Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Boże ludzie, Widzę, że uwielbiacie spekulować zamiast poczekać na oficjalne informacje. Moim skromnym zdaniem będzie to takie PPV ( jeśli w ogóle będzie ) jak zastosowała NC + ostatnimi czasy, czyli dla widzów, którzy np nie posiadają kanału polsat sport extra, czyli dla tych z najniższych pakietów będzie można taki mecz wykupić i tyle. Szczerze wątpie, aby w inny sposób to PPV przebiegało, a to, że mecz jakiś będzie w PS czy PSE to co z tego ? To ich kanały, oni za to zapłacili gruba kasę i chcą, aby się to zwróciło. I tak większość te kanały ma chociażby z kablówek czy z CP, a stratni będą tylko abonenci NC +, ale za to nikt z CP nie ogląda GP na żużlu czy lig zagranicznych, bo NC + daje to na kanałach niedostępnych dla abonentów CP. Wolny rynek mamy. Dopóki nie będzie wymiany między platformami takimi sprawami to będzie taka sytuacja i grożenie, że ja czy stasiek odejdzie nic to nie da. Przecież tam nie siedzą głupi ludzie. Mają łeb na karku, a już najbardziej Solorz, który ostatnimi czasy pokazuje jak należy inwestować i nie mówię tu tylko o cp a ogólnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bober1 O ile opcja PPV w nc+ jest dobrym rozwiązaniem, tak w przypadku CP jest niepotrzebna. Powód jest prosty. Aby mieć dostęp do Canal+ Sport trzeba mieć wykupiony w najlepszym wypadku pakiet za 79 zł. Sportowe kanały Polsatu są dostępne znacznie taniej. Dostęp do PS ma każdy abonent CP, a PSE jest dostępny za 39 zł. PS i PSE są także dostępne w pakiecie Extra w NTC za 14,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dlatego najlepiej, aby ta marna stacja zajęła się zakupem praw typu łyżwiarstwo, kolarstwo czy inne bobsleje. Kupują poważne prawa raz na kilka lat i do tego jeszcze zamierzają je upchnąć w PPV. Czy to jest normalne? :roll: Wszyscy zapaleńcy zakupu praw Serie A czy LM/LE przez Polsat niech teraz się pukną w główkę. Oto właśnie co by się działo, gdyby ta stacja zakupiła ta prawa. Niszowe mecze na polsacie sport, a poważne pojedynki w PPV za 20zł. Nigdy więcej tych złodziei nie chce widzieć w moim domu.

 

A żale Borka to po prostu śmiech na sali. Jakiś czas temu płakał, że Canal+ blokuje im transmisje Śląska. Jeszcze wcześniej był płacz, że nc+ wykupiło im żużlową ekstraligę. Nie wspomnę już o najeżdżanie na Ligę+extra i wychwalanie swojego nędznego od kilku lat cafe futbol :lol2:

 

Precz z polszajsem, precz z PPV !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

I jeszcze sie żalą, że nc+ ma ekstraklasę na wyłącznosć od przyszłęgo roku i że Ekstraklasa nie powinna się na to godzić tylko powinni im zagwarantować pokazywanie meczów bo w PS ogląda więcej ludzi przez większą dostępnosć. A zatem hipokryzja. Jak nc+ robi biznes to im sie nie podoba tylko by chcieli sublicencję za półdarmo rzekomo powinna być troska o kibiców aby zapewnić im większą dostępność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram to co napisał kolega @bober, zamiast spokojnie poczekać na to co zdecydują władze CP, to niektórzy (podejrzewam, że głównie abonenci konkurencyjnej platformy) wolą najeżdżać i używać słownictwa spotykanego w komentarzach na m2, typu "polszajs". Dyrektor Kmita, jak i Libicki na konferencji zapowiedzieli, że nie wiadomo jak to wszystko się potoczy i wszystkie możliwości są rozważane, a nie, że tak bd, chociaż na 60%. I żeby nie było wątpliwości jestem zdecydowanym przeciwnikiem PPV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mnie tylko ciekawi czemu Boniek tak im słodzi. O TVP nigdy nic przyjemnego nie powiedział, choć Ekstraklasę ma nc+ to też jakoś specjalnie ich nie chwalił. A jak Polsat to, że jacy to profesjonaliści, najlepsze miejsce dla futbolu, najlepsi fachowcy, najlepsza realizacja, że jak się cieszy, ze to wszystko ma Polsat. Ale wazeliniarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wpisu Borka przedostatnie zdanie jest trafione w 100%. Dla jasności zacytuje je A może po prostu należało w ostatnich latach przyhamować z wydawaniem wielkiej kasy na widowiska i programy rozrywkowe, które z założenia, powinny być kontentem telewizji komercyjnych? .

 

@Jose Jakoś mnie nie dziwi. Ciekawe jakby zachowali się dziennikarze nc+ i TVP w takiej sytuacji? sądzisz, że pochwalili by konkurencję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zwykła mentalność kalego.

O tym o czym nie wspomniałem w moim dłuższym komentarzu. NC+ jest uczciwe, bo mają ceny wysokie,ale przynajmniej kibic wie co w ramach tego zobaczy,a tu co podpiszę długoterminową umowę jeszcze może na full pakiet po czym okaże się,że najciekawsze walki bokserskie, KSW czy też właśnie mecze piłkarskie muszę dodatkowo opłacać i nigdy nie wiem co będzie miał w ramach abonamentu,a co nie. Nie kupuje się danego pakietu dla kanałów, tylko dla emitowanych tam treści.

 

Boniek im słodzi,bo zw3iązek zarobił 18 mln euro na tej całej transakcji. Zresztą bardzo serdeczne relacje między Bonkiem,a tą stacją są nie od dziś. Swoją drogą jak był wiceprezesem PZPN to Polsat zakupił prawa do Mundialu w Korei - przypadek??

Borek jakoś nie chce zauważyć,że w okresie 2007-2014 TVP miała eliminacje Euro2008 , Eliminacje MŚ 2010 , EURO2012 ,eliminacje MŚ 2014 i MŚ 2014, do tego w latach 2006-2009 i 2013-2015 LM. Polsat w tym czasie z dużych imprez tylko EURO2008 i LM 2010-2012 . Dodać,że TVP miała także olimpiady, które są bardzo kosztownym przedsięwzięciem. Zdobyli w końcu jakieś lepsze prawa i za przeproszeniem tak się tym jarają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwalą się,że dostęp będzie miało pół Polski, bo Plusa ma 14 mln, 4 mln Iplę i 3,5 mln CP. Można by zapytać co z drugą połową?? :D Aha i toi,że to będzie zapamiętany okres. Tak,tak zgadzam się, jeśli zrobią PPV to długo tego nie zapomnimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawią mnie te posty...

1. TVP kupuje prawa do tych 600 spotkań, nie ma PPV, 1 mecz na TVP Sport... ale byście byli zachwyceni(Polsat ma 4 kanały sportowe: PS, PSE, PSN, PSW)

2. Taki mecz przykładowo jak Anglia - Włochy napewno wpakują w PPV za 5 zł ale napewno choćby na ipli będzie można wykupić dostęp do wszystkich meczów pewnie za 120 zł tak jak to jest w przypadku E-klasy

3. Prawda jest taka że wszyscy nie chcą PPV a pewnie 90% z was nie oglądnie choćby 50% tych meczów...

Można by tak pisać i pisać, ale narzekajcie dalej po to jest to forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawią mnie te posty...

1. TVP kupuje prawa do tych 600 spotkań, nie ma PPV, 1 mecz na TVP Sport... ale byście byli zachwyceni(Polsat ma 4 kanały sportowe: PS, PSE, PSN, PSW)

2. Taki mecz przykładowo jak Anglia - Włochy napewno wpakują w PPV za 5 zł ale napewno choćby na ipli będzie można wykupić dostęp do wszystkich meczów pewnie za 120 zł tak jak to jest w przypadku E-klasy

3. Prawda jest taka że wszyscy nie chcą PPV a pewnie 90% z was nie oglądnie choćby 50% tych meczów...

Można by tak pisać i pisać, ale narzekajcie dalej po to jest to forum

Ad. 1 O ile dobrze wiem to nie ma takiego kanału jak Polsat Sport Weekend.

Ad. 2 A co mnie Ipla obchodzi skoro ja chcę to obejrzeć w TV? Równie dobrze mogę sobie za darmo stream puścić.

Ad. 3 Obejrzą nie obejrzą, ale jak będę chciał zobaczyć jakiś hit to pewnie trzeba będzie zapłacić, bo rzucą w PPV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niestety taki niemiecki jest obcy i bardzo się liczy to co słyszę a nie tylko co widzę.A swoją drogą wiekszość już wystartowała Fox Sports 1 stycznia i wykupiła mu prawa a teraz zajeła się PPV w CP.Z tamtego wątku wiele się potwierdziło a z CP zapewne będzie to samo.Radzę cierpliwie poczekać zamiast krytykować coś czego nie ma.I nie wiadomo czy będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...