Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsza możliwa para, aż nie mogę w to uwierzyć <3

 

Matiego widzę w roli komentatora, Lepę jako eksperta of course. 

 

Ciekawe kto w studio? Mam nadzieję, że nie Tomasz "Gianni" Hajto, bo jego ksywka z lat młodzieńczych nie wzięła się ze znajomości calcio tylko z masowego kupowania garniturów pewnej włoskiej marki. 

 

BTW. Oglądał ktoś Cafe Futbol w niedzielę? Ja na szczęście nie, ale na twitterze natknąłem się na kolejny odcinek dyskusji nt. pseudo eksperckich wywodów Hajty. Tym razem oberwało się Bonucciemu, którego chojrak z Makowa Podhalańskiego nazwał wyrobnikiem podającym do najbliższego a'la Krychowiak:

http://www.polsatsport.pl/film/cf-co-dalej-z-krychowiakiem-to-byla-proba-charakteru-a-on-podwinal-ogon_6451774/

[2:12]

 

A tutaj 3-4 miesiące z życia zwykłego, solidnego, wyrobnika podającego do najbliższego:

https://twitter.com/JuvePoland/status/792695362985361408?lang=pl

 

Pójdę na piechy do Częstochowy, zamówię bilety do Watykanu, dam pokaźny banknot na tacę w niedzielę, pomogę emerytowanej sąsiadce odśnieżyć TV Trwam, a nawet posłucham z nią audycji w Radiu Maryja jeśli tylko jakiś dobry, wpływowy filantrop sprawi, że Hajto zniknie z TV.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A we Włoszech jest 1 mecz? Fajnie, że Borek skomentuje. Hajto nie wyplewisz, kółko wzajemnej adoracji. Faje były, staruszka na pasach, kasyna, alkohol (co widać po twarzy), itp. i dalej zarabia w tv... :-D

Kowala wyrzucili? W Cafe go tez nie było, na PP Łapa...?

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewanże za tydzień

 

Skład studia przedmeczowego: Feddek, Dziekanowski, Kołtoń. 

 

Zasadniczo od włoskiej piłki staram się trzymać jak najdalej, ale z takim duetem komentatorskim jestem w stanie się poświęcić i obejrzeć, tym bardziej, że Pucharowy wieczór w Niemczech nie zapowiada się jakoś szczególnie. 

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek jak nie ma Hajty przy sobie to nadal czołowy komentarz zapewnia. Ale więcej sie [beep]iciu poświęca bo Polsat nie ma dobrej piłki i tyle.

Duet na dzis dobry uff, najlepszy jaki Polsat mógł dać! ;) nie jest to Swiecickii Kapica, ale powinno być dobrze.

A jutro derby Rzymu kto? Bo pewnie Borek jutro będzie juz w Szczecinie na Pucharze Polski.
Po co oni Dziekanowskiego zapraszają? Dziekan mruczy pod nosem przecież i nic ciekawego nigdy nie powiedzial. Same banaly i głupoty!

Edytowane przez Mr. Orbita
Nie obrażamy - regulamin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli obejrzę studio to tylko dla merytorycznego hejtu, który tutaj później wyleję. 

 

Z tej trójki najbardziej boję się Dziekanowskiego. Ten człowiek i jego chore komentarze przerażają mnie od EURO 2016. Mam wrażenie, że gdyby jakiś ekspert z krwi i kości od calcio znalazłby się z nim w jednym studiu to skończyłby jak Bożydar w Szkocji. Ewentualnie "Dżeki" skończyłby jak Bożydar. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duet na dzis dobry uff, najlepszy jaki Polsat mógł dać! ;) nie jest to Swiecickii Kapica, ale powinno być dobrze.

 

A jutro derby Rzymu kto? Bo pewnie Borek jutro będzie juz w Szczecinie na Pucharze Polski.

Po co oni Dziekanowskiefo zapraszają? Największy dziad porównywalny z Lapinskim eh. Dziekan mruczy pod nosem przecież i nic ciekawego nigdy nie powiedzial. Same banaly i głupoty!

Lech Poznań – Pogoń Szczecin Komentarz: Mateusz Borek, Waldemar Prusik

SS Lazio – AS Roma Komentarz: Roman Kołtoń, Marcin Lepa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli obejrzę studio to tylko dla merytorycznego hejtu, który tutaj później wyleję.

 

Z tej trójki najbardziej boję się Dziekanowskiego. Ten człowiek i jego chore komentarze przerażają mnie od EURO 2016. Mam wrażenie, że gdyby jakiś ekspert z krwi i kości od calcio znalazłby się z nim w jednym studiu to skończyłby jak Bożydar w Szkocji. Ewentualnie "Dżeki" skończyłby jak Bożydar.

"Insinia, Kalechon, Kurado" Dziekanowski story. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po meczu studia nie ogladalem bo włączyłem Valencie. Ale przed meczem to tylko Milik, Milik, Milik i trochę Zieliński.. A inni to tam nie grali? To największy zarzut.

 

Dziekanowski juz przed meczem miał problem z wymowieniem nazwiska Higuain ale to norma dla niego :D haha.

 

Dobrze ze dali hymn Juve wysłuchać przed meczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj od Romana Koltonia sie dowiedzialem, ze Milinkovic Savic "jest potężnie zbudowany" powtórzył to kilka razy. Chyba gościa nie widział na oczy haha. Przecież Serb to szczupły piłkarz z wielkim zaawansowwniem technicznym co dla Romka też bylo zaskoczeniem, bo przecież jak na taką potężna budowę to potrafi wiele haha. Śmiech trochę.

 

Ale ogólnie to dobry poziom komentarza we wtorek i środę. Tragedii wielkiej nie było. Borek i Lepa na plus. Kolton też nie rozczarował bardziej niz by to zrobił Kowalski z pazurem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...