Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież to oczywiste, że Polsat jest mocno skoncentrowany na siatkówce, tak samo jak Canal+ czy Eleven na piłce nożnej, czy Eurosport na kolarstwie, tenisie, czy snookerze. Co jak co, ale stacja Solorza jest w tej chwili jedynym odpowiednim miejscem dla siatkówki w naszym kraju. Dobre opakowanie meczów, spora kadra komentatorów i ekspertów oraz doświadczenie wyrobione przez lata transmitowania.

Dlatego będą się skupiać na tym sporcie, bo przynosi im to dobre wyniki, czego np. taka liga holenderska nie ma szans powtórzyć.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sportowy specjalista napisał:

Czemu mnie to nie dziwi? Czy dożyję czasów, w których siatkówka zacznie interesować inne stacje telewizyjne a nie tylko ciągle Polsat? 

Mam nadzieje że siatkówka będzie tylko w Polsacie jak C+ miał LM w siatkówce to tylko mnie to wkurzało że dają siatkę a liga hiszpańska czy Bundesliga w C+Now którego nie ma w kablówce , z resztą podobnie było z piłką ręczną .

 

A skoro oglądalność siatkówki jest taka wspaniałą to aż dziw bierze że Solorz nie dał tego za dodatkową opłatą Premium , jak Kmita twierdzi że oglądalność Plusligi jest lepsza niż Ekstraklasy to wypadało by żądać za tą usługę więcej kasy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego miałby żądać więcej kasy? Opłaty "premium" za piłkarską ekstraklasę nie są umotywowane ogladalnością, bo jest żenująca, ale kosztami praw, który z kolei wynika z kosztów całej ekstraklasy. Siatkarze nie zarabiają 150-200 tysięcy miesięcznie jak piłkarze tylko podobne kwoty za cały sezon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2020 o 22:27, Przemolo napisał:

jak C+ miał LM w siatkówce to tylko mnie to wkurzało że dają siatkę a liga hiszpańska czy Bundesliga w C+Now którego nie ma w kablówce

Jak C+ miał LM w siatkówce to tylko mnie to wkurzało, że dali finał Novara-Conegliano z udziałem kapitan naszej reprezentacji na C+Now, którego nie ma w kablówce, a na głównych antenach leciała 32. liga piłkarska Europy.

 

I tak się możemy przerzucać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tego dobrze że wziął to Polsat . I nie pisz że 32 liga Europy bo ranking na sezon 2020/21 to Polska jest 24 miejsce na sezon 2021/22 jest na miejscu 29 a na sezon 2022/23 to liczą się jeszcze te aktualne rozgrywki i jesteśmy już na 30 miejscu a nie na żadnym 32 a dzięki Lechowi możemy spokojnie jeszcze awansować .

Edytowane przez Przemolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Przemolo napisał:

I nie pisz że 32 liga Europy bo ranking na sezon 2020/21 to Polska jest 24 miejsce na sezon 2021/22 jest na miejscu 29 a na sezon 2022/23 to liczą się jeszcze te aktualne rozgrywki i jesteśmy już na 30 miejscu a nie na żadnym 32 a dzięki Lechowi możemy spokojnie jeszcze awansować .

Statystyki mają to do siebie, że można sobie wybrać jaką się chce, żeby pasowało. Przyznaję, rzuciłem jakąś tam ostatnio popularną medialnie liczbę, ale mogę wybrać też taką, że wyjdzie jeszcze gorzej - w punktacji za sam sezon 18/19 (a o tym sezonie mowa) Polska miała 35. miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Przemolo napisał:

Ranking UEFA jest liczony na podstawie 5 sezonów a nie jednego konkretnego a na najbliższe lata ranking Polskiej ligi wygląda tak jak przedstawiłem .

Ale ja nigdzie nie pisałem, że jesteśmy którąś tam ligą w rankingu UEFA (choć faktycznie niepotrzebnie rzuciłem liczbę pochodzącą z tego kontekstu). Powtarzam - w sezonie 18/19, o który mi się rozchodzi, 34 kraje zdobyły więcej punktów do rankingu UEFA. Nie zmienia to faktu, że jest to ze sportowego punktu widzenia denny produkt, zwłaszcza w porównaniu z finałem Ligi Mistrzyń, w dodatku z udziałem Conegliano i Novary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Stal Nysa - Asseco Resovia kilkadziesiąt razy przycinający obraz, pixelizacja, spadki jakości, rwanie dzwięku z hali itd ze względu na zły dosył.

To jak statek Dragon nadawał z kosmosu to przekaz był lepszy niż to co się tutaj dzieje z siatkówką od jakiegoś czasu ;).

Komentator w Warszawie i widzi to samo co widzowie, więc "zabawnie" to wszystko wyglądało.

 

 

Na screenie widać jakie logo nakładane już w Warszawie jest wyraźne, a jak wygląda reszta obrazu i grafika z wynikiem... :)

 

polsat.jpg

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W Polsacie Sport to się dziwne rzeczy ostatnio dzieją - dziś np. 7 strefa jakieś 5 minut wcześniej niż powinna, w pierwszej przerwie reklamowej poszły dwa bloki reklamowe jeden po drugim, a przy kolejnej poleciały już tylko reklamy sponsorów ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...