Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co o tym świadczy jak nie wyniki oglądalności? Poza tym wysokie wyniki oglądalności Polsatu Sport to nie jakieś pojedyncze epizody, a stała reguła, którą potwierdzają wyjątki. :)

@UP

 

Co inne liga która jest co tydzień ( lub nawet częściej ), a co innego rozgrywki pucharowe, które są 2-4 dni w ciągu miesiąca.

Dokładnie. Dlatego Polsat Sport, a nawet Polsat Sport Extra są wysoko w rankingach oglądalności, gdyż oferują nie tyle ligi, co tydzień, a bogatą i urozmaiconą ofertę sportową przez cały rok, także w okresie wakacyjnym czy zimowym. :) Zakładam, że Polsat Sport będzie miał gorsze wyniki w sierpniu za sprawą Igrzysk Olimpijskich, ale już we wrześniu wrócą na należne im miejsce. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wiking

Kanały Sportowe Polsatu sądostępne praktycznie od najniższego pakietu w CP ( czyli dla blisko 3 mln ludzi ). Są w prawie wszystkich kabłowkach również za nie wygórowaną cene. To jest głównym powodem, że mają dobrą oglądalność. Zgadzam się z tym, że ramówka kanałów sportowych polsatu jest urozmaicona i praktycznie całoroczna ( bez przerw na transmisje live ). Jednak nie oszukujmy się. Jeżeli chodzi o jakość to te kanały są 2 klasy niżej od Canal+. Liczy się jakość a nie ilość. Gdyby Polsat Sport był kanałem premium ( :lol2: ) to oglądalność miałby na poziomie Sportklubu pewnie, gdy Canal+ nie byłoby premium to oglądalnośc miałby 3-4x wyższą niż teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że kogoś nie stać na Canal+, ale pisanie że Polsat Sport ma lepszą ramówkę jest zaklinaniem rzeczywistości.

To raczej Ty kolego próbujesz zaklinać rzeczywistość skoro udzielasz się w tym temacie i kwestionujesz dobrą sportową ofertę Polsatu. Mnie jakoś nie widać w temacie Canal+ pomimo tego, że sportowa oferta Canal+ jest mało atrakcyjna (moim zdaniem). :)

 

Kanały Sportowe Polsatu sądostępne praktycznie od najniższego pakietu w CP ( czyli dla blisko 3 mln ludzi ). Są w prawie wszystkich kabłowkach również za nie wygórowaną cene.

Nie wiedziałem, że umiejętność dystrybucji własnych kanałów może być zarzutem w stosunku do nadawcy. :)

 

Jednak nie oszukujmy się. Jeżeli chodzi o jakość to te kanały są 2 klasy niżej od Canal+.

A czym ta jakość objawia się? Wyższą ceną? Chyba, że masz na myśli jakość techniczną to zgodziłbym się z Tobą, a tak to tylko kwestia tego, kto co lubi. :)

 

Do tego dochodzi cała masa ludzi, którzy podpisali z cp cyrografy na kilka lat. Stąd takie, a nie inne wyniki.

Jeżeli kogoś nie interesuje sport to na pewno umowa na 29 czy 36 miesięcy zmusza go do oglądanie Polsatu Sport. Za przykład mogą posłużyć moi dziadkowie, którzy podpisali umowę na dwa lata i nie widziałem ich, aby wbrew swojej woli oglądali Polsat Sport. Gdyby to była prawda kolego to Polsat JimJam czy Polsat News byliby na pierwszym miejscu wśród kanałów odpowiednio dziecięcych i informacyjnych, a jak wiemy tak nie jest. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym ta jakość objawia się? Wyższą ceną? Chyba, że masz na myśli jakość techniczną to zgodziłbym się z Tobą, a tak to tylko kwestia tego, kto co lubi. :)

 

Jakość objawia się meczami TOP 4 lig europejskich w piłce nożnej. W porównaniu z ligami polsatu to jest śmiech na sali i totalna dominacja C+. Najlepsza liga swiata w koszykowce, Najlepsze zawody na żużlu, czyli MŚ. I tutaj sezon trwa praktycznie 10 miesięcy. Praktycznie co tydzień mamy najwyższą klase i jakość. To jest najwyższa półka w Canal+. W porównaniu z Polsatem Sport, który z tej "najwyższej półki" ma tylko WImbledon ( nie licze F1, bo jest dostępna na głównej antenie oraz siatkówki, bo MŚ i ME są również na głównej antenie [ mecze Polaków]) to jest kolosalna różnica. I tutaj, mój kolego, wychodzi ta klasa i jakość Canal+. Nie mają multum praw do podrzędnych sportów jak Polsat Sport. Nie o to w tym chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są sporty, które kogoś interesują lub nie. Canal + wyspecjalizował się w konkretnych dyscyplinach a Polsat Sport w innych. Każdy wybiera to co mu pasuje i nie wiem po co jest toczony ten bezsensowny spór. Dla fanów piłki Canal + Sport jest najlepszym kanałem sportowym, dla mnie z kolei dużo ciekwszy jest Polsat Sport bo w piłce nie gustuje i głównie z powodu Polsatu Sport mam CP. Nie rozumiem przedmiotu tego sporu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jarek999 Zgadzam się z Tobą, ale ja już tam mam, że lubię spierać się. A najciekawsze w tym wszystkim jest to, że najczęściej ofertę sportowych stacji Polsatu kwestionują osoby, które korzystają z oferty Canal+. Jeżeli ktoś uważa, że oferta nadawcy, z którego usług korzysta jest lepsza jakościowa to po co spierać się z tymi, którzy korzystają z gorszej jakościowo oferty? Chcą udowodnić sobie, że wydawane przez nich pieniądze nie są marnowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Polsat sport poinformował, że z przyczyn niezależnych (rezygnacja szwajcarskiej telewizji) nie będzie jutro transmisji z meczu koszykarzy Szwajcaria Polska.
A szkoda że nie będzie, Szwajcarska TV nie jest zainteresowana transmisją, to dla mnie dziwne trochę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, również korzystam z obu platform jak Cyfra + i Cyfrowy Polsat.

To co cieszy mnie z cyfry : znakomity komentarz, znakomite ligi, ale nie zbyt tanie pakiety.

Wracając do PS i PSE przynajmniej nie muszę płacić dodatkowych pieniędzy za inne dyscypliny.

A Cyfra zdobywając jedne z lepszych praw, ciągnie więcej z portfela.

Nie ma sensu się kłócić, wiadomo że piłka nożna zawsze w Cyfrze jest potęgą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek 20 sierpnia

20:30 Żużel, Elite League: Coventry Bees - Lakeside Hammers Polsat Sport

 

Wtorek 21 sierpnia

20:00 Koszykówka mężczyzn, Eliminacje EuroBasket - Słowenia 2013: Polska - Finlandia Polsat Sport

 

Czwartek 23 sierpnia

20:00 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Lozannie Polsat Sport

 

Piątek 24 sierpnia

17:55 Zagłębie - Piast Polsat Sport Extra

 

Sobota 25 sierpnia

13:30 Podbeskidzie - Wisła Polsat Sport

15:40 Widzew - Ruch Polsat Sport

20:00 Boks, Walka o mistrzowski pas federacji WBO w Berlinie - waga superśrednia: Arthur Abraham - Robert Stieglitz Polsat Sport

 

Niedziela 26 sierpnia

14:25 Śląsk - Korona Polsat Sport Extra

16:00 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Birmingham Polsat Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...