Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem mecz Chorwacji wczoraj i sie wlasnie zastanawiałem kto to komentował i teraz już wiem ze to ten Lukasz Majchrzyk. Jak dla mnie to jest lepssy niz ten Kowalski, Przybysz i Michalewski. Ape oczywiście nie dostanie szansy przy innych meczach bo tamci maja plecy, szczególnie ten dziad z pazurem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat kupił nie tylko Ligę Narodów UEFA ale i prawa do eliminacji do ME 2020 jak i MŚ 2022 ---> http://www.press.pl/tresc/45550,eliminacje-do-pilkarskiego-euro-2020-i-mundialu-2022-beda-na-kanalach-polsatu

Muszą teraz wykombinować co z tym zrobić PPV czy osobne kanały za 100 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu na żywo w Polsacie Sport:

 

Poniedziałek, 12.09:

 

20:00 PSN PUNCHER

 

Środa, 14.09:

 

19:45 PS   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Polska - Białoruś

 

Piątek, 16.09:

 

15:30 PS   BOKS: Ważenie przed galą POLSAT Boxing Night: Głowacki vs Usyk (+ studio od 15:10 i 16:10) (również w PSN)

17:45 PS   PIŁKA NOŻNA: 1. liga - mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec

 

Sobota, 17.09:

 

16:00 PSE SIATKÓWKA PLAŻOWA: Turniej World Tour Finals w Toronto - mecze półfinałowe kobiet (do 18:30)

17:45 PS   PIŁKA NOŻNA: 1. liga - mecz: Miedź Legnica - GKS Katowice

18:00 PSN KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Estonia - Polska

19:00 PPV BOKS: POLSAT Boxing Night: Walka o mistrzowski pas federacji WBO World w Trójmieście - waga ciężka: Krzysztof Głowacki - Oleksandr Usyk (+ studio od 18:00)

19:00 PSE TENIS: Turniej WTA w Quebecku - mecze półfinałowe gry pojedynczej (do 23:30)

20:45 PSN SIATKÓWKA PLAŻOWA: Turniej World Tour Finals w Toronto - mecz finałowy kobiet

 

Niedziela, 18.09:

 

03:00 PS   BOKS: Walka o mistrzowski pas federacji WBO World w Arlington - waga półśrednia: Saul Alvarez - Liam Smith (do 05:00)

11:00 PS   CAFE FUTBOL

14:25 PS   PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: PSV Eindhoven - Feyenoord Rotterdam

14:25 PSE PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: PEC Zwolle - AZ Alkmaar

16:00 PSN SIATKÓWKA PLAŻOWA: Turniej World Tour Finals w Toronto - mecze półfinałowe mężczyzn (do 18:30)

16:40 PSE PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: Heracles Almelo - Ajax Amsterdam

17:45 PS   PIŁKA NOŻNA: 1. liga - mecz: GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice

19:45 PSN SIATKÓWKA PLAŻOWA: Turniej World Tour Finals w Toronto - mecz o 3. miejsce i finałowy mężczyzn (do 22:30)

22:00 PSE TENIS: Turniej WTA w Quebecku - mecz finałowy gry pojedynczej

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do was: Czy różnica między Polsatem Sport i Polsatem Sport Extra w SD a Polsatem Sport i Polsatem Sport Extra HD jest drastyczna? Bo w cyfrowym polsacie jest kilkadziesiąt złotych różnicy w pakietach z smart dom i zastanawiam się czy te SD nie wystarczy. 

Edytowane przez fizyk123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...