Skocz do zawartości

Strefa CANAL+ (ex Moje nc+) – Internetowe Centrum Abonenta


M4ciek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1)Siedzę przy komputerze raz dziennie, 1-2 godzinki,rano albo popołudniu!

2)Ja już raz dzwoniłem do nich w sprawie technicznej,po prawie 10 minutach odebrał jakiś "specjalista" i tak mi "poradził",że przez 3 dni nie miałem kanałów!?!

3)Ja mam już kupę lat tą telewizje,właściwie to zaczynałem od Wizji TV i być może mam tam namieszane,jak piszesz.

4)Jak mam Ci podać mój numer przez ten priv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Możecie juz normalnie sie logowac lub rejestrowac na ica ? Chciałem od nowa sie zarejestrowac,bo nie chce mi sie zalogowac na stare konta, ale nie daje rady. Wczesniejsze wpisywanie tych samych danych po których mogłem sie logowac teraz  nie przynosi skutku. Zawsze jakis bład wyskakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Możecie juz normalnie sie logowac lub rejestrowac na ica ?

Normalnie czyli jak :P? Przed chwilą się zalogowałem bez problemu.

Co zresztą widać ;)

2017_02_02_132812.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Też macie problem z zalogowaniem się do ICA ? Ja od piątku nie mogę się zalogować, tylko wyświetla :

Forbidden

You don't have permission to access / on this server.

 

Próbowałem na 3 różnych przeglądarkach, na żadnej nie działa.

 

 

W końcu zaczęło działać na Firefoxie :)

Edytowane przez Pawcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 marca br. w szczegółach mojej oferty miałem 169 kanałów (brakowało mi jednego do okrągłej liczby 170), dziś doszła WP i widnieje 173 kanały  (nic cokolwiek z moją umową nie było robione - nic o czym bym wiedział)

- czy ktoś się już spotkał z takim zjawiskiem matematycznym i umie to wytłumaczyć, w NC+ póki co nie umieją wytłumaczyć

Edytowane przez darlen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj najbardziej chora akcja w historii mojej przygody z nC+. Wracam do domu po 13 godzinach w pracy - odpalam mojego Fergusona - nie dzialaja kodowane kanaly. Juz po chwili wiedzialem, ze znowu to samo ... trzeba recznie nadac uprawnienia (swoja droga - dlaczego u takiego operatora jak nC+ karty nie moga sie SAME aktualizowac tylko trzeba to robic recznie i czekac dlugi czas az zlapie uprawnienia?). Dlaczego nigdzie (np. na moje.ncplus.pl) nie ma informacji kiedy padna uprawnienia? Nadalbym je zawczasu. Przez brak uprawnien nie nagraly mi sie skoki w ciagu dnia!

 

No ale OK - wchodze na moje.ncplus.pl chcac sie zalogowac i nadac uprawnienia - błedne hasło. Probuje raz, drugi, trzeci - cos jest nie tak. Przeciez haslo pamietam doskonale - jest ono tez zapamietane na moich urzadzeniach. Biore opcje "przywroc haslo" - dostaje info, ze "nie ma takiego adresu email w systemie"! Przeciez to jakis zart ... Konto bylo zalozone wlasnie na tego maila.

 

Wpadlem na pomysl - skoro konta nie ma, to zaloze od nowa. No i poszlo - wbijam na "swiezo" zalozone konto - nadaje uprawnienia. Patrze w prawy gorny rog i nie wierze - "Data ostatniego logowania: 11.01.2017 23:21:05".

Nie wiem jak to skomentowac. Było to samo konto od samego poczatku (bardzo dlugo jade na tym samym numerze klienta) - usuneli mi je bez ostrzezenia w ostatnich tygodniach i nie moglem sie zalogowac w zaden sposob. Okazuje sie, ze ni z tego ni z owego musze je zakladac od nowa. Jednak po rejestracji wyraznie widac, ze konto bylo caly czas w systemie na tych samych danych. Nie moglem jednak sie na nich wbic, bo wedlug systemu - konta w ogóle nie było.

 

Patologia ... Obecnie wszystko po kolei w nC+ staje sie niezdatne do uzytku ...

 

Ponadto - znowu bede czekal w nieskonczonosc az karta zlapie uprawnienia ...

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj najbardziej chora akcja w historii mojej przygody z nC+. Wracam do domu po 13 godzinach w pracy - odpalam mojego Fergusona - nie dzialaja kodowane kanaly. Juz po chwili wiedzialem, ze znowu to samo ... trzeba recznie nadac uprawnienia (swoja droga - dlaczego u takiego operatora jak nC+ karty nie moga sie SAME aktualizowac tylko trzeba to robic recznie i czekac dlugi czas az zlapie uprawnienia?).

 

Zmień tuner na inny model, nawet Fergusona. Ja, gdy miałem starego Fergusona AF-7318UCI i w nim kartę dawnej Cyfry+ (karta Cameleon) to miałem dokładnie taką samą sytuację. Po dokupieniu dedykowanego modułu CAM dawnej Cyfry+, a także późniejszej zmianie tamtego tunera na nowy, Ferguson Ariva 202E problemy z automatycznym "łapaniem" uprawnień odbioru przez kartę Cameleon zniknęły, jak ręką odjął. :D

 

 

Dlaczego nigdzie (np. na moje.ncplus.pl) nie ma informacji kiedy padna uprawnienia? Nadalbym je zawczasu.

 

Informację o dacie ważności uprawnień znajdziesz w menu swojego tunera, w sekcji związanej z kartą znajdującą się w czytniku kart.

 

 

To tak na marginesie, bo nie o tych kwestiach jest niniejszy wątek. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz.

Moim glownym punktem wypowiedzi byla ta chora sytuacja z kontem w moje.ncplus.pl, ktora opisalem.

 

O reszcie napisalem, zeby wszystko miało sens.

Tunera nie bede raczej zmieniac z powodu tego, ze raz na 2 miesiace nie lapie sam uprawnien :) Poza tym faktem wszystko z Nim jest idealnie i nie narzekam :)

Odnosnie uprawnien - racja, piszac o tym co sie wydarzylo zapomnialem, ze przeciez w menu tunera wszystko jest opisane odnosnie uprawnien.

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tak było, ale ja widzę pierwszy raz. W opcjach mojego kontraktu wskoczyły sumy kar za wcześniejsze zerwanie umowy, poukładane adekwatnie co miesiąc do końca umowy. Pożyteczna funkcja. Teraz widzę, że nawet opłaci się pół roku wcześniej zerwać umowę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Pewnie logujesz się starym sposobem na nowym ICA. Tu masz stare przez PESEL/NIP https://logowanie.ncplus.pl/cas/oldLogin?service=https%3a%2f%2fmoje.ncplus.pl%2flogin%2fcas

 

///Czekaj, dziś 9-ty już. Chyba mieli to wygasić kiedyś i coś rzeczywiście nie da się logować przez PESEL/NIP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...