Skocz do zawartości

Superstacja


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ja dzienkuje za takie EPG w Eurosportcie jakie jest na Disney Channel i CN - musze wczesniej wejsc na Polsat Sport zeby wogule mi sie tam cos pokazalo.

Mogliby sobie co niektórzy zadać nieco trudu i zajrzeć do słowników. :twisted:

Edycja:bogdan425

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może przyszłości będzie lepiej, tak patrzeć może być dobrym kanałem nie które programy są dobre.

 

 

 

ps.dysleksja jest w modzie nie wiem może trochę tak, ale część osób ma problemy a cześć nie i mówią że są dyslekami a naprawdę nie są, najlepszy pomysł jest najpierw pisanie w wordzie programie i później skopiować tu, ja tak robię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróćmy może do tematu!?

Co wy na to??

KwiateK, może mógłbyś nieco zmniejszyć te swoje banery reklamowe albo je zlikwidować? Cokolwiek rozpraszają, a i można odnieść wrażenie, że Twoje wypowiedzi służą jedynie temu celowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie leci program Dzień z Superstacją i przypadkiem zauważyłem że w reżyserce (tło jak w Teleexpresie) nie leci podgląd ich programu tylko innych kanałów na żywo :!: - na dwóch monitorach jest TVP1 :!: , innych nie mogłem zidentyfikować - widać dla nich ten program nie jest zbyt ciekawy :shock::shock::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wymagaj, żeby sami siebie jeszcze w tv oglądali. To byłby już narcyzm.

A swoją drogą to zdaje się niektórzy piszą tu dla samego piśmiennictwa - pewnie chodzi im bardziej o statusy przy opisie niż o merytoryczną rozmowę/dyskusję. Chciałbym się mylić. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gdzie ta piep***na superstacja? :twisted: Szukam na astrze nie ma, okazuje się że w międzyczasie zdjęli, a na tym pogrzanym eutelsacie nie odbieram widocznie potrzeba porządnego talerzyka albo nie mogę odebrać przy tak pogrzanym SR. Wygląda że start był z wysokiego poziomu (tzn. z astry, choć tego też nie rozumiem czemu nie z hotbirda), ale szybko spadli i będą się tułać gdzieś po peryferiach orbity razem z innym kwiatkiem czyli tmt...

Będą mogli być zadowoleni jak zdobędą 0.01% rynku... :roll:

Btw. fajnie że ten topik jest pod CP moderatorzy gratulacje

 

Edycja pitter: hehe, chyba się kolega z lekka zakręcił, Superstacja jest teraz dostępna tylko w Cyfrowym Polsacie :wink:

 

OK, ale skąd miałem wiedzieć, czy ja się Solorz nazywam? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi a tla w rezyserce to w tvn24 tez leca inne programy

np .TVP1,TVP3.Wracajac do tematu Superstacja jest spoko,milo sie ja oglada, ma szanse byc naprawde dobrym programem.Jedynie co musza poprawic to zlikwidowac odglosy z rezyserki i mniej wpadek na antenie, ale widac ze to wkocu kanal na zywo :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy - wystarczy zerknąć na ostatnich kilka stron, by dowiedzieć się w czym rzecz. Bynajmniej ja tak zwykle robię po dłuższej przerwie i to mi wystarcza.

A swoją drogą - pewnie już wiesz w czym rzecz? (więc jednak można...) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższych tygodniach liczba widzów Superstacji powiększy się o kolejny milion. Po Cyfrowym Polsacie kanał ten wkrótce wzbogaci ofertę największej polskiej telewizji kablowej UPC.

Jak udało nam się dowiedzieć, zapowiadana Superstacja do oferty telewizji kablowej UPC Polska będzie sukcesywnie wprowadzana w połowie lutego.

 

-Takie są plany, aczkolwiek dokładna data nie jest znana - poinformowała nas Marzena Polak z biura prasowego UPC Polska, która dodała jednocześnie, że obecnie trwają przygotowania, techniczne i formalno-prawne związane z pojawieniem się tego kanału w ofercie UPC Polska.

 

Przypomnijmy, że po TVN Gra oraz iTV oprócz Superstacji w najbliższym czasie do oferty UPC mają dołączyć kanały MiniMini, Kuchnia.tv oraz, w wybranych miastach, ZigZap/Hyper i SportKlub.

 

media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...