Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, wislok napisał:

Oglądałem jedynie po meczu. Wanio ciągle robił przytyki do Heynena- typu" Mam nadzieję,że ta historia go czegoś nauczy.. "  "On ten mecz będzie znał jedynie z opowieści"

Cytat

Jak oglądał pan mecz z Brazylią i jaka była pana reakcja po zwycięstwie?

 

 

Skorzystałem z internetu w samolocie. Przy wyniku 1:0 wiedziałem, że zrodziła się duża szansa, bo Brazylia była fizycznie i mentalnie zmęczona. Wiedziałem, że mamy waleczny zespół i będzie zwiększać presję na Brazylijczykach. Widząc, jak łatwo wygraliśmy pierwszego seta i jak zawodnicy prezentują się indywidualnie oraz że wykonują to, co im przekazywaliśmy, czułem, że ich pokonamy.

 

No i mądrości pana Wanio spaliły na panewce. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa wszystkie XDD nie mówię o Joshule czy innych znanych,ale np:gala z walką Miller vs Dinu gdzie była? W publicznej i znowu twoje głupie(bo nazwijmy sprawy po imieniu) nie mają prawa sensu..

A to ciekawe:https://programtv.naziemna.info/program/stacja/polsatsportextra,22-czerwca

https://programtv.naziemna.info/program/stacja/polsatsport,22-czerwca bo ja tu gali boksu nie widzę:rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, FanMMA napisał:

Taa wszystkie XDD nie mówię o Joshule czy innych znanych,ale np:gala z walką Miller vs Dinu gdzie była? W publicznej i znowu twoje głupie(bo nazwijmy sprawy po imieniu) nie mają prawa sensu..

 

Przecież cały czas mówimy o galach z Wysp Brytyjskich. 

 

7 minut temu, FanMMA napisał:

 

W piątki też się gale zdarzają. Można się załamać pisząc z tobą, na serio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Wysp Brytyjskich tak,już nie pamiętam dokładnie o czym była mowa bo trochę czasu minęło..

A co do drugiego to sory,ale jakaś podrzędna gala o której nawet wielcy fanatycy boksu za pewne nie wiedzieli to daj spokój(gala pokroju Kościerzyny).

Ale idźmy dalej i co po tej ogórkowej gali z 21 czerwca było? Nic,dopiero gala ostatnio z Shakurem,która też raczej cudem bokserskim nie była :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walki Joshuy są specjalnie sprzedawane. Na każdą galę jest osobny przetarg. i sytuacja wygląda tak, że TVP w tej kwestii pomaga Andrzej Wasilewski. Wiele z tego co posiada TVP jest właśnie z takich przetargów. Polsat ma umowy stałe z Top Rank, Matchroom ( tylko Anglia oraz bez Joshuy), i Golden Boy ( dawna umowa z HBO), czasem również coś z przetargów, ale jak wspomniałem to rzadkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bartas_20 napisał:

@wislok oczywiście ale tak jak też już wspomniałem dużą rolę odgrywa tu Andrzej Wasilewski, który teraz współpracuje z Tvp.

Kimże jest ten Wasilewski, zdaje mi się,że szefem grupy promotorskiej, podobnie jak i Borek ? Inna sprawa,że Polsat mógł lepiej dogadywać się z Wasilewskim to ten by nie zmieniał partnera do współpracy. Czyli ten Wasilewski to jednak nie "spróchniała szóstka" jak mówił Kmita ? Moim zdaniem to wynika z polityki Polsatu, który stawia na MMA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest promotorem i dlatego jest w stanie w umowach które zawiera z innym promotorami zapisać, że to on sprzedaje prawa na Polski rynek ( tak , tak to właśnie wygląda). To on np: decyduje, że gala ze szpliką jest w TVP. Polsat taką galę wziął by na pewno w ciemno. Oczywiście TVP również się przyczynia wywalając więcej kasy, a Polsat nie będzie się wykrwawiał. Nie robią tego na siłę. Z tego co wiem walki Joshuy są naprawdę drogie jak na polskie warunki.

@wislok Dobrze wiesz z czego wynikał konflikt. Przyczyniły się do tego dwie strony.

Edytowane przez bartas_20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz skoro Wasilewski jest promotorem Szpilki,Głowackiego czy Sulęckiego a TVP pokazuje jego galę to oczywiste,że ich walki za granicą będą transmitowane w TVP,a mi chodziło o sugerowanie,że Wasilewski ma wielki wpływ na pozyskiwanie praw bokserskich (typu walki Joshuy czy inne prestiżowe galę) w TVP bo takiego wpływu nie ma :)

Chociaż nie ukrywajmy,że dzięki kontraktowi KP z TVP zdecydowanie uruchomiła się aktywność publicznej pod względem boksu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, wislok napisał:

 Moim zdaniem to wynika z polityki Polsatu, który stawia na MMA. 

 

Stawiają na MMA, ale jeśli chodzi o boks to również trzymają swoją pozycję. Do tego TVP czasem pokaże coś fajnego, więc kibic nie ma prawa narzekać. 

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktoś z informacją na temat praw tv do plus ligi w siatkówce?

 

Polsat ma prawa do tego sezonu włącznie (2019/2020). Natomiast nie ma informacji co dalej. Może ktoś coś... :) nie chce mi się wierzyć że flagowy produkt Polsat sponsorowany tyle lat by odszedł. Choć z drugiej strony liga mistrzów po tylu latach poszła do nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...