Skocz do zawartości

LaLiga Santander


CR7Ronaldo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi Beniteza ani trochę nie żal, wręcz przeciwnie, bardzo się cieszę, że go wywalili i tylko dziwię się, że tak późno. Zatrudnienie go to była chyba jakaś forma sabotażu:)

 

W Liverpoolu  miał szczęście w lidze mistrzów  z 0-3 na 3-3 i karne. Pamiętam ten finał.  Milan miał  już  3-0  i już  witał się z gąska  . Nagle  gol kontaktowy.   Wszyscy se pomyśleli że  gol tak jak   Juve 1 -3 BVB. Jednak jak padł gol 2-3 to się zaczęło dziać. 

Ja się nawet lekko uśmiechnąłem jak Gerrard strzelił gola, pomyślałem sobie, aaa tam, dobry grajek, tyle lat się kisi w FCL, to niech ma tą honorową w finale. A potem było już tylko gorzej.

Edytowane przez emirates
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w ramach pucharu Króla Hiszpanii odbyły się derby trzech rożnych miast.

Derby Sewilli w których nasz reprezentant - Grzegorz Krychowiak strzelił bramkę, a jego ekipa (Sevilla) wygrała 2:0. Betis natomiast zmarnował karnego i dostał czerwoną kartkę.

Pózniej były derby Barcelony w których było dużo przepychanek i kartek (w tym dwie czerwone dla Espaynolu). Jednak nie zabrakło również ładnych bramek i zagrań. Mecz zakończył się wynikiem 4:1 dla Barcelony, a na szczególne wyróżnienie zasługuje Messi, który strzelił dwie bramki i dwa razy asystował.

Na koniec dnia były derby Madrytu w których ani Rayo ani Atletico nie potrafiły strzelić zwycięskiej bramki i padł remis 1:1. Wynik może budzić małe zaskoczenie, ale przynajmniej w rewanżu będzie ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle  historia  jest taka że za każdym razem gdy Barca grała na Bernabeu i zaliczała wyniki typu  0-4   czy podobne   0-3   lub te 2-6  to za każdym razem trener leciał na zbity pysk   a potem przychodziła rewolucja kadrowa.

Już  teraz Perez  szykuje rewolucje kadrową . No i na liście jest  80% zawodników obecnego składu. Najciekawsze jest jedno   że jest gotów sprzedać Ramosa za 40mln   pytanie kto dziś kupuje obrońce przed 30 za taką kwote.

Reszty nie podaje  bo łatwo się dowiedzieć z sieci. A przecież w poprzednim sezonie trypletu Barcy    gdy dostali 1-3 bo komicznych błedach  Mascherano z Iniestą  no to był  komiczny błąd  we 2 zderzyli się a żaden z nich nie powinien tam się znależć  to po tem meczu skoczyło się wszystko wielkie z Blancos. Dostali w styczniu   baty od Valenci z która nie wygrali już od 3 spotkań   i to tą samą Valencia która nie grała absolutnie nic. Z Genk przegrali    2 x z Zenitem w [beep]sko i skończyli w lidze Europy.  A na Bernabeu to było pokolei  1-0  1-1  1-2 i   2-2  chociaż tutaj się moge myslić czy czasem Valencia nie prowadziła. A pamiętam że CR nie strzelil karnego  na bramkce stał wtedy Diego Alves   jest to jedyny bramkarz którego tak samo boi się CR  jak Checha Messi.   Potem dostali z Bilbao   gola strzelil Aduritz który przeżywa chyba jakąś drugą młodość  bo sam ograł Barc w superppucharze  strzelając jest łącznie 4 gole.

 

W Copa Del Rey   Valencia  Sevilla  Vigo w zasadzie w drugiej rundzie.  Atletico u siebie  odprawi Rayo   tam może być albo 0:0  albo szybki gol na 1:0  i potem będzie tylko destrukcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Beniteza ani trochę nie żal, wręcz przeciwnie, bardzo się cieszę, że go wywalili i tylko dziwię się, że tak późno. Zatrudnienie go to była chyba jakaś forma sabotażu:)

 

Ja się nawet lekko uśmiechnąłem jak Gerrard strzelił gola, pomyślałem sobie, aaa tam, dobry grajek, tyle lat się kisi w FCL, to niech ma tą honorową w finale. A potem było już tylko gorzej.

Chyba lepiej ;)

 

 

Natomiast jeśli wyniki Beniteza to tylko kwestia szczęścia to ja chciałbym mieć tyle szczęścia co Hiszpan:

https://en.wikipedia.org/wiki/Rafael_Ben%C3%ADtez#Honours

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wygrał jeśli chodzi o krajowe mistrzostwo w Angli i Włoszech. Warto odnotować  jak jego kluby grały beznadziejnie  i w jakim stanie jest zostawiał. Nie licząc Valencii i Liverpoolu  pożniej tam gdzie był nikt go nie chciał i zawsze był zwalniany za bezproduktywną gre. Krotko mówiąc  jest taktykiem bezproduktywnym   . Z żadnym składem by nic nie wygrał na już.

 

Polecam zobaczyć  Diego Simeone co wygrał z jakim składem i z jakimi ograniczeniami z Atletico   i co wygrał jako piłkarz.  Zatrzymał  samą Barce          i klepał regularnie samych Blancos. Teoretycznie gdyby nie szczęśliwa głowka Ramosa to Atletico miałoby doskonały rok 2014  ale taki jest sport.  Możesz dominować nad przeciwnikiem możesz  doskonale bronić a na sekunde przed końcem ktoś ci zasadza kopare i wszystko od nowa. A w dogrywce to Atletico w zasadzie błąd za błędem i jak się skończyło każdy pamięta.Rok poźniej  ciekawe jakby to wyglądało gdyby to Atletico awansowało do pół finałow z Juve. Taki mecz  Atletico   Juve    śmiem twierdzić że tutaj były by karne i nikt by gola nie strzelil z gry.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że Atletico zapłaci większa kare finansową.   Żaden wielki piłkarz nie przyjdzie wieć do ekipy Blancos w tym roku kalendarzowym. Typu Hazard  Lewy Pogba jeśli o nich chodzi. A w styczniu moga przyjśc tylko ci co nie grali w lidze mistrzów w obecnej edycji.  Perez chciał zrobić rewolucje w składzie  koło 10 zawodników miało być na wylocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytałem, za których piłkarzy podobno został ukarany Real to parsknąłem śmiechem. Nie wiem kto dokładnie się takim czymś zajmuje w FIFA, ale to jest ewidentna próba ocieplania wizerunku. Robimy, działamy, byle co i byle gdzie. W dodatku te liczby w Portugalii, gdzie rozwija się jedna z najzdolniejszych młodzieży w Brazylii :D Władze we współczesnym futbolu to porażka. Nie wiem, czy ci młodzi mają zostawać w Argentynie, Kolumbii skoro mają możliwość rozwijania się chociażby w Barcelonie, czy Realu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać iż  ban na transfery miałby zostać przełożony na pożniej dla Blancos a osoba za to odpowiedzialna  za to jest zawieszona już z FIFY a jest to nie kto inny jak jeden z ludzi Pereza :)        . Tam w FIFIE mają paragrafy na każda głupotę tak jak w Polsce  biurokracja :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kara raczej anulowana nie zostanie. Co najwyżej przesuną ją na 2017 rok (tak jak Barcelonie przesunęli na 2015).

Ale te kary to tak naprawdę nie mają nic wspólnego z ochroną dzieci. Czytałem że w Barcelonie wiele zdolnych chłopaków przez tak długi okres czasu mogło tylko trenować. I w czym to niby im pomaga? Chciała ich Barcelona to mieli im odmówić i kisić swój talent w Azji albo południowej Ameryce?

Gdyby te durne przepisy obowiązywały pare lat wcześniej to dzisiaj o Messim by mógł nikt nie słyszeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulować  nie anulują ale  jakis jest sens sprowadzania kogokolwiek kto już grał w lidze mistrzów by potem siedział pół roku na ławce?  Czytalem że Perez szykuje 300mln  na rewolucje w składzie.Okieno w Hiszpanii zamyka się  niby w przyszła sobote ale wiadomo że tam urzędy nie pracują to ja nie wiem czy ten dni nie zostaną przełozone na poniedziałek czy po prostu przyszły piątek jest ostatnim dniem transferów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem rację- Barca wygrała :). Pierwsza połowa znakomita, potem bezsensowny  i brutalny faul Filipe Luisa na Messim. Mimo, że Atletico grało w dziesięciu mogło wyrównać, tylko szczęściu i Bravo Barca zawdzięcza to, że nie straciła bramki. Po drugiej czerwonej kartce(idiotyczny faul Godina) mecz właściwie mógł się skończyć. Tak jak napisałem prawie pewne jest mistrzostwo Barcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...