Skocz do zawartości

Strefa CANAL+ (ex Moje nc+) – Internetowe Centrum Abonenta


M4ciek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyskakuje ci w ''szczegółach mojej oferty'' w zakładce info: Wycofaj swoją rezygnację czy coś takiego. Tylko nie klikaj tego bo dopiero narobisz :)

Spokojnie, kliknąć można. Później wyskakuje jeszcze okienko z zapytaniem czy potwierdzić tą szaloną decyzję  ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mxv1 - witaj ponownie :-) Mam nadzieję, że nie będziesz miał takich jaj, jakie wystąpiły w moim przypadku gdy powróciłem do nc+ - przez 1,5 miesiąca walczyłem o dostęp do ICA ponieważ dokument tożsamości, którym się posługiwałem zawierając umowę z Cyfrą + w 2008 r., a następnie migrując do NC+ utracił ważność, a system nie był w stanie powiązać mojego nr PESEL z danymi z aktualnego dowodu osobistego. Kilkanaście e-maili i telefonów dopiero załatwiło sprawę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wyjaśniał ktoś faktyczna prognozę po zakończeniu okresu podstawowego? Prognozę, która i tak może się zmienić z dnia na dzień.

Czy prognoza np. Comfort+ za 29,99 (dziś , również w prognozie na 2019) to nadal 29,99?

Czy raczej 29,99 plus 20 zeta dekoder (teraz zrabatowany do 0zł, i 20 zł  MRS teraz rabat do 0). .To raczej 69,99.  Byłaby kapkę różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie bardzo fajnie to wygląda ale trzeba pamiętać że to prognoza a ta z definicji może się sprawdzić lub nie. W każdej chwili mogą coś zmienić, nie ma tu żadnej gwarancji i to też potwierdziły dwie osoby z obsługi klienta. Niemniej na razie nie ma sensu składać wypowiedzenia chociaż ja mam akurat umowę do 10.2018.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te prognozy płatności są wiarygodne?

Mam comfort+dopełnienie do extra za 29,99 zł i w pierwszym miesiącu okresu nieoznaczonego ta sama cena.

  

@wowo, tak są wiarygodne.

Nie bylbym taki pewien. Jak sprawdzalem jakies dwa miesiace temu, to prognoza byla o osiem zl wyzsza niz obecne abo. Sprawdzilem teraz i jest taka sama jak aktualna platnosc.

 

Ogolnie piszac, to trzeba brac poprawke na to, co tam aktualnie jest. Ta sama zasada dotyczy ICOK Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ETO.jpg

Jak dla mnie jest to nic nie znaczący zapis, z którego nc+ może się w każdej chwili wycofać. Aby to było wiarygodne to musieliby z każdym klientem podpisać aneks do umowy lub rozesłać informację, bo to jest zmiana warunków IMO.

Na dzień dzisiejszy nic takiego nie otrzymałem więc obowiązuje mnie to co mam w umowie. Tam są jasno określone kwoty co za co i kiedy. Ma to się nijak do tego okólnika rozesłanego w sieci firmowej.

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Mam nadzieje, że to się już nie zmieni. Plan mój to przejście na czas nieoznaczony, na warunkach jakie mam obecnie. Chyba, że po drodze zapragnie mi się mieć ten 4K dekoder ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...