Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@mingo, ale Ipla i dostępność - cena i dostępność nieporównywalna. Wiem, bo nie mam CP, a oglądam sobie w Ipli pakiety wszystkich spotkań.

 

 

Z kolei ja bym tam Elevena nie skreślał, bo ciekawe czy nie będzie jakiejś sublicencji...lub do nc+....

To fakt. Pod kątem dostępu przez internet biją nc+ na głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej wygrała opcja najgorsza z możliwych. Wygrał największy dusigrosz, który ma w głębokim poważaniu wszelkie zasady przyzwoitości kiedy chodzi o zarobek. Nie zdziwię się jak "solorze" z chłodnym korporacyjnym wyrachowaniem uruchomią dwa kanały o absurdalnej nazwie, za które będzie trzeba płacić ponad 100 zł miesięcznie, a potem ewentualnie wspaniałomyślnie odsprzedają jakiś turbo mniejszościowy pakiecik Elevenowi/Eurosportowi/TVP (jak to było z Euro 2016). Już mnie bierze obrzydzenie jak będą się podniecać wielkim sukcesem i "unikatowymi kanałami premium w jakości HD", które oczywiście ogłoszą na kilka tygodni przed rozpoczęciem rozgrywek, by wcześniej złapać jeleni myślących, że jak przeniosą się z innego operatora to od razu dostaną LM :P

 

Jedno co dobre to, że nc+ traci kolejne prawa, ale to marne pocieszenie po takiej wiadomości. Trzeba  w sumie jeszcze czekać na oficjalne potwierdzenie, ale oczywiście nie podadzą od razu na jakich warunkach będzie można oglądać mecze LM, tylko będzie "wielkie rozczarowanie" jak się okaże, że nawet ktoś kto posiada pakiet pełny nie będzie mógł oglądać choćby jednego meczu, bo nawet do tego Polsatowcy są zdolni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda, to ja to widzę tak: Reaktywacja PS2 i PS3, powiedzmy ok 100 PLN za sezonowy dostęp i 4 mecze na kolejkę. Dwa mecze na pozostałych kanałach PS, ewentualnie w głównym Polsacie.

Jakby nie było kibic znowu zapłaci więcej.

Dokładnie!

Przecież mogą emitować te mecze na trzech kanałach, więc nie ma sensu uruchamiania dodatkowego kanału, lub PPV.

Ale tu chodzi o ZAROBEK, ZYSK, PROFIT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...