Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie, że się odezwą. Nie masz argumentów to je zmyślasz. Gdy okazało się, że mecz Polski z Brazylią nie zostanie pokazany to zrobiło się wielkie halo. Tylko o co to halo skoro nikt nie ogląda tej parszywej siatkówki. ME w siatkówce to też niski poziom, bo ostatnio wygrała je Polska. Liga Światowa to też niski poziom, gdyż Polska nigdy jej nie wygrała. LM siatkarzy i siatkarek to oczywiście niski poziom. Jeden z najniższych. Polska liga siatkówki to też niski poziom, bo to zaledwie trzecie liga w Europie. LM w piłce ręcznej to też niski poziom. MŚ w hokeju na lodzie to też niski poziom. Jeden mecz na kolejkę LM w piłce nożnej to też niski poziom, bo to jeden mecz. Liga Europejska to też niski poziom, bo tam znów gra Lech Poznań. Formuła 1 to też niski poziom, bo Kubica wygrał tylko jedno Grand Prix w swojej karierze. Wimbledon to też niski poziom, bo Radwańska nie jest w pierwszej trójce. Liczne turnieje ATP to też niski poziom, gdyż najczęściej wygrywają je Nadal i Federer. Liga hiszpańska w koszykówce to też niski poziom, bo to najlepsza liga w Europie. Puchar Świata w rugby to też niski poziom, gdyż grają tam najlepsze reprezentacje. Diamentowa Liga to też niski poziom, gdyż biega w niej Usain Bolt - najszybszy człowiek w historii.

I pamiętaj. Sport to nie tylko piłka nożna.

Po prostu wszystko co oferuje Polsat i jego sportowe kanały jest na niskim poziomie, bo to w końcu Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuje abonentom :( Przecież to u nich jest najlepsza piłka ręczna

 

Polsat cieszy sie ze ma ponad 3mln abonentów i mimo utraty kolejnych praw liczba abonrntów nie spada spowodowane jest to tym według mnie ze wiele osób ma pakiety mini wiec ich te utraty praw nie martwią a pozatym każdy kibic ma canal + bo polsat jest dno jesli chodzi o sport na wysokim poziomie( za chwile odezwią sie fani siatkówki ze pokazują siatke na swiatowym poziomie co potwierdzają MS gdzie każdy kombinuje)

Cieszą się że mają 3mln abonentów oraz że załatwili ludzi umowami na 24 czy 29 miesięcy.Ja już niedługo im podziękuje.Pora na prawdziwy futbol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że się odezwą. Nie masz argumentów to je zmyślasz. Gdy okazało się, że mecz Polski z Brazylią nie zostanie pokazany to zrobiło się wielkie halo. Tylko o co to halo skoro nikt nie ogląda tej parszywej siatkówki. ME w siatkówce to też niski poziom, bo ostatnio wygrała je Polska. Liga Światowa to też niski poziom, gdyż Polska nigdy jej nie wygrała. LM siatkarzy i siatkarek to oczywiście niski poziom. Jeden z najniższych. Polska liga siatkówki to też niski poziom, bo to zaledwie trzecie liga w Europie. LM w piłce ręcznej to też niski poziom. MŚ w hokeju na lodzie to też niski poziom. Jeden mecz na kolejkę LM w piłce nożnej to też niski poziom, bo to jeden mecz. Liga Europejska to też niski poziom, bo tam znów gra Lech Poznań. Formuła 1 to też niski poziom, bo Kubica wygrał tylko jedno Grand Prix w swojej karierze. Wimbledon to też niski poziom, bo Radwańska nie jest w pierwszej trójce. Liczne turnieje ATP to też niski poziom, gdyż najczęściej wygrywają je Nadal i Federer. Liga hiszpańska w koszykówce to też niski poziom, bo to najlepsza liga w Europie. Puchar Świata w rugby to też niski poziom, gdyż grają tam najlepsze reprezentacje. Diamentowa Liga to też niski poziom, gdyż biega w niej Usain Bolt - najszybszy człowiek w historii.

I pamiętaj. Sport to nie tylko piłka nożna.

Po prostu wszystko co oferuje Polsat i jego sportowe kanały jest na niskim poziomie, bo to w końcu Polsat.

Boks też niski poziom, bo nie pokazują braci Kliczko, tylko "jakiegoś" Mayweathera czy Pacquiao :)

 

Co by Polsat nie zrobił, to myślenie niektórych się nie zmieni.

Owszem, denerwuje mnie kupowania praw piłkarskich typu liga ukraińska, czy odgrzewane kotlety z Niemiec, ale jestem nadal z CP ze względu na to co @eMTi wymienił wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Gdy okazało się, że mecz Polski z Brazylią nie zostanie pokazany to zrobiło się wielkie halo.

2. ME w siatkówce to też niski poziom, bo ostatnio wygrała je Polska.

3. Liga Światowa to też niski poziom, gdyż Polska nigdy jej nie wygrała.

4. Polska liga siatkówki to też niski poziom, bo to zaledwie trzecie liga w Europie.

5. MŚ w hokeju na lodzie to też niski poziom.

6. Liga Europejska to też niski poziom, bo tam znów gra Lech Poznań.

7. Formuła 1 to też niski poziom, bo Kubica wygrał tylko jedno Grand Prix w swojej karierze.

8. Wimbledon to też niski poziom, bo Radwańska nie jest w pierwszej trójce.

9. Liczne turnieje ATP to też niski poziom, gdyż najczęściej wygrywają je Nadal i Federer.

10. Liga hiszpańska w koszykówce to też niski poziom, bo to najlepsza liga w Europie.

11. Puchar Świata w rugby to też niski poziom, gdyż grają tam najlepsze reprezentacje.

12. Diamentowa Liga to też niski poziom, gdyż biega w niej Usain Bolt - najszybszy człowiek w historii.

I pamiętaj. Sport to nie tylko piłka nożna.

Po prostu wszystko co oferuje Polsat i jego sportowe kanały jest na niskim poziomie, bo to w końcu Polsat.

 

Pozwoliłem sobie w punktach odpowiedziec na twoje stwierdzenia

 

1. Tutaj nie chodziło o mecz tylko o zasade jeśli decydują sie coś emitowac w danym kanale to niech tak bedzie do końca a nie puszczają jakies głupkowate filmiki tym bardziej ze był to mecz mistrza z wicemistrzem świata

2. Ostatnie imprezy siatkarskie niestety potwierdzają tą teze ze ME nie są najmocniejszą imprezą siatkarską bo MS ostatnio zdobywa Brazylia olimpijskie złoto USA niestety zespoły z poza europy.

3. Niestety ale ostatnio Liga światowa lekko obniża poziom tym bardziej w sezonie olimpijskim i mistrzostw świata. Wiele zespołów gra w mocno osłabionych składach.

4. Ciągle sobie wmawiamy ze jestesmy 3ligą europy ale niestety nie potwierdzamy tego na salonach europejskich występujemy w finałach tylko dlatego ze je organizujemy i z zespołami z rosji czy włoch zazwyczaj odpadamy nie mówiąc o zespołach z niemiec czy grecji

5. Niestety poziom nie może byc zbyt wysoki jeśli w tym czasie gra najlepsza liga hokejowa świata NHL wiec czołowi zawodnicy nie grają w MS

6. Z całym szacunkiem i sympatią ale w LE na palcach jednej ręki można wyliczyc ciekawe mecze w tejże lidze bo mecze cska sofia-bate czy inne tego typu nie są magnesem dla kibica piłki nożnej

7. może nie słabe ale strasznie nudne i przejrzyste w F! nie liczą sie umiejętności tylko w jakim teami jedziesz w całym sezonie tylko 3 zespoły liczą sie w walce o wygraną. A jedyną emocjomującą rzeczą to są kwalifikacje i start wyścigu pózniej to nuda chyba ze pada deszcz

8. To tylko jeden z czterech turniejów Wielkiego Szlema gdyby mieli komplet to mógł bys sie tym chwalic.

9. To druga liga w stosunku do Wielkiego Szlema

10. Powiedz mi czy polsat nie stracił praw do tej ligi bo już sezon sie zaczoł a transmisji w CP nie widac

11. Nie znam sie na rugby

12. O ile dobrze pamiętam nie w każdym mitingu startuje Usain i niestety obecna diamentowa liga nieco jest słabsza od poprzedniej złotej ligii

 

Możesz dalej głosic wyższosc polsatu nad innymi kanałami ale które sporty mają najwyższą oglądalnośc

-olimpiada

-piłka nożna

-nba

 

Ile z tych dyscyplin pokazuje polsat

(ok nie liczmy ligi ukraińskiej czy kenijskiej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co? Myślisz, że na te Twoje "argumenty" będę odpowiadał? Przecież wcześniej napisałem, że nie masz argumentów tylko je zmyślasz.

A co do tych trzech dyscyplin to nie wiem o jakiej oglądalności myślisz. Czy o oglądalności tych dyscyplin w Polsce czy na Świecie? Bo największą oglądalnością na Świecie szczycą się Igrzyska Olimpijskie, następnie MŚ w piłce nożne oraz MŚ w rugby. Skąd wziąłeś NBA to ja nie wiem. Ani nie cieszy się jakąś wielką popularnością na Świecie, a tym bardziej w Polsce. I wstawienie NBA w grono trzech najchętniej oglądanych wydarzeń sportowych świadczy tylko i wyłącznie o Twoim obiektywizmie, tzn. o jego braku.

Nie staram się bronić Polsatu i jego kanałów sportowych za wszelką cenę. Kiedy trzeba to ich pochwalę, a kiedy trzeba to i skrytykują, jak chociażby ostatnio za wprowadzenie dodatkowych opłat, które należy uiścić za LE.

Nie mówię, że ligi piłkarskie, które posiada Polsat Sport/Futbol są najlepsze bo tak nie jest, ale osobiście chętniej oglądam ligę holenderską od ligi włoskiej czy nawet francuskiej. A co by nie było to najlepszą ligę piłkarską posiada nSport i potrafię to wprost przyznać i nie ma tu znaczenia, że Polsat posiada prawa do jednego meczu na kolejkę. Ale Polsat przynajmniej potrafi wysłać komentatora na stadion mając tak ograniczone prawa.

Wracają jeszcze do Igrzysk czy piłki nożnej (MŚ/ME) to do nich prawa posiada na dzień dzisiejszy TVP. Nie jakiś Canal+, nSport czy Orange Sport, więc nie wiem czemu wytykasz brak tych praw Polsatowi. Ale dodam, że każde z tych wydarzeń będzie dostępne w Cyfrowym Polsacie, z resztą to samo będzie w Cyfrze+, n'ce czy TP.

Naprawdę uważasz, że Polsat Sport jest najgorszym polskim kanałem sportowym tylko dlatego, że nie posiada praw do NBA czy dwóch lig zagranicznych? Spójrz ile cennych praw skrytykowałeś tylko dlatego, aby skrytykować, bo posiada je Polsat. Gwarantuję Ci, że nie były to wszystkie prawa, które posiada Polsat/Polsat Sport. Jestem niemal pewny, że gdyby te prawa były w Canal+ wychwalał byś je pod niebiosy.

Jeszcze wspomnę, że przez ponad rok byłem abonentem Cyfry+ i doskonale wiem, jakie prawa sportowe i na jakim poziomie oferuje Canal+. Jakoś tak się stało, że nie pozostałem z nimi dłużej, a oferowali naprawdę ciekawą ofertę utrzymaniową. Po prostu piłkę nożną, jeździectwem, od czasu do czas żużlem i po nocach NBA człowiek nie żyje. Jak dla mnie te prawa są za mało urozmaicone. I nie mają tak licznych praw, na których zależy widzowi/kibicowi reprezentacji Polski w każdej jednej dyscyplinie. Trochę mi szkoda ligi angielskiej czy hiszpańskiej, ale dalej zamierzam siedzieć z Cyfrowym Polsatem, bo pod względem sportu oferuje mi wszystko to co najbardziej potrzebuję, a jak czegoś nie ma to jest na Eurosporcie albo w TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serie A jest bardzo nudną ligą i bardzo dobrze, że PS nie kupił praw do tej ligi. Oprócz meczów między Juventusem, Milanem, Romą i Interem, mało kiedy zdarzają się jakieś emocjonujące mecze.

Się znasz na futbolu jak żyd na jajach!

Liga Włoska to jedna z najsilniejszych lig na świecie zaraz po Angielskiej i Hiszpańskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutaj sie zgadzam ze mecze w lidze włoskiej poza juve milanem i romą to aż nie chce sie oglądac wiec jesli mieli by kupowac to tylko w całosci nie jak było ostatnio ze pokazywali mecze słabych drużyn w dodatku grających defensywny futbol jak siena barii czy catania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to nudna liga bo jest to liga, w której grają tzw. futbol defensywny. Idealny przykład mieliśmy w ostatnim finale LM, który wygrał Inter Milan, aż przykro było to oglądać.

 

Pooglądajcie sobie kilka spotkań z Serie A, bo takie stereotypowe pisanie niczemu nie służy. W każdej kolejce są ciekawe mecze, a że np. c+ na nie nie trafia to mnie nie dziwi, z tak szaloną ilością spotkań jaką transmitują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10. Liga hiszpańska w koszykówce to też niski poziom, bo to najlepsza liga w Europie.

Polsat nie przedłużył praw na tą ligę. Piszą o tym nawet w dzisiejszym Przeglądzie Sportowym.

No to mają jedne prawa mniej o niskim poziomie. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serie A jest bardzo nudną ligą i bardzo dobrze, że PS nie kupił praw do tej ligi. Oprócz meczów między Juventusem, Milanem, Romą i Interem, mało kiedy zdarzają się jakieś emocjonujące mecze.

Się znasz na futbolu jak żyd na jajach!

Liga Włoska to jedna z najsilniejszych lig na świecie zaraz po Angielskiej i Hiszpańskiej

Odezwał się znawca od siedmiu boleści. Co z tego, że jest silna, jak mecze są nudne? Sorry, ale mnie futbol defensywny nie kręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon w sportach zimowych rozpoczyna się w sumie już niedługo.Chciałem się zorientować czy w najbliższym sezonie Polsat Sport i PS Extra nadal będzie pokazywać na żywo puchar świata w bobslejach i skeletonie.Bo przez ostatnie dwa sezony takie transmisje były pokazywane.Czy nadal posiadają prawa do tych dyscyplin??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu strasznie denerwuje mnie Cafe Futbol a w szczegolnosci to co co "oni" tam wyrabiaja z dzwiekiem. Co chwile trzeba albo przyciszac bo jest za glosno, albo podglasniac bo za cicho. To jakas parodia. Jak Borek i spolka mowia w studia to jest za cicho, nastepnie gdy jest przerywnik i jakis reportaż to znowu za głośno. A gdy jest przerwa na reklamy to wchodzi z taką głośnością, że trzeba sporo sciszac ( przeciez weszlo ostatnio jakies prawo zabraniajace tego! ). Czy pracownicy bawią się dzwiekiem w czasie programu na jaja czy po prostu maja zrypany sprzet? A co do samego programu to juz od pewnego czasu widać zniżke formy. Caly czas tylko Lech + LE & LM i reprezentacja. Brakuje mi tego Cafe Futbol ( sprzed 2 sezonami ), gdzie w każdym programie przedstawiano jak pracuje Lato i banda z pzpn, dyskutowano o mozliwosci zmiany polskiej pilki. teraz jest ... po prostu nudno :/

 

Witam na forum -> Moj 1-wszy post!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zgadza się. W ogóle wydaje się, że program Cafe Futbol jest teraz nieco lepszy, bardziej wielotematyczny. Ostatnio mówiono sporo o reprezentacji, o meczach eliminacyjnych do Euro 2012 oraz o spotkaniach towarzyskich. Poruszono kwestię nieobecności pana Lato w Mińsku i co ważniejsze było też o tym, że ukazała się książka o panu Kazimierzu Górskim. Tydzień temu też był ciekawy program, było sporo o polskiej lidze, o wartości i przydatności piłkarzy zza granicy występujących w polskich klubach. Nie zapomniano oczywiście o sprawach reprezentacji i była mowa o pucharze ligi mistrzów, który odwiedził polskie miasta. Pewnie jeszcze przyjdzie czas na sprawy bardziej związane z PZPN itd. Jeden negatyw to sprawa konkursu, wydaje mi się, że ten, który był w minionym sezonie (''Bądź niezastąpiony'') był o wiele ciekawszy - przedstawiano kandydatury postaci lub drużyn ze świata piłki nożnej, należało wybrać jedną z nich i na pisać na jej temat rozprawkę czy też esej. Wtedy trzeba było się czymś wykazać aby zdobyć nagrodę, teraz wystarczy tylko wysłać sms. Jednak ogólnie rzecz biorąc Cafe Futbol to naprawdę ciekawy program i co bardzo ważne ma swój klimat. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden negatyw to sprawa konkursu, wydaje mi się, że ten, który był w minionym sezonie (''Bądź niezastąpiony'') był o wiele ciekawszy - przedstawiano kandydatury postaci lub drużyn ze świata piłki nożnej, należało wybrać jedną z nich i na pisać na jej temat rozprawkę czy też esej. Wtedy trzeba było się czymś wykazać aby zdobyć nagrodę, teraz wystarczy tylko wysłać sms.

Kasa, misiu, kasa :)

 

A jeśli chodzi o ten konkurs to mnie osobiście denerwuje trochę rozdawanie koszulek tylko jednego klubu i ciągłe promowanie go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze. Lech gra co 2 tygodnie w LE ( teraz jest wyjatek z City -> 3 tygodnie ) i w Cafe Futbol przed meczem polowa programu jest na temat Lecha ( kadra, taktyka itd ), a w Cafe Futbol po meczu jest znowu polowa programu o grze lecha, wyniki, stylu, pilkarzach :/ Denerwuje mnie to, bo nie każdy kibicuje Lechowi ( ja kibicuje :P ale tacy wislacy czy legionisci? ). Więc praktycznie do grudnia każdy program bedzie w polowie poswiecony Lechowi. Dla mnie szczrze mowiać program zaczyna być nudny, ale to tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...