Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

We wtorek mecz Portugalia - Szwajcaria skomentuje duet Mateusz Borek - Tomasz Hajto.

Plusem dla PS jest to, że w poniedziałek pokażą mecze o awans w grupie I, a nie mecz o pietruszkę Albania - Włochy. 

Jeden z meczów el. do MŚ skomentuje dziennikarz polsatsport.pl, Maciej Turski, który jeszcze nie komentował spotkań piłkarskich (raczej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że w studiu Polsatu Sport wśród gości są nie tylko piłkarze, ale i dziennikarz (Piotr Koźmiński).

Od razu widać, że taka osoba więcej i lepiej do przekazania niż banialuki Dziekanowskiego.

Edytowane przez Strain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Polsat dzisiaj na PSN pokazuje mecz o pietruchę Litwa-Anglia zamiast Słowenia-Szkocja lub Słowacja-Malta??? Właściwie powinna być multiliga pomiędzy dwoma ostatnimi spotkaniami, bo decydują o udziale w barażach. Dla mnie takie decyzje są skandaliczne. Po co oglądać mecz towarzyski zamiast meczów o stawkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziękowania dla Polsatu. Po nieudanych eliminacyjnych bojach na antenach telewizji publicznej, Polsat przejął kadrę i zawodnicy zaczęli grać - jedno z drugim nie ma oczywiście związku, ale Polsat będzie mi się kojarzył ze świetnymi meczami kadry. Dwa razy eliminacje, do tego udany turniej, świetny komentarz Borek/Hajto, szkoda, że Repra wraca do TVP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba można oficjalnie powiedzieć: Polsat powalczy o sublicencję na MŚ 2018.

Na jakiej podstawie ta powyzsza wypowiedz?

 

150 mln – tyle złotych zapłacił Polsat za prawa do pokazywania Euro 2016 (wraz z eliminacjami) oraz eliminacji MŚ 2018. W wydanym wówczas przez TVP oświadczeniu napisano, że to „horrendalna kwota” i nie było możliwości, by nawiązać walkę ze stacją Zygmunta Solorza-Żaka.

200 mln – tyle złotych zdaniem branżowych portali mogły kosztować prawa TVP za prawa do pokazywania meczów reprezentacji Polski w najbliższych latach.

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/eliminacje-ms/mundial-2018-transmisja-meczow-mistrzostw-swiata-w-pilce-noznej-w-tvp/8twxw9q

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziękowania dla Polsatu. Po nieudanych eliminacyjnych bojach na antenach telewizji publicznej, Polsat przejął kadrę i zawodnicy zaczęli grać - jedno z drugim nie ma oczywiście związku, ale Polsat będzie mi się kojarzył ze świetnymi meczami kadry. Dwa razy eliminacje, do tego udany turniej, świetny komentarz Borek/Hajto, szkoda, że Repra wraca do TVP. 

Ja mam odmienne zdanie. Bardzo się cieszę, że reprezentacja będzie w TVP i nie będę musiał już słuchać Hajto, a przede wszystkim oglądać wszystkie mecze MŚ bez obaw o to, które zakodują. Nie dla piłki w Polsacie!  Już się boję jak będą pokazywać LM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedź o sublicencji można ze spokojem odczytać ze słów szefa sportu w TVP

https://twitter.com/mszkolnikowski/status/916245251265892352

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aboutreka

Po pierwsze: Tomasz Hajto na koniec meczu wspomniał o tym, że do Rosji na pewno pojadą, albo jako komentatorzy albo prywatnie

Po drugie: Marian Kmita w wywiadzie z Bożydarem Iwanowem wspomniał o tym, że nie raz się dogadywali z TVP, i ma nadzieje, że do Rosji nie pojadą tylko prywatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam odmienne zdanie. Bardzo się cieszę, że reprezentacja będzie w TVP i nie będę musiał już słuchać Hajto, a przede wszystkim oglądać wszystkie mecze MŚ bez obaw o to, które zakodują. Nie dla piłki w Polsacie!  Już się boję jak będą pokazywać LM...

A jakby Canal + miał prawa do byś ich nie krytykował, że zakodują. Jak LM ma Polsat to na pewno coś w otwartym zobaczymy. Mecz środowy a może i wtorkowy a jak nc+ to nic. Nie dla piłki w nc+!

 

Do tych co narzekali na reklamy zamiast fety. Polsat jest darmowy i musi czerpać kasę z reklam. Mają za darmo i charytatywnie emitowac? Jako darmowy kanał dali reklamy a fetę macie w płatnym Polsat News. Za kanał płacimy więc tam oglądamy.

Edytowane przez peterpeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watpie by Polsat zgodzil sie na wtorkowy mecz 1 wyboru dla TVP bo wowczas atrakcyjnosc LM w CP by znaczaco spadla. Oczywiscie jednak nie mozna tego wykluczyc jesli TVP zaplaci wystarczajaco duzo albo da rownie atrakcyjne prawa w zamian.

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...