Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A taki, że mam tylko Polsat Sport i zupełnie nie zanosi się na więcej. Wiem 40zł to może tanio. No ale nie wnikam.

Chodzi mi o to, które mecze, albo czy w ogóle jakieś znajdą się na Polsacie Sport(bez Extra) z Ekstraklasy, gdyż mówiono, że na wiosnę na Polsacie Sport meczy z Ekstraklasy nie będzie, ale jak wiadomo nieco sytuacja się zmieniła z kanałami Polsatu więc pytam czy będzie tylko ten 1 mecz Śląska czy co piątek jak w rundzie jesiennej będzie jakiś mecz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale Amerykanie cenią swoje sporty narodowe, nie zważając na różnicę czasu.

A co do SB to na kanałach sportowych Polsatu oglądalność w okolicach 10 000 widzów. Mało? Jak na noc?

Ciekawe ile widzów na żywo ogląda NBA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile osób oglądało w ESPN America, bo nie zapominajmy że w tym kanale również była transmisja.

Ja się przyznam bez bicia że choć miałem transmisję w HD na PS HD to oglądałem NFL na ESPN America. A poza tym to w temacie "Sport w zagranicznej TV" macie moje screeny z jakich kanałów mogłem oglądać FINAŁ :)

:arrow:https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=12&t=1178&p=592672#p592672

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Pewnie drugie tyle. 40 000 ludzi. wynik całkiem całkiem.

Kolego chyba trochę zagalopowałeś się. Jeśli ten mecz w ESPN America miał oglądalność na poziomie 1000 widzów to byłoby bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie przelatuje kanały i widzę że Polsat Sport Extra pokazuje sport bardziej znany z kanału Extreme chodzi o jazdy na byku. Chyba to pierwsza transmisja na kanale bo Tomasz Lorek z polskim expertem (SZYMON WIERZCHOSŁAWSKI) dopiero co wyjaśniają zasady/reguły panujące w tym sporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po przeniesieniu T-Moblie Ekstraklasy do Polsat Sport Extra (większy zasięg) spodziewałem się jakieś poprawy jeśli chodzi o Polsat a tutaj spory krok w tył został wykonany. Po pierwsze jesienią przynajmniej dwa mecze były komentowane ze stadionu w tej kolejce tylko jeden i oczywiście był to mecz Śląsk-Ruch. Liczyłem, że na wiosnę komentatorzy będą wysyłani na stadiony już regularnie a tutaj jednak wolą siedzieć w swoich "dziuplach". Po drugie studio przed meczem Śląsk-Ruch chyba nikt się nie spodziewał, że studio będzie do tego meczu w Warszawie.

Polsat tnie koszty i to, aż za bardzo mi jeszcze zostały 2 miesiące umowy i myślę, że wypowiedzenie jej było niezłym krokiem, bo już niedługo nic nie będzie do oglądania a mecze ze studia w Warszawie mnie nie jarają tym bardziej, że do Łodzi z Warszawy daleko naprawdę nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek Pełka (jako jedyny jeździ na stadiony), Cezary Kowalski (zawsze ze studia i jest nie do zniesienia), Feddek od święta Mateusz Borek, często też Przybysz czy jakoś tak.

Ekspertami są Tomasz Łapiński (przy meczach Widzewa), Waldemar Prusik (przy Śląska) ponadto jeszcze ten kto ma bliżej do Warszawy dzisiaj np. Wojciech Kowalczyk który był gościem Cafe Futbol komentował mecz Wisły z Przybyszem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co komu przeszkadza czy mecz komentują ze stadionu czy ze studia. Dobry komentator jak Pełka czy Borek to poradzą sobie i tu i tu.

A taki Kowalski jest nie do zniesienia nawet ze stadionu, on nie czuje po prostu o co chodzi w tym sporcie. Jest wyraźny spalony albo faul na karnego, to ten ma dylematy że sędzia mógł postąpić tak, ale nie zrobił tego i też jest dobrze. Nie umie przyjąc odpowiedniego stanowiska do danej sytuacji boiskowej. Po prostu słaby jest. A jak już komentuje to przy jego meczach nie ma spokoju bo gada szybko i się gubi w swoich myslach... Najgorszy komentator Polsatu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Kowalskiego zgadzam się w 100% ostatnio słuchałem go przy meczu Braga-Besiktas facet po prostu nie czuje spotkań! Ponadto niesamowicie myli zawodników we wspomnianym meczu robił to nagminnie i tylko raz zreflektował się, że popełnił błąd przy strzelcu drugiej bramki, bo do momentu pokazania informacji kto strzelił gola twierdził, że gola strzelił kto inny a była to sytuacja gdzie był jeden zawodnik Besiktasu i dwóch Bragi.

Co do komentowania ze studia czy stadionu dla mnie jest to różnica i to spora, zresztą Borek i Pełka głównie komentują mecze ze stadionów. Ponadto przydałyby się jakieś wywiady przed czy po meczu ale jeżeli nawet szkoda kasy wysłać komentatora do Łodzi to takich cudów się nie spodziewam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co komu przeszkadza czy mecz komentują ze stadionu czy ze studia.

To, że komentując ze studia widzi dokładnie to samo co widz. Będąc na stadionie widzi więcej i tym samym widz może się od takiego komentatora zdecydowanie więcej dowiedzieć. Od razu taki komentator wie, że sędzia odgwizdał spalonego, faul czy coś innego. Ten ze studia w razie spóźnionych albo niedokładnych powtórek z reguły bawi się w strzelanie dlaczego gra została przerwana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się lepiej zajął ekpsertami, jak dla mnie odkryciem jest Wędzyński, który moim zdaniem jest najlepszym byłym piłkarzem z mikorfonem. Osobiscie lubię słuchać Strejalua (naprawde nie wiem, czemu, ale podoba mi się jego głos:)), który także czasami komentuje jako ekspert. Z kolei najgorszym Łapiński, razem z Feddkiem para, która usypia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj znów Cezary Kowalski komentował czy on musi wszystkie mecze komentować i uprzykrzać życie oglądającym? Przecież nawet jak jest na stadionie (Marsylia - Inter) to komentuje żałośnie a co jeszcze jak ze studia w Warszawie. Dzisiaj zapewne znów z Warszawy skomentuje mecz Bełchatów-Polonia, bo na Legię to chyba kogoś wyślą. Szkoda, że Kowalski musi komentować tyle spotkań (po 2 w kolejce), bo jest po prostu tragedią.

PS: przynajmniej jeden mecz Widzew w tej rundzie skomentują ze stadionu i zapewne będzie to Pełką, fajnie szkoda tylko, że jest to zasługa tego, że gra Śląsk Wrocław, który jest nachalnie promowany na polsatach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat jest żałosny z wykorzystywaniem swoich praw... Dzisiaj był hit ligi rosyjskiej, CSKA - Zenit (2:2), a transmisji na żadnym kanale oczywiście nie ma, bo ważniejsze jest dublowanie na 3 antenach Ekstraklasy. Jutro hit ligi ukraińskiej, Szachtar - Dnipro o 15 i co? Transmisji oczywiście brak, powód ten sam co wyżej... Oddajcie wreszcie te prawa do tych lig, kupi je Sportklub czy Orange Sport i potraktują te rozgrywki jak należy, a nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...