Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.sportbusiness.com/tv-sports-markets/mp-silva-snaps-formula-one-rights Tragiczne wieści. Ten pośrednik to pasożyt na tym rynku. Myślę, że można powoli żegnać się z F1 w Polsacie. Nie mają oni dobrych kontaktów z tą firmą. Co do tenisa. Jeśli nadal prawami zarządza IMG ( nie mam nigdzie potwierdzenia), to można być pewnym, że pozostanie na kolejne lata w PS. Tu sprawa wygląda odwrotnie. Z portfolio IMG w Polsce PS nie ma tylko żużla.

 

To ten sam pośrednik, który sprzedawał prawa do LM piłkarzy ręcznych i Serie A :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie wierzę, że CP odpuści Wimbledon. Za dużo już praw potracili.

 

@kacperek14 jesteś abonentem nc+ i wielkim fanem tenisa? :) Zakładam, że tak.

 

Życie jest pełne paradoksów. Zobacz jak to jest. Ja mam sposobność oglądania Wimbledonu i tego nie czynię (a jak oglądam to bardzo sporadycznie np. mecze Polaków, finał), a Ty pewnie całe dnie byś lookał. A teraz odwróćmy role: Ty masz wgląd do kilku meczów Serie A na kolejkę i pewnie oglądasz ligę włoską od święta. A ja wręcz przeciwnie, choć nc+ nie mam, hihi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sportbusiness.com/tv-sports-markets/mp-silva-snaps-formula-one-rights Tragiczne wieści. Ten pośrednik to pasożyt na tym rynku. Myślę, że można powoli żegnać się z F1 w Polsacie. Nie mają oni dobrych kontaktów z tą firmą. Co do tenisa. Jeśli nadal prawami zarządza IMG ( nie mam nigdzie potwierdzenia), to można być pewnym, że pozostanie na kolejne lata w PS. Tu sprawa wygląda odwrotnie. Z portfolio IMG w Polsce PS nie ma tylko żużla.

 

To ten sam pośrednik, który sprzedawał prawa do LM piłkarzy ręcznych i Serie A :x

To co, F1 w C+/nSport? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sportbusiness.com/tv-sports-markets/mp-silva-snaps-formula-one-rights Tragiczne wieści. Ten pośrednik to pasożyt na tym rynku. Myślę, że można powoli żegnać się z F1 w Polsacie. Nie mają oni dobrych kontaktów z tą firmą. Co do tenisa. Jeśli nadal prawami zarządza IMG ( nie mam nigdzie potwierdzenia), to można być pewnym, że pozostanie na kolejne lata w PS. Tu sprawa wygląda odwrotnie. Z portfolio IMG w Polsce PS nie ma tylko żużla.

 

To ten sam pośrednik, który sprzedawał prawa do LM piłkarzy ręcznych i Serie A :x

To co, F1 w C+/nSport? ;)

 

 

Najpierw trzeba sobie zadać pytanie, czy nc+ jest tym zainteresowane :P Kto to by komentował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@kacperek14 jesteś abonentem nc+ i wielkim fanem tenisa? :) Zakładam, że tak.

 

Życie jest pełne paradoksów. Zobacz jak to jest. Ja mam sposobność oglądania Wimbledonu i tego nie czynię (a jak oglądam to bardzo sporadycznie np. mecze Polaków, finał), a Ty pewnie całe dnie byś lookał. A teraz odwróćmy role: Ty masz wgląd do kilku meczów Serie A na kolejkę i pewnie oglądasz ligę włoską od święta. A ja wręcz przeciwnie, choć nc+ nie mam, hihi.

 

dokladnie tak:) juz nawet pomijac fakt ze zarowno nc+ jak i CP marnotrawi prawa do serie A i Wimbledonu. Moze gdyby sie zamienili prawami byloby lepiej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wtedy F1:

1. Nie była tak droga, jeśli by chcieć ją wykupić

2. Była ciekawsza rywalizacja i tankowanie.

3. Miała fenomen Michaela Schumachera

4. Gdy F1 było w TVP, w Polsce telewizję prywatne dopiero raczkowały np. Polsat, przez co nie miał kto inny transmitować wyścigów.

5. Obecnie według mnie w Polsce F1 ma małą oglądalność i jest towarem deficytowym dla stacji tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale pkt. 2 i 3 to klasyczny bełkot w akcji. Dominacja jednego zawodnika nad reszta powoduje, ze dyscyplina jest ciekawa? Interesujące :brawo: Podobna sytuacje mamy teraz z Vettelem ...

Owszem bylo ciekawiej niz teraz, bo bylo tankowanie, ale to jedyna znaczaca roznica pomiedzy tymi czasami i poprzednimi. Teraz jest duzo wiecej kierowcow, wiec teoretycznie powinno byc ciekawiej, ale nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borowczyk by zmienił barwy klubowe. ;)

Canal+ od 1995 roku transmitował F1. Komentował ja dzisiejszy producent Piotr Małkowski, ekspertem był Jacek Gucwa, studio i również często komentarz śp. Robert Rymarowicz. Przypomnę też, że pod koniec lat 90tych na Cyfrze+ było aż 7 serwisów, które pokazywały z różnych kamer wyścig. 1. ogólna transmisja 2. lider i czołówka, 3. środek stawki, 4. kamery na samochodach, 5. ogon wyścigu, 6. Pit Stop, 7. statystyki. Dodam, że każdy kanał miał swojego osobnego komentatora. Wtedy dla fanów Formuły 1 była to wielka gratka. Pewnie te czasy nigdy nie wrócą, nawet gdy jeździł Kubica, było można oglądać namiastkę tego co kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzisiaj w CF o młodzieżówce, za tydzień będzie Lewandowski. Innych tematów nie ma. Żenada.

Kołtoń i Borek by się nie nadawali do Canal + bo o niczym innym nie potrafią ani gadać ani pisać. Kołtoń przez 3 lata prowadził blog na Interii i tylko o kadrze, o PZPN, o młodzieżówce, o Legii i Lewandowskim. Teraz pisze na PS i też w kółko to samo.

I w tym Cafe Futbol co tydzień mówią to samo i analizują to samo tylko z innym gościem.

Za tydzień ostatni odcinek przed 1,5 miesiączną przerwą w emisji programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...