Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem prosta decyzja - nie jesteś fanem F1, to nie oglądaj i nie komentuj - proste, ale jest wielu kibiców od lat w tym ja dla kogo formuła 1 jest czymś jak dla ciebie piłka nożna/siatkówka itd.

Dla mnie Formuła to tylko Polsat, już się przyzwyczaiłem do tego komentowania, oraz bardzo cenię studio przed i po wyścigu.

Jedyna rzecz mnie wkurza, że sezon się zaczyna a wszystkie stacje z każdej dyscypliny sportowej czekają zawsze na sam koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ilu byłeś GP F1 skoro ją tak kochasz i gdzie ją oglądasz?A ty komu kibicujesz kogoś kogo pewnie nie widziałeś na oczy a tory z GP to widziałeś w TV lub internecie.

 

Sorry, ale nie pisz tak [beep]nych tekstów. Na całym świecie w różnych dziedzinach sportu są miliony fanów danej drużyny, zespołu itd. którzy nie widzieli na oczy swojej ukochanej drużyny, zespołu, jakiegoś sportowca itd. Real Madryt ma 16 milionów fanów na Facebooku. Myślisz, że wszyscy oni odwiedzą stadion bądź zobaczą mecz Realu na własne oczy? Powiedz taki tekst na 3 świecie, gdzie jacyś fani nie mogą wyjechać nawet z miasta, a też oglądają sporty, które kochają i chcieliby raz zobaczyć dany wyścig, mecz czy walkę.

Nie trzeba odwiedzać stadionu ukochanej drużyny, żeby móc stać się fanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy, nie rób wstydu. Jak nie interesujesz się F1 to po prostu omijaj dyskusje. A Ty byłeś na meczach swojej drużyny w piłce nożnej (mam na myśli jakąś zagraniczna ekipe)? Nie rozumiem po co kontynuujesz dyskusje, ale musisz się liczyć z tym, że trochę błaznujesz :D Spam robicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strata F1, a także innych serii wyścigowych w tym PSC była by stratą dla kibiców .Polsat miał bogatą ofertę, zgromadził ciekawą grupę osób młodszego pokolenia jako komentatorów, było widać ten efekt świeżości, którego brakuje choćby w TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy, nie rób wstydu. Jak nie interesujesz się F1 to po prostu omijaj dyskusje. A Ty byłeś na meczach swojej drużyny w piłce nożnej (mam na myśli jakąś zagraniczna ekipe)? Nie rozumiem po co kontynuujesz dyskusje, ale musisz się liczyć z tym, że trochę błaznujesz :D Spam robicie

Wstyd to ty robisz jak na okrągło obrabiasz tyłki kolegom z pracy.Co już pisali i inni na ten temat.Ostatnio jak opowiadałeś atrakcyjne wiadomości na temat Węgrzyna.Widziałeś kiedyś i gdzieś jak napisałem że kibicuje jakiejś konkretnej drużynie?Jak masz słabą pamięć to ci przypomnę że nigdy tak nie napisałem bo żadnej konkretnej drużynie nie kibicuję.A tym bardziej nie piszę że ją kocham gdy jej na oczy nie widziałem i nie byłem na meczu.A to że nie interesuję się F1 to nie znaczy że nie mogę komentować gdy ktoś piszę że jest mega atrakcyjna a inna dyscyplina w której o wiele więcej się dzieje jest nudna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy

Nie musisz lubić F1, ale nie pisz, że jak ktoś nie był na torze np. w Monako czy w Montrealu(które bardzo lubię) to nie jest prawdziwym fanem. W Polsce niesetety nie ma F1, a wyjazd na zagraniczne GP jest drogi, a mnie na razie na taki wyjazd nie stać, ale bardzo chętnie oglądam i czytam o F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy, nie rób wstydu. Jak nie interesujesz się F1 to po prostu omijaj dyskusje. A Ty byłeś na meczach swojej drużyny w piłce nożnej (mam na myśli jakąś zagraniczna ekipe)? Nie rozumiem po co kontynuujesz dyskusje, ale musisz się liczyć z tym, że trochę błaznujesz :D Spam robicie

Wstyd to ty robisz jak na okrągło obrabiasz tyłki kolegom z pracy.Co już pisali i inni na ten temat.Ostatnio jak opowiadałeś atrakcyjne wiadomości na temat Węgrzyna.Widziałeś kiedyś i gdzieś jak napisałem że kibicuje jakiejś konkretnej drużynie?Jak masz słabą pamięć to ci przypomnę że nigdy tak nie napisałem bo żadnej konkretnej drużynie nie kibicuję.A tym bardziej nie piszę że ją kocham gdy jej na oczy nie widziałem i nie byłem na meczu.A to że nie interesuję się F1 to nie znaczy że nie mogę komentować gdy ktoś piszę że jest mega atrakcyjna a inna dyscyplina w której o wiele więcej się dzieje jest nudna.

 

I dlatego nie powinieneś się na te tematy wypowiadać. Pozdrawiam :)

 

@fan tv Niestety dokładnie. Bilety są bardzo drogie na F1. I kogo trzeba tu winić? Berniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy

Nie musisz lubić F1, ale nie pisz, że jak ktoś nie był na torze np. w Monako czy w Montrealu(które bardzo lubię) to nie jest prawdziwym fanem. W Polsce niesetety nie ma F1, a wyjazd na zagraniczne GP jest drogi, a mnie na razie na taki wyjazd nie stać, ale bardzo chętnie oglądam i czytam o F1.

Ja rozumiem wszystko i zdaje sobie sprawę że wyjazdy są bardzo drogie i bardzo dużo osób na to nie stać.Dla mnie nie musisz być wielkim kibicem tylko wtedy jak jeżdzisz na F1 czy mecze.A swoją wiedzą jakoś tu na wątkach nie udowadniasz że to Twoja pasja.Piszesz często w wątku PSN że tam oglądasz F1 nie wiem co to za pasja i miłość jak nie chcesz wydać średnio ok.15 zł na to by oglądać na żywo na kanałach głównych PS czy PSE.Chyba że się mylę i tam oglądasz .Ale jaki sens jest oglądania następnie w PSN retransmisji bez połowy wyścigu i jeszcze z paskami informacyjnymi?Mam znajomych co interesują się F1 i mają tylko dlatego CP ale oni wszystko sobie kopiują do prywatnego archiwum i oglądają kiedy im się podoba. Mają sporą wiedzę którą się dzielą czy to na różnych forach czy rozmowie prywatnej.I dla mnie choć nie byli na F1 są prawdziwymi kibicami.A nie jakieś wielkie słowa słowa typu kocham i takie tam.Znam też takie osoby które przed MŚ w siatkówce nie potrafili wymienić 3-4 zawodników z kadry oczywiście jak były MŚ wyjazdy na mecze koszulki szaliki itp.Teraz jak bym spytał czy jedziemy na kadrę w meczu o pietruszkę to by mnie wyśmiali.A w czasie MŚ kibice pełną gębą.Sam taki byłem jak jeżdził Robert tylko ja to nie uważałem się za fana czy pasjonata tego sportu.Interesowało mnie tylko i wyłącznie jak się zaprezentuje nasz rodak więc w miarę na bieżąco śledziłem wyścigi.Teraz nie ma dla mnie żadnego magnesu a i władze f1 nie dbają o to by ta dyscyplina była coraz bardziej atrakcyjna.A faktów niestety nie oszukasz o czym mówi zainteresowanie tymi prawami przez stacje TV.A tak już na sam koniec tory żużlowe nie są wszystkie takie same i by to wiedzieć nie trzeba się tym nawet interesować.@luka96 ale by mieć jakąś tam styczność z tą dyscypliną nie trzeba koniecznie wyjeżdzać są przecież nieraz jakieś tam prezentacje bolidów w naszym kraju.Przynajmniej ja gdzieś kiedyś się spotkałem z taką informacja choć kompletnie sie nie interesuje tą tematyką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy, nie rób wstydu. Jak nie interesujesz się F1 to po prostu omijaj dyskusje. A Ty byłeś na meczach swojej drużyny w piłce nożnej (mam na myśli jakąś zagraniczna ekipe)? Nie rozumiem po co kontynuujesz dyskusje, ale musisz się liczyć z tym, że trochę błaznujesz :D Spam robicie

Wstyd to ty robisz jak na okrągło obrabiasz tyłki kolegom z pracy.Co już pisali i inni na ten temat.Ostatnio jak opowiadałeś atrakcyjne wiadomości na temat Węgrzyna.Widziałeś kiedyś i gdzieś jak napisałem że kibicuje jakiejś konkretnej drużynie?Jak masz słabą pamięć to ci przypomnę że nigdy tak nie napisałem bo żadnej konkretnej drużynie nie kibicuję.A tym bardziej nie piszę że ją kocham gdy jej na oczy nie widziałem i nie byłem na meczu.A to że nie interesuję się F1 to nie znaczy że nie mogę komentować gdy ktoś piszę że jest mega atrakcyjna a inna dyscyplina w której o wiele więcej się dzieje jest nudna.

 

 

To ja tylko przypomnę. Nie pracuje na stale w nc+, ale spoko - krytykuj ;) Nie pisz bzdur, kompromitujesz się. To co piszesz o mnie nie ma nic wspólnego z F1. Bronisz się, ale nie masz argumentów. A tylko siejesz jadem, luzuj gacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie współpracujesz a to zmienia sprawę by prać brudy pisać o prywatnych sprawach pracowników.Pisałem że śmieszy mnie takie kibicowanie czemuś czego się nigdy na oczy nie widziało.W innym poście dopisałem że jestem w stanie zrozumieć takie kibicowanie ale gdy ktoś naprawdę się interesuje czyta i ma wiedzę.A większość z tych niby kibiców ma blade pojęcie o tym a ich pasja nie jest warta np.kilkunastu zł by oglądać to na żywo w TV.I dla mnie większy szacunek ma ten który nie był nawet na zawodach z takich czy innych przyczyn ale dużo wie na dany temat niż ten co jedzie na zawody a ma blade pojęcie o tym.W tym przypadku mam swoje wyrobione zdanie czytając jak ta osoba udziela się w wątkach sportowych.Nie mam się przed czym bronić wyraziłem swoje zdanie którego pewnie znowu nie zrozumiesz.Zresztą już nie pierwszy raz.Nie wiem czy ja tak niejasno tłumaczę o co mi chodzi czy ty masz problemy ze zrozumieniem.@iceberg mam nadzieję że i ty zrozumiałeś o co mi chodziło chyba że dalej trzymasz urazę za to viewtopic.php?f=36&t=9044&start=1140 :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sprawa jest taka- nic nikomu do tego, jeśli ktoś czuje się fanem F1 to jego sprawa. Skoro ktoś poświęca mnóstwo czasu, czyta różne źródła, zgłębia swoją wiedzę na dany temat to może czuć się fanem danej dziedziny. Nie wiem np. czy ProjektAlf miał możliwość być osobiście na meczu Serie A, ale nieraz tutaj zaimponował znajomością tematu. Wiele osób poświęca bardzo dużo czasu na oglądanie meczów piłkarskich, mają dużą wiedzę na temat poszczególnych lig, zespołów czy zawodników to mogę ich nazwać znawcami- jest tu kilka takich osob- Robson, wspomniany Projekt, Kunkore czy Lukas_ K , choć też zapewne nie byli na meczach tych wszystkich lig itd.

Nie raz się pisze nie wiem czy obraźliwie czy nie- o tzw. Januszach. Ja nic do takich osób nie mam. Nie każdy ma możliwość poświęcenia tyle czasu na śledzenie rozgrywek sportowych, inni nie mają takiego bakcyla, a lubią w wolnej chwili obejrzeć sobie jakiś mecz. Tak samo jak nie trzeba być znawcą kina by móc oglądać filmy. Jeśli komuś podoba się gra jakieś drużyny to może trzymać za nią kciuki - nie widzę w tym nic złego. To jak się dana osoba określa- sympatyk, fan, kibic- to jego sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tory żużlowe nie są wszystkie takie same i by to wiedzieć nie trzeba się tym nawet interesować..

No wiem, że nie wszystkie są takie same jeśli o dokładną długość prostej, wejścia w łuki itd. ale wszystkie dla przeciętnej osoby wyglądają wręcz tak samo. :wink:

 

A do reszty twoich kwestii powyżej poruszanych sie nie odnisę po szkoda słów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tory żużlowe nie są wszystkie takie same i by to wiedzieć nie trzeba się tym nawet interesować..

No wiem, że nie wszystkie są takie same jeśli o dokładną długość prostej, wejścia w łuki itd. ale wszystkie dla przeciętnej osoby wyglądają wręcz tak samo. :wink:

Przeciętnej? Chyba jednak ograniczonej umysłowo. Toru żużlowy różnią się tyloma rzeczami, że nawet laik je zauważy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Ptaszki ćwierkają, że Polsat z najciekawszymi meczami ekstraklasy w nowym sezonie? Czyżby koniec dominacji Canal+? A może to zbyt wczesne wiosenne ptaszki tak świerkają?

 

Jakoś nie wierzę w to, że Polsat mógłby podkupić nc+ ekstraklasę, bardziej wierze we współpracę FOX z Polsatem. Wówczas jest to całkowicie realny scenariusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...