Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro mecz ligi światowej zaczął się o 15:15, to po kiego gadające głowy od 14:20? Ważniejszy jest mecz na żywo Polki, czy to co jakiś tam "ekspert" powie? Poza tym można było przypuszczać, że mecz Radwańskiej potrwa maxymalnie 2 godziny, więc spokojnie jeszcze zdążyliby się nagadać...

 

Do PS HD nie każdy ma dostęp. Ja np. nie mam i meczu Agnieszki nie oglądnąłem. A odgrzewany kotlet o 15:40 średnio mnie interesuję. Napisałbym płacę - żądam, ale jako, że CP udostępnia mi ich kanały za darmo to tym razem nie napiszę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli chodzi o 15:40 to według programu na stronie Cyfrowego Polsatu o tej godzinie miał być mecz na żywo. Nic innego nam nie pozostaje, jak cieszyć się, że Radwańska awansowała dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czyli wygląda na to, że Polsat z piłki ręcznej zgarnął prawie wszystko co najważniejsze :) Z czego ja osobiście się cieszę.

-Mistrzostwa Świata

-Mistrzostwa Europy(pokażą eliminacje, więc pewnie główny turniej też)

-Liga Mistrzów mężczyzn

-Polska liga kobiet i mężczyzn

Poza tym wszystkie mecze naszych reprezentacji rozgrywane w kraju.

Brakuje tylko jakiejś dobrej ligi.Taką posiada obecnie OS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wygląda na to, że Polsat z piłki ręcznej zgarnął prawie wszystko co najważniejsze :) Z czego ja osobiście się cieszę.

 

odnosnie mistrzostw swiata i ligi mistrzów to spokojnie można to obejrze fta z astry(trzeba tylko checi aby odbierac tą satelite) wiec nie ciesz sie ze to tylko bedzie na wyłacznośc polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealne podsumowanie Pawła Zagumnego ;)

 

Wrócił pan do Ligi Światowej po rocznej przerwie. Coś ciekawego pan zaobserwował?

 

- Mam wrażenie, że coraz trudniej nam będzie przyciągnąć nowych fanów na trybuny, skoro nie udało się to po złotym medalu mistrzostw Europy.

 

Czemu tak się dzieje?

 

- Siatkówki jest wszędzie tak dużo, że powoli zaczyna się przejadać. Jak włączę Polsat, to prawie cały czas mogę oglądać jakieś mecze lub powtórki. Nadszedł czas, by zacząć ostrzejszą selekcję spotkań, które powinny być transmitowane, bo ludzie mają już przesyt.

 

http://sport.onet.pl/siatkowka/liga-swi ... omosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zagumny chyba za długo siedział na słońcu, że gada takie dziwne rzeczy. Lepiej żeby zaczęli wygrywać mecze w LŚ to by więcej ludzi przychodziło na mecze albo obniżyli ceny biletów, bo najtańsze są chyba po 50 zł. Odpuszczają mecze to i kibice/widzowie odpuszczają sobie oglądanie. Niech się Zagumny weźmie za robotę. Widać, że sodóweczka uderza.

Proponuję Polsatowi odsprzedać prawa do polskiej ligi nSport tam na pewno Zagumny będzie miał odpowiednią oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

O to, to! Podpisuję się pod powyższym postem w całej rozciągłości :)

Według ideologii Zagumnego Telewizja Polska powinna tylko kilka konkursów PŚ w skokach pokazywać, mundialu takoż - bo jak to, przecież się przeje! No i skandalem jest uruchomienie Polsatu Futbol! No jak to tak? Tyle piłki nożnej? Aha, no i nSport też nie powinien tylu meczów Ligi Mistrzów transmitować - bo i po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ją bym zaproponował inne rozwiązanie.Zmienić Polsat Sport Extra na Polsat Siatkówka i tam nadawać całą siatkówkę.Mieliby wtedy dwa wyspecjalizowane kanały wspierane dodatkowymi transmisjani na Polsacie Sport.Polsat Sport nadawałby boks,piłkę ręczna,F1.diamentową ligę , galę KSW ,tenis,rugby ,sporty motorowe oraz zimowe.Jeśli coś nie mieściło by się na Futbolu np liga włoska i liga holendrską to puścili by drugi mecz na Polsacie Sport i tak samo siatkówka.Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

[beep]ysz głupoty. Piłki nożnej wszędzie jest dużo więcej i nikt nią nie [beep]. Dodajmy, że w tej chwili polska siatkówka jest modna, bo przynajmniej trzyma poziom (poza ostatnią edycją LŚ), w przeciwieństwie do polskiej piłki nożnej, która niska upadła, że chyba niżej się nie da, ale w przypadku polskiej piłki nożnej wszystko jest możliwe.

Dlaczego Polsat Sport miałby się nazywać Polsat Siatkówka? Na Polsacie Sport nie tylko siatkówka jest transmitowana, ale także wiele innych dyscyplin, np. ostatnio Diamentowa Liga.

Co do oszukiwania to Canal+Sport też powinien zmienić nazwę. Mając ponad rok Cyfrę+ przełączając na kanały sportowe Canal+ oczekiwałem sportu, a tam jak nie powtórki piłki nożnej to transmisje live jeździectwa, więc też powinni mienić swoje nazwy Canal+Sport na Canal+Piłka Nożna, a Canal+Sport2 na Canal+Jeździectwo, te dwie dyscypliny dominują na antenach Canal+. Nazywanie ich kanałami sportowymi jest mijaniem się z prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[beep] głupoty.

Zabraniasz mi mieć moje własne odczucia? :lol:

Piłki nożnej wszędzie jest dużo więcej i nikt nią nie [beep]

No i właśnie. O czymś to chyba świadczy.

 

A co do C+ to jest tam np. dużo żużla z najwyższej światowej półki, gdzie Polacy osiągają większe sukcesy niż w siatkówce ;) Poza tym mamy także kosza. Europejskiego, jak i również NBA i WNBA. Do tego dochodzą bardzo prestiżowe na świecie rozgrywki w rugby i inny wydarzenia ze światowego top'u. W Polsacie tylko siatkówka jest z wyższego poziomu. Pozostałe rozgrywki tam pokazywane to jest niższa półka. A w szczególnie najpopularniejsza dyscyplina - piłka nożna. Powiesz, że nie samą piłką człowiek żyje? Przyznam Ci rację. Ja też wole kosza i żużel. Ale tendencje są powszechnie znane. Popularniejszego sportu na świecie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diamentowa Liga to zawody, których prestiż niestety w ostatnich latach spadł. F1 racja, ale tenis? Z Wielkiego Szlema pokazują zdaję się tylko Wimbledon. W dodatku pokazują go tak, że jak leci na żywo mecz Radwańskiej to oni pokazują powtórkę... siatkówki! Co do golfa, to za dużo go na żywo tam nie widać. Dopiero dzisiaj widzę, że jest faktycznie cały dzień. + dla PS ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@puszczyk czy nie uważasz tak ponieważ Diamentowa liga(dawniej Golden League) wypadła z oferty C+?? Prestiż na pewno nie spadł, a przez większą liczbę mitingów i udział wszystkich dyscyplin w podziale nagród może i wzrósł delikatnie. Ale oczywiście gdyby pozostała na C+ to byłaby najbardziej prestiżowa impreza

A jeżeli chodzi o Wimbledon to PS pokazywał wszystkie jej mecze oprócz 1 rundy kiedy ona grała na korcie z którego nie było przekazu TV. Poza tym na PSE jest jeszcze ATP MASTERS 1000, także tenisa mało nie ma a reszta jest też na eurosportach.Gdyby Wimbledon był na eurosporcie nie obejrzałbyś ani jednego spotkania radwańskiej czy kubota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...