Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I do Polsat Sport wraca futbol.24 marzec-mecz 1/2 finału Pucharu Niemiec:Schalke-Bayern,a dzień póżniej hit Serie A Napoli-Juventus.

Dodatkowo w tym samym tygodniu na Polsat Sport Extra drugie spotkanie Pucharu Niemiec: Werder-Augsburg(23-go marca). Dzień poźniej inne ciekawe spotkanie Serie A: Parma-Milan :) Poza tym,w przyszłą niedzielę spotkanie ligi rosyjskiej Zenit Sankt Petersburg-Spartak Moskwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat bierze Ligę Mistrzów piłkarzy ręcznych. Od jesieni przez trzy sezony stacja będzie pokazywała nie tylko mecze mistrzów Polski, ale też inne najciekawsze pojedynki.

sport.pl

 

A jednak to prawda :) Dobra decyzja.Plus za to, ze kupili prawa nie tylko do meczow polskiego klubu, ale i innych druzyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat bierze Ligę Mistrzów piłkarzy ręcznych

Polsat nabył prawa do transmisji spotkań Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Już od jesieni tego roku, przez trzy kolejne sezony stacja pokazywała będzie nie tylko mecze mistrzów Polski Vive Targów Kielce, ale też inne najciekawsze pojedynki.

 

EHF Champions League, bo tak nazywają się rozgrywki Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych to najważniejsze, międzynarodowe rozgrywki klubowe piłki ręcznej mężczyzn w Europie. W rywalizacji co roku udział biorą najlepsze kluby państw kontynentu europejskiego, których federacje zrzeszone są w Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej EHF.

 

Piłka ręczna na antenie Polsatu Sport gości także w postaci transmisji z spotkań polskiej Ekstraklasy (kobiet i mężczyzn) oraz rozgrywek o Mistrzostwo Europy.

 

Przypomnijmy, iż tegoroczne zmagania drużyny z Kielc w EHF Champions League transmituje stacja TVP Sport.

http://www.dvbnews.pl/index.html

 

To tak żeby nie było już żadnych wątpliwości czy spekulacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać kryzys co raz bardziej w TVP. Teraz Polsat nie ma w sumie konkurencji na rynku praw innych jak piłka nożna. Pewnie kupuje za pół darmo a sprzedający nie wiele mogą zrobić. Skoro TVP nie stać nawet na utrzymanie sportowego kanału to co mówić o prawach do rozgrywek sportowych. Można przypuszczać że Polsat postara się zaoferować TVP jakąś kase za część praw do MŚ w RPA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie zakup pucharów był do przewidzenia i tak jak w siatkówce gdzie Polsat bierze całą pulę (1.reprezentacja2.puchary klubowe 3. liga) tak zadziałał również w piłce ręcznej gdzie brakowało mu drugiego ogniwa aby mieć całość w prawach tv .

Nie wiem jaki jest stan obecny z pucharami klubowymi drużyn żeńskich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie, wczoraj po meczu siatkarek, komentatorzy na nie zapraszali.

 

Dzięki, informację o "final four" już odnalazłem (dzięki pomocy kolegi neo-patryk :D ), ale Pucharu Polski wciąż nie widzę (na stronie polsatsport.pl piszą, że mecze będą 17 i 23 marca, ale w ramówce na te dni transmisji nie ma, albo jakoś źle patrzę???)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, informację o "final four" już odnalazłem (dzięki pomocy kolegi neo-patryk :D ), ale Pucharu Polski wciąż nie widzę (na stronie polsatsport.pl piszą, że mecze będą 17 i 23 marca, ale w ramówce na te dni transmisji nie ma, albo jakoś źle patrzę.

Sorry za wprowadzenie w blad :oops: Mowili o transmisji, ale turnieju finalowego Pucharu Polski, ktory odbedzie sie w Poznaniu.Cwiercfinalow w TV nie bedzie, mimo ze mecze na tym samym etapie rozgrywek u panow byly pokazywane.A to kolejny dowod, ze w Polsacie za rozgrywkami kobiet nie przepadaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS powinien wykupic od TVP jeszcze prawa do Pucharu Włoch i 1 Ligi Polskiej. Do tej drugiej to na TVP to jakis skandal. Pokazuja 1-2 mecze w kolejce i tylko na okraglo WIDZEW i GORNIK. Kompletna zenada.

o wlasnie tez jestem zdania ze tvp troche 1 lige dziaduje ale tez tam poziomu nie ma takze pokazuja przynajmniej najlepszych i znanych. ja mieszkam 20 km od nowego sacza takze brakuje mi meczu sandecji, na razie tylko jeden byl. a bija sie o awans :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z NS jestes?? To nieźle :) Sandecja gra pieknie teraz i kazdy liczy na awans. TVP obija sie z tym klubem jak z nikim innym. Wszystkich z czolowki pokazywala z 3-4 razy a Sandecje tylko 1 raz. Chyba nikt nie liczy ze Awansuja. Chociaż ja nie z NS ale kibicuje Sandecji. W końcu to zespol slynacy z wychowankow -> Swierczewski, Korzym i Janczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Też mi się podoba taki pomysł. Od czasu do czasu można by zerknąć.

Pamiętam, że już kiedyś Polsat Sport pokazywał 2 ligę. Chyba nie najgorzej im to wychodizło :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...