Skocz do zawartości

Superstacja


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe co powiecie po tygodniu ogladania tych samych informacji!!

 

czy nadal bedzie w was tyle entuzjazmu :!:

 

i moze niech ktoś napisze kiedy ostatnio widział w tym kanale nagą prezenterke :!:

 

Ja nadal uprcie twierdze rozkodować ten program!!!

 

bo to jest jedyny dla niego ratunek aby nie zawineli się z rynku telewizyjnego :!::evil::!:

 

I zlikwidujcie ten pogłos :? bo to nie jest kibel tylko studio tv[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co powiecie po tygodniu ogladania tych samych informacji!!

Super Stację oglądam od czasu pojawienia się na Astrze, a teraz w CP.

Nie było mi dane oglądać rozbierającej się prezenterki. Zdaje się, że były to, tylko zapowiedzi. Zapewne zapowiedź do łapania widzów - taki "magnes". Entuzjazm trwa dalej :!: - oglądam wybrane pozycje.

Rozkodować ten program!!! = czemu nie :wink:

Dajmy im trochę spokojnego czasu a "zakwitną" profesjonalnie :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj go oglądałem i widziałem jakiś fajny program, był na końcu każdej scenki. Normalnie niekiedy to ze śmiechu mogłem paść super, tylko nie kiedy jakieś nudziarstwa są, albo wiadomości jakaś Pani Halinka z Wrocławia, tam nie kiedy ze śmiechu można paść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Cyfrowy Polsat wg. mnie popełnił błąd nie dołączając SUPERSTACJI do Pakietu Mini. Gdyby tak zrobił byłby to dla niego duży PLUS i zyskałby uznanie widzów. Dołączenie tego kanału do wyższego pakietu nie zwiększy oglądalności jak również abonentów Słonecznej Platformy. Kto ma kupić PAKIET FAMILIJNY to i tak kupi, nie tylko dla SUPERSTACJI , ale i dla innych programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ogladalem SuperStacje - moje wrazenia? PO PROSTU SUPER! Ten kanal jest genialny, moze przydalyby sie lepsze prezenterki, ale wszystko jest ciekawe, maja najladniejsza grafike ze wszystkich kanalow oraz zwracaja sie do mnie a nie do jakis "panstwa" co mnie wkurza w publicznych TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie tylko zastanawia CP potrafił dać EPG dla Superstacji po zaledwie 2 dniach a Eurosporty które są w CP od października do tej pory EPG nie maja. Jak to wytłumaczyć lenistwem czy czym innym.
EPG Eurosportu w C+ można uzyskać porzez manewr np.Eurosport2/tr.C+/wyświetlić EPG i cofnąć na Eurosport wtedy działa.Sprawć podobny manewr na kanale CP przed Eurosportem lub po może też załapie.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może odbieracie Superstację z satelity Eutelsat W3A - 7.0°E?

Namiary: 11.125V 2676

Już od ponad miesiąca nie zaglądałem na przekaz z tego satelity, chciałem sobie wczoraj na ten kanał ustawić i się okazało że nie mogę złapać sygnału. Czy odbieracie kanał z tegoż satelity? Możliwe że teraz kanał jest nadawany z mniejszą mocą i potrzeba większych anten do odbioru (posiadam 90-tkę). Piszcie coś na temat tego przekazu z 7.0°E. A może sygnał też został wyłączony? Inne programy z tego satelity są odbierane prawidłowo, moc sygnału też nie spadła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...