Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kto wie kiedy są przetargi na lige angielską, bundeslige czy LM?

 

Bundesligę ma Sportklub do sezonu 2008/2009

Ligę angielską ma C+ do sezonu 2009/2010

Nsport ma Ligę Mistrzów do sezonu 2008/2009.

 

Mi taka oferta Polsatu Sport odpowiada ,bo są w niej moje ulubione ligi (angielska retransmisje). W najbliższym czasie liczę ,że Liga Mistrzów powróci do CP ,choć będzie o to ciężko - N jest chwalona za transmisję. No i po tym sezonie niezbyt wykorzystywany przez C+ Puchar Anglii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie liczę ,że Liga Mistrzów powróci do CP ,choć będzie o to ciężko - N jest chwalona za transmisję. No i po tym sezonie niezbyt wykorzystywany przez C+ Puchar Anglii.

 

jak ja uwielbiam takie bzdury i brak zielonego pojęcia o temacie, na który się właśnie pisze. N jest chwalona, bo pokazuje niemal wszystkie mecze LM i to na 5 kanałach naraz (dobry, choć nie nowatorski pomysł).

 

co do FA Cup to ciekawe Hubercie jak Twoim zdanie C+ nie wykorzystuje tego pucharu. w zeszłym roku finał na Wembley miał ponad godzinne studio przed meczem i dwóch komentatorów na miejscu. już nawet nie wspomnę, że były pokazywane wszystkie mecze od ćwierćfinałów. w tym roku jest i będzie tak samo, a patrząc jak dobrze układa się współpraca C+ z angielskim nadawcą i jak wielki prestiż ma FA Cup (najstarszy puchar na świecie) to nie ma możliwości, by te rozgrywki trafiły gdzieś indziej, zwłaszcza, że C+ NIGDY nie stracił praw, które posiadał i jak dotąd wygrywał wszystkie przetargi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszystko jest szansa. Gdzie tu widzisz bzdury ?

Co do LM to napisałem ,że będzie ciężko wyrwać ,bo jest chwalona i wcale się nie dziwię. Polsat też wprowadził kanał HD np.dziś był mecz PE Legia-Wisła w HD. Szansa jest zawsze ,ale będzie trzeba wyłożyć więcej.

A no w taki sposób jest niewykorzystywany ,że mecze są transmitowane dopiero od ćwierćfinałów. Tymczasem BBC pokazuje wcześniejsze fazy ,gdzie także grają zespoły w Premiership. Do Canal+ nic nie mam ,bo sam mam zamiar wziąć Multipakiet dla OE i Premiership ,ale sądzę że pokazywanie FA Cup od ćwierćfinałów to marnotrawstwo praw (wiem ,że mają taką umowę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze tam bzdure ze sa powtarzane plotki ze cp daje wiecej a przegrywa przetargi / sa to slowa ludzi z polsatu bez potwierdzenia /, a hd teraz wlasnie leci totenham z chelsa na c+ zapraszam / przetarg to jest kto da wiecej ten wygrywa / / przetarg na ligę mistrzow np dała n 13 mln a cp 7,5 / komu mieli dac cp ? c+ mogliby pokazywac wiecej nba i pucharu angli , leca 3 mecze w kolejce , dla mnie to malo ale jestem zadowolony / mam c+ od samego poczatku nr abonamenta 12 / zobacz program na wekend kto to wszystko obejrzy . powtarzamy slowa pana kmity a on już przegral 3 przetargi i teraz pisze ze tvp dawalo 3 razy wiecej , to wygralo ten przetarg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kiedy ale ktoś mówił z Premiership, że wolą by ich ligę pokazywał Canal+Sport bo świetnie ze sobą współpracują a dla nich współpraca jest ważna. No i, że Canal+Sport świetnie pokazuje Ligę Angielską. Jak widać nie zawsze wygrywa kasa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszystko jest szansa. Gdzie tu widzisz bzdury ?

Co do LM to napisałem ,że będzie ciężko wyrwać ,bo jest chwalona i wcale się nie dziwię. Polsat też wprowadził kanał HD np.dziś był mecz PE Legia-Wisła w HD. Szansa jest zawsze ,ale będzie trzeba wyłożyć więcej.

A no w taki sposób jest niewykorzystywany ,że mecze są transmitowane dopiero od ćwierćfinałów. Tymczasem BBC pokazuje wcześniejsze fazy ,gdzie także grają zespoły w Premiership. Do Canal+ nic nie mam ,bo sam mam zamiar wziąć Multipakiet dla OE i Premiership ,ale sądzę że pokazywanie FA Cup od ćwierćfinałów to marnotrawstwo praw (wiem ,że mają taką umowę).

 

C+ wykorzytuje FA Cup w 100%. Mają prawa od ćwierćfinałów i pokazują wszystko. Inną sprawą jest to, że zdarzają się perełki we wcześniejszych rundach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie na przyszły sezon ale na święta:

Futbol na święta

 

Podczas najbliższego weekendu wielkie hity rozegrane zostaną w Anglii, jednak ciekawych konfrontacji nie brakuje w innych ligach.

 

Anglia. W Premiership zapowiada się szlagierowy weekend - w bezpośrednich spotkaniach walczyć będą ze sobą drużyny "wielkiej czwórki", a wynik tej rywalizacji może mieć kapitalne znaczenie dla końcowego układu tabeli, a nawet rozstrzygące o mistrzostwie! W Polsacie Sport w poniedziałek premierowe relacje z meczów: Manchester United - Liverpool (godz. 18.30) i Chelsea Londyn - Arsenal Londyn (godz. 22.40). W Polsacie Sport Extra na żywo pokażemy też mecze: w piątek godz. 17.40: Charlton - West Bromwich Albion (Coca Cola Championship)i w poniedziałek o godz. 18.40: Swansea City - Bristol Rovers (League 2). Trzy z tych drużyn walczą o awans do wyższej klasy rozgrywkowej; Charlton nie może przegrać, aby nie odpaść z rywalizacji o prawo gry w Premiership, natomiast walijska Swansea (która wybrała rozgrywki w lidze angielskiej rezygnując z rywalizacji w Walii) prowadzi zdecydowanie i z pewnością w przyszłym roku grać będzie w CC Championship.

 

Belgia. W niedzielę w PSE pokażemy mecz Jupiler League - o godz. 20.00: KAA Gent - Anderlecht Bruksela. Marcin Żewłakow zagra przeciwko Marcinowi Wasilewskiemu. Obydwa kluby walczą o prawo gry w Pucharze UEFA, a Anderlecht nawet próbuje jeszcze ostro finiszować i zaatakować nawet fotel lidera!

 

Grecja. W PSE na żywo pokażemy dwa mecze greckiej ekstraklasy: w sobotę o godz. 17.55: Panathinakos Ateny - Iraklis Saloniki i w niedzielę również o 17.55: Aris Saloniki - Larissa. Klub z Aten interesuje tylko zwycięstwo, bo do liderującego Olympiakosu wciąż traci 2 punkty. W drugim meczu spotkają się kluby wciąż jeszcze walczące o prawo gry w Pucharze UEFA, a my kibicujemy gościom z Maciejem Żurawskim, któremu wyraźnie służy grecki klimat i może zaliczy kolejne trafienie?!

 

Hiszpania. W PS we wtorek o godz. 20.10: FC Barcelona - Real Valladolid (skrót). Barca teraz chyba bardziej niż o doścignięciu Realu musi myśleć o obronie drugiego miejsca - Villareal traci już do niej ledwie 2 punkty...

 

Holandia. W poniedziałek w PSE o godz. 14.20: Twente Enschede - Ajax Amsterdam. Gospodarze walczą o miejsce dające prawo gry w barażach o LM; goście muszą zdobyć komplet punktów, by mieć jeszcze szanse na dopadnięcie lidera z Eindhoven (4 punkty przewagi). Jak tu obstawiać taki mecz?!

 

Szkocja. Gospodarzom groziło wypadnięcie z rozgrywek - klub jest potężnie zadłużony, ale związkowe władze zgodziły się na dokończenie sezonu w ekstraklasie przez klub, który i tak już nie ma szans na uniknięcie spadku. Kto wie, czy związana z tym atmosfera nie wyzwoli nadzwyczajnych mocy u przeciwników Celtiku, który musi ten mecz wygrać, by zachować szanse w rywalizacji o tytuł z Rangersami. A kolegom Artura Boruca (kolegom, bo on sam gra bez zarzutu i nie raz ratował zspół po fatalnych akcjach partnerów z obrony) nie mogą się przytrafiać podobne wpadki, jak w ostatnim meczu pucharowym, w którym "The Bhoys" przegrali z Aberdeen i nie obronią zdobytego przed rokiem trofeum: w PSE w niedzielę na żywo o godz. 14.55: Gretna - Celtic Glasgow.

 

Włochy. Gospodarze meczu, który pokażemy na żywo w PSE w sobotę o godz. 14.55: Udinese - Livorno wciąż mają szansę nawet na czwarte miejsce, premiowane grą w LM. Ale nie będzie im w tym spotkaniu łatwo o tak potrzebny komplet punktów, bo goście plasują się na pozycji tuż nad strefą spadkową i każdy punkt może być dla nich decydujący w walce o utrzymanie. Zapewne nastawią się na remis i klubowi z Udine ciężko będzie sforsować obronę Livorno; zwłaszcza, że jego napastnicy nie słyną ze skuteczności...

 

I jak zwykle fanów piłki nożnej zapraszamy do oglądania naszych piłkarskich magazynów oraz innych futbolowych pozycji, których w tym tygodniu mamy nieco mniej, bo transmitujemy ważne imprezy siatkarskie, F1, boks i finisz turnieju tenisowego w Indian Wells, ale przecież nawet w powtórkach mamy ciekawą ofertę jak choćby kapitalny mecz Tottenham - Chelsea.

Zródło: strona polsatu sport i polsatu sport extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak to wszystko sie zgadza z tym ze mecze te beda co najmniej 24 godziny po ich rozegraniu czyli z odtworzenia. Ja tam wole zapłacic 10 zł wiecej abonamentu i miec to live. Oto wykaz meczy n a Cyfrze:

Sobota C+Sport1

13.40 Totenham-Portsmouth, 16.00 Widzew-Legia, 19.00 Wisła-Odra, 21.15 Liga+ (podsumowanie wszystkich meczy)

C+Sport2

15.00 Torino-Milan, 17.00 Nancy-Metz, 20.30 Inter-Juventus, 22.30 Sevilla-Atletico

 

Niedziela C+Sport1

14.25 Manchester United-Liverpool, 17.00 Chelsea-Arsenal, 20.00 Sport+, 21.00 Olimpigue Lyon-PSG

C+Sport2

19.00 Real-Valencia

 

Pozdrawiam serdecznei, za to wszystko place abonament 50,25gr miesiecznie razem z pakietem podstawowym czyli prawie 300 kanałami w tym wszystkimi polskimi oprócz Polsatu, TVP Sport chyba tyle. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...