Skocz do zawartości

LaLiga Santander


CR7Ronaldo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To był kolejny piękny mecz w tej, przez niektórych, niedocenianej lidze. Mam nadzieję, że w przyszłych rozgrywkach Ligi Mistrzów zagra 5 hiszpańskich zespołów- Barca, Real, Atletico, Valencia i Sevilla po wygraniu LE :). Zła wiadomość dla drużyny z Madrytu przed rewanżem z Juve to kontuzja Kroosa. Barcelona w pełni zasłużenie zdobędzie mistrzostwo- kolejny raz łącząc piękno gry ze skutecznością. A i tak plotki głoszą, że Luis Enrique może odejść po sezonie, ponoć z powodu konfliktu z Messim. Liczę, że to tylko bezpodstawne plotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real kompletnie [beep]sko przegrał mistrzostwo. Przecież przy dwóch punktach straty do Barcelony i lepszym bilansie bezpośrednich meczów mógł liczyć czekać na potknięcie Barcelony, bo ta musiała wygrać na Atletico. Teraz już właściwie po sprawie. Barcelona może przegrać nawet na Atletico, bo na końcu wygrywając u siebie ma i tak mistrza. Prosiłbym Real o jeszcze powtórzeniu takiego wyniku w środę z Juventusem i będzie wspaniale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barcelona może powtórzyć sukces za czasów Guardioli, kiedy to wywalczyła wszelkie możliwe do zdobycia trofea w jednym sezonie. Jako kibic "Królewskich" muszę przyznać, że mistrzostwo i Puchar Króla im się należą, gdyż wiodą ostatnio prym w całej lidze oraz wyróżniają się od reszty stawki swoim polotem w grze, a także brakiem kontuzji czołowych zawodników, co na pewno ułatwia drogę ku pucharom na krajowym oraz europejskim "podwórku".

 

Mam jednak cichą nadzieję na to, że Real pokrzyżuje plany podopiecznym Enrique i obroni jako pierwszy klub w historii puchar Ligi Mistrzów. Na pewno byłby to bardziej godny przeciwnik dla Barcelony w Berlinie, zważając na rywalizację dwóch hiszpańskich drużyn z wieloma "smaczkami" i podtekstami. Mecz z Juventusem zostałby potraktowany przez Katalończyków jako spotkanie zwykłego gatunku, oczywiście o sporą stawkę, ale bez specjalnej presji. Włosi mają swoje atuty, ale na tak rozpędzoną "maszynę" to prawdopodobnie za mało, choć kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mogli też pozostałe godziny dopasować, żeby się mecze nie nakładały na siebie np. w sobotę zamiast o 20:00 i 22:00 dać o 20:30 i 22:45 (choć druga to trochę hardkor). Dzięki temu dodatkowo mecze o 20:30 nie nakłada się również na mecze angielskiej Premier League i niemieckiej Bundesligi. Natomiast w niedzielę mecz o 19:00 powinien być o 18:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jak pamiętam w hiszpańskiej tv ogólnotematycznej (chyba. Andalucia TV) o godzinie 20-21 puszczali programy kulinarne więc 22.45 to nie jest zła godzina. Tak na poważnie to przecież superpuchar Hiszpanii w latach 2011-2014 rozgrywany był o 22.30 i nawet o 23 godzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku sezonu pamiętam jak Real Madrid grał pierwszą kolejkę Liga BBVA w poniedziałek z Córdobą.

Ale w sumie tylko dlatego wtedy grał RM w poniedziałek z uwagi na wcześniejszy Supercopa de España z Atlético.

Z kolei o 22:00 swoje mecze pokazuje Cuatro (reszta Canal+), więc być może nie mają możliwości wyboru pierwszych meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na pewno to koniec pewnej epoki, ale nic nie trwa wiecznie. 16 lat dla zawodowego piłkarza to szmat czasu. Według mnie to dobre rozwiązanie dla obu stron. Zresztą wystarczy zobaczyć, gdzie teraz gra(a bardziej nie gra) Valdes, który w zeszłym roku odszedł z Barcy. Niełatwy jest los bramkarza :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pozwole sobie napisac cos zwiazanego z pilka nozna w Hiszpanii. Pilkarz reprezentacji Chin U-22 - Xu Xin zadebiutowal ostatnio w druzynie Atletico Madryt w meczu z Shanghai SIPG (ogolnie gra w Atletico Madryt C). Zaprezentowal sie niezle, ponadto smieszna historia bo przez wiekszosc meczu sadzilem, ze to Antoine Griezmann (do momentu tej powtorki) :D -> http://s5.ifotos.pl/img/vlcsnap-6_wqehnss.png lub mozna tej spojrzec na to zdjecie, lepsza jakosc niz screeny z TV: 1438716999_extras_noticia_foton_7_1.jpg

Naprawde wedlug mnie trudno go rozpoznac z poziomu kamery normalnej (na tym screenie to wlasnie on jest przy pilce), jego stylistyka na Griezmanna naprawde jest widoczna na pierwszy rzut oka, swietnie to skopiowal -> http://s10.ifotos.pl/img/vlcsnap-1_wqehnsa.png

Normalnie nie ma tego zoltego czegos na glowie, wlosy ma czarne z tego co widzialem na zdjeciach w internecie :D

 

Nie przepadam za tym, gdy ktos kogos kopiuje raczej, ale zyskal moja sympatie, wydaje sie spoko no i pilkarz z niego moze byc niezly :jupi: Mam "oko" na Azje i ciesze sie, ze "atakuja" Europe - pilka nozna w Niemczech dzieki temu jest dla mnie jeszcze bardziej interesujaca.

 

Mysle, ze warto go obserwowac w przyszlosci :)http://www.transfermarkt.pl/xin-xu/prof ... ler/237852

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie nie rozróżniasz Griezzmana od Xu Xina?

 

2231070_w2.jpg

page.jpg

 

 

Ja jedynie z daleka mam problem z odróżnienie Griza od Torresa ale CHińczyk jest cimeniejszej karanacji

 

Dobrze że corazj wiecej Azjatów w Hiszpanii zwiększy to w ten sposób popularność tej ligi.No i dodatkowo do tak silnego klubu jak Atletico

 

Jednak to jest dopiero mega news

 

base_image.jpg

 

Asystent Burgos zrzucił 30kg i to w jakim wieku. :brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zespół Athletic Bilbao zdobyli Superpuchar Hiszpanii,pokonując w pierwszym spotkaniu Barcelonę 4:0 a w rewanżu było 1:1.

 

Najbardziej sytuacja w 55 minucie była ostra, piłkarz Barcelony Pique bardzo mocno protestował do sędziego, domagając się odgwizdania spalonego. Dostał czerwoną kartkę i to nie koniec, grozi mu za to dyskwalifikacja na kilka meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...