Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś jak pamiętam ktoś z Cyfrowego Polsatu powiedział że nie mają zamiaru kupować drogich praw piłki nożnej-Cyfrowy Polsat stawia bardziej na siatkówkę i raczej nie zanosi się aby kupili Serie A.Ale dobrze by było żeby mieli prawa do transmitowania dwóch meczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dla mnie najważniejszych meczy dziś nie pokazali, czyli Djokovicia i Sharapovej;(

 

Jeszcze bym mógł zrozumieć gdyby były np MŚ w siatkówce i mecze na żywo. A tu na Polsacie sport powtórka zamiast meczu Djokovicia;( Żal jak napisałeś Karol.

 

Wiem, że zaraz wszyscy na mnie zaczną krzyczeć, ale dla mnie bartas pokazywanie polaków i zarazem niepokazywanie meczów gwiazd jest błędem. Taki trudny mecz Sharapovej, tak się denerwowałem, a pozostało mi patrzeć na zmieniające się punkty na livescore na stronie internetowej wimbledonu.

 

Ostatnio głośno o pay-per-view. Za wimbledon byłbym w stanie dać 50 zł za dostęp do najważniejszych kortów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie turnieje to do Eurosportu, bo Polsat to zawsze fuszerę odwala. W tamtym roku było normalnie, a w tym króluje siatkówka...

Wręcz przeciwnie. W tamtym roku była fuszerka na całego z Wimbledonu. Transmisje na PSN, który mało kto miał w ofercie. Teraz przynajmniej główne korty transmitują na kanałach pseudo HD. Niestety z każdym dniem jest coraz gorzej. Wczoraj na PSN zamiast meczu przez godzinę emitowali powtórkę jakiegoś programu, której nie było nawet w programie. Gdy już przełączyli się na kort zaczął padać deszcz. Najbardziej jednak razi zupełne pomijanie końcowych meczów. Olewanie tych przeniesionych to standard, ale żeby zaplanowanych też nie pokazywać? To co oni robią to zwykłe marnowanie praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat jak zwykle odwala fuszerkę. Robią długie przerwy pomiędzy jedną transmisją,a drugą,mogli by w tym samym czasie pokazać fragmenty jakiegoś innego spotkania jak to robi Eurosport. Kolejna sprawa to brak transmisji do końca dnia,oczywiście,że powinni pokazywać, nie wymagam wiele,niech spojrzą na konkurencyjny Eurosport jak to robi. Na pewno plusem jest pokazywanie meczów Polaków,bo wielu fanów tenisa interesują mecze z udziałem Polaków. Jednak nie brakuje i fanów poszczególnych zawodników jak Djokovic czy Szarapowa,dlatego Polsat mając Iplę powinien odpłatnie udostępniać transmisję z innych kortów tak jak czyni to Eurosport w usłudze Player. A jak teraz patrzę na program to jest granda po prostu i śmiech na sali. Już widzę jaką ta siatkówka ma mega oglądalność i te MŚ motocyklowe... Oj dobrze,że nie mam czasu na ogladanie,przynajmniej mniej nerwów stracę przez Polsat. Na pewno plus to bezpłatne transmisje na PSN,ale to chyba jeden z dwóch plusów przy dłuższej liście minusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak, że Eurosport rzeczywiście postawił w czasie French Open na tenis. I chwała im za to, dobrze to robią. Co do Ipli i większej ilości transmisji w internecie, to jak najbardziej popieram. Natomiast prze wczorajszy deszcz mecze się poopóźniały, więc ramówka trochę się popsuła. Zauważ też, że fanów siatkówki pewnie jest więcej niż tenisa, i może akurat ktoś na ten mecz czekał. Fakt mogli by zrobić ramówkę wimbledonu chociaż na jednej antenie do 21, bo zwykle do tej godziny mecze na centralnym trwają. Wczoraj na centralnym był też jeden mecz więcej: były 4 a zwykle są 3. Myślę, że w najbliższych relacjach już będą pokazywać co się da i deszcz nie przeszkodzi. A co do meczów Polaków: No jak gra 2 polaków i zajmują 2 anteny, to ciężko jest pokazać wszystko. IPLA by tu pomogła, no ale nie ma. Gdyby nie było meczów Polaków, to by były narzekania, ze nie pokazują. Takie jest już polskie społeczeństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartas_20 spójrz na ramówkę kanałów grupy Polsat tak do niedzieli najbliższej i widać,że najlepiej nie jest z transmisjami i nie usprawiedliwiaj Polsatu deszczem,bo jakoś nie wierzę,że więcej osób obejrzy powtórkę meczu siatkarskiego niż mecz na żywo tenisowy. Zresztą obawiam się,że siatkówka gdy nie grają Polacy wcale nie przyciąga nie wiadomo ile osób,po prostu siatkówka ma jakieś mocne plecy w Polsacie i tyle,że nawet wygrała swego czasu z Isią kiedy to Polsat raczył nam nie pokazać żadnego meczu tenisowego z danego dnia wimbledonu,jedynie późnym wieczorem z retransmisji pokazał mecz A.Radwańskiej,bo ważniejszy był jakiś podrzędny mecz siatki. Pamiętam jak nie transmitowali półfinału wimbledonu bo ważniejszy były mecze grupowe w siatkówce. Teraz nie będzie pewnie takich jaj,ale to nie oznacza,że trzeba Polsat wynosić pod niebiosa,bo przepraszam w końcu abonenci płacą im pieniądze i to niemałe. W innych krajach stacje są gotowe uruchomić dodatkowe kanały gdzie można oglądać rozgrywki,a tu nawet w tych podstawowych nie ma transmisji,bo ważniejsza jest retransmisja meczu siatkarskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy ja staram się wynosić Polsat pod niebiosa? A pisać o tym, ze Polsat o tym, ze jest najgorszy to można? Po Eurosporcie to właśnie PS i PSE są kanałami o najbardziej różnorodnej ramówce. I mają w czasie wimbledonu inne prawa, które też muszą pokazać. Mogli wczoraj dać tego djokovica tak jak pisałem wcześniej, ale mają tak ułożona ramówkę i starają się jej trzymać. Pamiętam jak w czasie French Open Eurosport nie pokazał swojej sztandarowej seri WTCC na żywo pomimo dwóch kanałów. Wtedy wybrali tenis, ale fani WTCC nie byli zadowoleni. I tak trzeba to widzieć. Jest motogp, jest siatka i też muszą to pokazać, bo akurat fanów MotoGP jest sporo więcej niż to się wydaje. A co do wpisu o jakości HD- jak na PS akurat ostatnio jest nie najgorsza pomimo niskiego bitrate. Także tez już skończcie z tym jechaniem na Polsat w każdej możliwej sytuacji. Jest jak jest, nie pochwalam wszystkich rozwiązań PS ale też są plusy takie jak właśnie mecze Polaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja gdzieś napisałem,że jest najgorszy?? Jak mam powody to będę krytykował Polsat,jak mam powody by chwalić będę chwalił. Nie uważam by jakiś podrzędny mecz grupowy w siatkówce był ważniejszy np. od półfinału wimbledonu. Mają jeden turniej wielkoszlemowy i mogli by go pokazać porządnie,a siatkówka jest cały rok i to w takiej ilości,ze jakby troszkę ucierpieli fani siatki to nic wielkiego by im się nie stało.

Ramówka kanałów sportowych winna być elastyczna,zresztą tym się charakteryzuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...