Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Piotrovvicz napisał:

Wczoraj w czasie transmisji z lekkiej atletyki na Igrzyskach w Mińsku kilka razy zrywało połączenie z powodu ulewnych deszczów. W międzyczasie Polsat Sport nadawał najpierw reklamy a potem spoty autopromocyjne. Czy oni mogą sobie tak wchodzić z reklamami w czasie przerwanej transmisji czy muszą kontynuować komentarz, tak jak to jest w TVP?

Polsat tak robi jak zerwie połączenie, często też jak są przerwy z powodu deszczu na tenisie, wtedy leci na dole ekranu pasek z informacją o powrocie do transmisji, jak pogoda się poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@jacekmalina30 myślę, że jak odpalisz jakąkolwiek usługę GO np : Horizon GO, Vectre Online to burza ci nie będzie straszna ;) 

Edit:

Polecam , gdyż piękne HD w 1080p z bitratem 8000 kbps i nadającym się na przesłanie na wielki 55 calowy TV tam znajdziesz. 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@jacekmalina30, myślę że jak na dworze panuje ekstremalna pogoda(burza) to nikomu 60 sekundowe opóźnienie nie przeszkadza. Ważne, ze oglądasz a na zewnątrz koniec świata się dzieje. Chyba podzielasz mój pogląd? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby mające wykupiony pakiet sportowy powinny poprzez Iplę mieć dostęp do wszystkich rozgrywanych spotkań tak jak ma to miejsce w Eurosport Player. Nie wiem co za pakiet ma wykupiony Polsat,że musiał prowadzić specjalne rozmowy i negocjacje by móc w ogóle pokazać mecze Polaków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Polsat marnuje prawa do Wimbledonu? Godzina 20, a tutaj transmisja tylko jednego pojedynku. A w tym czasie 4 set ciekawego meczu Fognini - Tiafoe, ogólnie 7 meczów mężczyzn i 2 kobiet.

 

Niech zobaczą sobie jak wielki szlem realizuje Eurosport. Tam jak tylko się jeden mecz skończy od razu przeskakują na następny. Na Roland Garros pod wieczór w początkowych rundach zawsze wyszukują końcówkę zaciętego wielosetowca.

 

Parodia westernu. Podobnie jak TVP Sport gdzie tenis traktują jak piąte koło u wozu. O reklamach nie będę wspominał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię tenis i szanuję jego wszelakie wymagania, lecz zwróćcie uwagę na to, że w Polsce w Starych Jabłonkach zaczęły się Mistrzostwa Europy widowiskowej plażowej odmiany piłki ręcznej, gdzie naturalnie grają w nim obie - żeńska i męska Reprezentacje Polski. Jedna antena w tym wypadku Polsat Extra jest zajęty. Naturalnym czymś jest też transmitowanie tego typu zawodów - tym bardziej u siebie w kraju. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak są transmisje innych dyscyplin na żywo to jasne. Dzisiaj po 20 na dwóch antenach wałkowali powtórki, a mecze na Wimbledonie w toku... Teraz właśnie od deski do deski na korcie nr 1 (jeden z trzech najważniejszych) grają Vekic - Riske. Ale jak się podoba to spoko, jak jest dobrze to faktycznie nie ma co zmieniać :).

Edytowane przez jacekmalina30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Lanser123 napisał:

Mi się relacje z Wimbledonu podobają. 3 najważniejsze korty, pokazujemy od deski do deski (oczywiście są wyjątki gdy jest mecz Polaka / Polki), nie ma takiego zbędnego skakania po kortach jak w Eurosporcie. 

Myślę,że w pierwszych rundach warto skakać i pokazywać ciekawe zacięte spotkania,a nie jedynie korty centralne. Eurosport w przeciwieństwie do Polsatu Sport pokazuje wszystkie mecze w swojej usłudze Eurosport Player. W Polsacie zaś trwa heroiczna walka by Polsat mógł pokazać mecze Polaków. Zastanawia mnie jaki oni mają wykupiony pakiet, chyba jakiś najbardziej podstawowy, bo to naprawdę dziwne. Tylko,że komunikacja w Polsacie leży i się tego nie dowiemy. Pamiętam dużo gorsze czasy i brak np. jakiejkolwiek transmisji z Wimbledonu(jedynie mecz Polki A.Radwańskiej z Errani został pokazany jako premiera o 21.00 ) lub np. brak transmisji meczu 1/2 Wimbledonu ... 

 

14 godzin temu, sportowy specjalista napisał:

Lubię tenis i szanuję jego wszelakie wymagania, lecz zwróćcie uwagę na to, że w Polsce w Starych Jabłonkach zaczęły się Mistrzostwa Europy widowiskowej plażowej odmiany piłki ręcznej, gdzie naturalnie grają w nim obie - żeńska i męska Reprezentacje Polski. Jedna antena w tym wypadku Polsat Extra jest zajęty. Naturalnym czymś jest też transmitowanie tego typu zawodów - tym bardziej u siebie w kraju. 

Z całym szacunkiem,ale nie wiesz o czym piszesz. Polsat miał same powtórki,a Wimbledon trwał w najlepsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wislok napisał:

Myślę,że w pierwszych rundach warto skakać i pokazywać ciekawe zacięte spotkania,a nie jedynie korty centralne. 

 

Pewnie tak, z drugiej strony najlepsi grają na najważniejszych kortach i to normalne, że Polsat pokazuje ich spotkania. Ja się cieszę, że nie ma takiej sytuacji, że jest pokazywany początek jakiegś meczu, później dokończenie czegoś, w międzyczasie 2 sety innego spotkania. Wolę jednak uporządkowany program, taki jaki mamy podczas Wimbledonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wislok napisał:

Myślę,że w pierwszych rundach warto skakać i pokazywać ciekawe zacięte spotkania,a nie jedynie korty centralne. Eurosport w przeciwieństwie do Polsatu Sport pokazuje wszystkie mecze w swojej usłudze Eurosport Player. W Polsacie zaś trwa heroiczna walka by Polsat mógł pokazać mecze Polaków. Zastanawia mnie jaki oni mają wykupiony pakiet, chyba jakiś najbardziej podstawowy, bo to naprawdę dziwne. Tylko,że komunikacja w Polsacie leży i się tego nie dowiemy. Pamiętam dużo gorsze czasy i brak np. jakiejkolwiek transmisji z Wimbledonu(jedynie mecz Polki A.Radwańskiej z Errani został pokazany jako premiera o 21.00 ) lub np. brak transmisji meczu 1/2 Wimbledonu ... 

 

Z całym szacunkiem,ale nie wiesz o czym piszesz. Polsat miał same powtórki,a Wimbledon trwał w najlepsze. 

Przecież napisałem fakty. Trwają mistrzostwa w Polsce w piłce ręcznej plażowej i transmituje je jedna z anten i tyle. Co w tym nieoczywistego? A poza tym meczów na Wimbledonie jest tyle, że to nie jest takie łatwe to wszystko ogarnąć. Bez znaczenia w kwestii poziomu profesjonalizmu danej stacji. No może jakby na czas trwania tak wielkiego turnieju można by uruchomić dodatkowe kanały Premium to jakoś by się to ciągnęło za dwa końce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...