Skocz do zawartości

Superstacja


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja rozumie dzien 1 luty od poczatku dnia tj od 24.01 a tu ciszaa moze to pic był??

 

 

może pic to był lub polsat cyfrowy lub superstacja i z przenosinami na inną satelitę przedstawić może jutro wyjdzie wszystko o co chodzi może albo superstacja lub cyfrowy polsat powiedzą przydało jakieś oficjalne oświadczenie jakieś strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądam krzywe zwierciadło na super stacji i w programie była mowa, że dzisiaj o 00:00 sygnał tej stacji zostanie wyłączonyna astrze i już widzowie z zagranicy nie będą mogli oglądać Super stacjii, bo sygnał będzie zakodowany z Hotbirda !!! :-(

 

czyli to nieprawda co mówili wcześniej :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na 19.2E jeszcze nadaje ::?::?::?: z tego co widzę na SatcoDX to może jeszcze nadawać no chyba, że plansza jakaś w takiej jakości obraz:3.63 Mbps a dźwięk: 400 kbps. stan na godz. 5:37

 

 

dobra odp mam a tego posta pisałem przez długi czas, bo miałem też inne zajęcia i napisałem go później niż odp dostałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

nofajnie ekstra sciema:) albo śpią w polsacie ale mówie to nie test jak narazie superstacji :!: może coś tam włączą ale narazie niema tam programu ss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos tam mowil za na samej superstacji mowili ze ubieglej nocy znikaja z astry i przenosza sie na goracego ptaszka... a tu lipa... i sie cieszyc jeden dziej dluzej fta

 

może nie jeden dzień dłużej, ale więcej, bo coś mi się zdaje, że takie przejiesienie z jakim mamy doczynienie potrwa trochę dłużej niż się tego spodziewaliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle, to kto Wam powiedział że Superstacja ma być w Cyfrowym Polsacie 1 lutego i czy w ogóle ma być? Przecież Satkurier napisał news z jakiegoś amatorskiego portalu, a za nim poszedł serwis Media2.pl. Ściema na maksa była, ktoś tylko puścił plotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle, to kto Wam powiedział że Superstacja ma być w Cyfrowym Polsacie 1 lutego i czy w ogóle ma być? Przecież Satkurier napisał news z jakiegoś amatorskiego portalu, a za nim poszedł serwis Media2.pl. Ściema na maksa była, ktoś tylko puścił plotę

 

1 - a skad wiesz ze z amatorskiego portalu?

2 - to dlaczego o przenosinach z astry na hb mowili w SS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą (godz. 13:34) pan prezenter w magazynie "Super Stacja Live" pochwalił się, cytat:

"Jesteśmy już dostępni w całej Europie, dzięki platformie Cyfrowy Polsat, bodajże kanał 47".

 

Czyli to już pewne, ale chyba nadal nie ma hehe...

ps. mam ten kanał w kablówce, z Astry nadal nie zniknęli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...