Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Choćby te, które Polsat w ostatnich latach stracił- F1, ME w piłce nożnej. Sorry, ale coraz słabsza ligowa siatkówka(odpływ gwiazd) i boks(też bez wielu hitowych walk i z nieszczęsnym PPV) to nie są wielkie prawa. Ale wiem, że Ty i Piotrek jesteście z nich zawsze dumni. Macie prawo, a ja mam prawo uważać co innego. Polsat oszczędzał i zakupił hitowe prawa, niestety dla prawdziwego kibica piłkarskiego.

 

Stracili ME, a przyszła LM I LE. Pamiętajmy też, że Polsat posiada prawa do meczów reprezentacji, tych eliminacyjnych i dwóch edycji Ligi Narodów. Jeśli chodzi o boks to 90% hitowych walk jest w Polsacie, a siatkówka ligowa nie jest coraz słabsza (chyba mylisz siatkówke z piłką ręczną). Ale oczywiście możesz dalej bronić Nc+ i krytykować Polsat - masz do tego prawo :)

 

Dla mnie w tej chwili juz nawet oferta piłkarska jest lepsza w CP, nie wspominając o całej ofercie sportowej. 

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkon

Masz rację ale weź pod uwagę, że nie każdego interesuje polska, angielska, filmy i inny sport. Mnie interesuje tylko LM. A nc+ nie sprzedawała LM osobno tylko kazała sobie za wszystko płacić. Za angielską, polską, filmy itp. Więc mnie na pewno taniej wyjdzie jeżeli będzie LM osobno.

Poza tym mamy na szczęście wolny rynek i skoor nc+ ma kanały premium to Polsat też może.

 

Pretensje, że nie masz LM nie kieruj do Solorza tylko kieruj je do nc+, że ich nie kupiła. Bo Solorz też może mieć kanały premium i tak jak nc+ brać pieniądze a nie dawać za darmo za prawa, które wydali miliony. Natomiast gdyby nc+ kupiło to by było więc do nich pretensje.

Edytowane przez peterpeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lanser

Ja już dawno nie bronię nc+. Byłem ich fanem jak mieli to wszystko co wymieniłem wyżej, a teraz sam ich krytykuję, co Tobie czy Piotrkowi nigdy nie zdarzyło się w stosunku do Polsatu. Dla mnie oprócz LM i LE ŻADNE  prawa Polsatu nie są prestiżowe. A siatką widzę interesujesz się średnio, jak nie widzisz odpływu gwiazd z Plus Ligi http://www.sport.pl/siatkowka/7,65101,21789908,polska-siatkarskim-rynkiem-b-dlaczego-wartosciowi-gracze.html

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mamy wolny rynek. Więc masz pretensje do Polsatu, że kupił wreszcie coś porządnego? Miało by być jak za komuny i sprzedawane z pod lady tylko dla nc+? Polsat kupił i tak jak nc+ będzie chciał aby mu za to zapłacić. Więc pretensje kieruj do nc+, że ich nie kupiła a nie do Polsatu, że kupił i nie chce dać za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego uważacie, że najciekawsze mecze nie będą w Polsacie, tylko na płatnych kanałach dodatkowych. Ja myślę wręcz przeciwnie. Na hitach da się sporo zarobić, a Polsat w przeciwieństwie do TVN pokazuje sport nawet w prime time. Moim zdaniem będzie tak: na głównym Polsacie dwa najciekawsze mecze LM we wtorek i środę, płatne kanały, gdzie będzie dostęp do całości oferty oraz jakiś magazyn ze skrótami na PS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy układzie 2 mecze o 19 i 6 meczów o 21 myślisz że utworzą 8 dodatkowo płatnych kanałów?O LE nie wspominając

A czy przy eliminacjach tworzą dodatkowe kanały by pokazać wszystkie mecze? Zrobią Polsat Futbol 1,2,3,4 i to wystarczy, 6 spotkań LM dziennie a w czwartki 4 mecze LE o jednej godzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego uważacie, że najciekawsze mecze nie będą w Polsacie, tylko na płatnych kanałach dodatkowych. Ja myślę wręcz przeciwnie. Na hitach da się sporo zarobić, a Polsat w przeciwieństwie do TVN pokazuje sport nawet w prime time. Moim zdaniem będzie tak: na głównym Polsacie dwa najciekawsze mecze LM we wtorek i środę, płatne kanały, gdzie będzie dostęp do całości oferty oraz jakiś magazyn ze skrótami na PS.

Nie może być dwóch spotkań na otwartej antenie w jednej kolejce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przy eliminacjach tworzą dodatkowe kanały by pokazać wszystkie mecze? Zrobią Polsat Futbol 1,2,3,4 i to wystarczy, 6 spotkań LM dziennie a w czwartki 4 mecze LE o jednej godzinie.

To są tylko dywagacje.Równie dobrze mogą pokazać hitowe spotkanie LM we wtorek i w środę na zwykłym Polsacie ,zakładając wysoką oglądalność skasować więcej pieniędzy za reklamy przed,w przerwie i po meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego uważacie, że najciekawsze mecze nie będą w Polsacie, tylko na płatnych kanałach dodatkowych. Ja myślę wręcz przeciwnie. Na hitach da się sporo zarobić, a Polsat w przeciwieństwie do TVN pokazuje sport nawet w prime time. Moim zdaniem będzie tak: na głównym Polsacie dwa najciekawsze mecze LM we wtorek i środę, płatne kanały, gdzie będzie dostęp do całości oferty oraz jakiś magazyn ze skrótami na PS.

Zapomnij, że Polsat pokaże na otwartym kanale jakiekolwiek mecze LM.. możę poza finałem jak już.. z tenisa robią premium oraz z żużla.. gdzie mogliby w inny sposób to pokazywać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydać 100 zł to jest mało :) Oczywiście według mnie NC+ ma lepszą organizacje , komentatorów :)

a 100 zł to dużo? Dla porównania to cena najtańszego biletu na mecz Polska - Rumunia.... więc jak ktoś chce się wybrać rodziną musi wydać  przejazdami 500zł a czy to dużo? Widać niekoniecznie skoro bilety sprzedały się w pierwszych 4 h nocnej sprzedaży :)

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...