sami ludzie którzy robią program Taaaka ryba?

 

W tym niusie zaciekawiło mnie to że zainteresowanie wyraziły dwie platformy a dalej czytamy

Zarówno Małgorzata Mazur z biura prasowego spółki Canal+ Cyfrowy, operatora Cyfry+, jak i Katarzyna Szczepanik, rzecznik prasowa N, powiedziały nam, że w najbliższym czasie kanał ten nie pojawi się w ofertach tych platformach.

Czyli będzie w CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podczas skanowania satelity wykryło mi polską ścieżkę dźwiękową na kanale F&H TV. Nie wiem, czy już jest dostępne polskie tłumaczenie, gdyż sygnał stacji jest zakodowany.

 

Parametry techniczne:

 

satelita: Thor 5 - 0.8W

częstotliwość: 11.785 H SR=28000 FEC=5/6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Bądzmy realistami test h1 h2 no i co byly hbo ;) poczekamy zobaczymy dla mnie kanał przypadł do gustu:)fajnie tak usiąsc i popatrzać i az milej czekac na wiosne i na rybki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Oprócz produkcji zagranicznych emitowanych z polską ścieżka językową (cześć tłumaczeń została już przygotowana), na antenie stacji pojawią się także programy wyprodukowane w naszym kraju. Na początek będzie to seria dotycząca łowienia ryb, której produkcja już trwa.

Czyżby tę serię o łowieniu ryb robili ci sami ludzie którzy robią program Taaaka ryba?

"Taaka ryba" jest na Polsat Play. :smile:

 

Jest gdzieś ukryty na liście CP, oczywiście pod inną nazwą :wink:

Countdown lub Dance TV to w rzeczywistości na liście CP Passione Pesca.

 

No i minął następny miesiąc a kanału ani widu ani słychu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

Minęły kolejne dwa miesiące, pora zaczynać wędkowanie, rzeki i jeziora czekają, a tu kanału ,,The Fishing and Hunting Channel" ani widać, ani słychać. Może tak znienacka w CP. :D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...