Skocz do zawartości

LaLiga Santander


CR7Ronaldo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

FC Barcelona przegrała w sobotę 2:3 z Osasuną Pampeluna, po niemrawym meczu w swoim wykonaniu na mroźnych warunkach.Zamarznięta murawa nie tłumaczy jednak porażki drugiej z ósmą, a dziewiąta przed tym spotkaniem siłą.Osasuna wygrała zasłużenie, ponieważ bardziej walczyła, a także zostawiała więcej zdrowia na boisku.Lionel Messi znów nie trafiał do bramki w znakomitych sytuacjach.Real Madryt pokonał wczoraj jednak Levante 4:2, po znakomitym meczu w wykonaniu Cristiano Ronaldo, który zdobył hat-tricka.Levante jednak walczyło w pierwszej połowie ładnie, ale czerwona kartka pod koniec pierwszej części gry trochę podłamała im skrzydła.Szczególnie trzecia bramka dla Realu w wykonaniu Ronaldo, to gol "palce lizać", piłka została uderzona z dużą siłą i z rotacją, tak że lecąc wysoko, wydawałoby się na początku nad bramką, nagle przed bramką zaczęła spadać i wpadła niemalże pionowo w dół do siatki.Zespół z Madrytu ma już 10 punktów przewagi, nad drugą w tabeli FC Barceloną i jest na jak najlepszej drodze do zdobycia tytułu mistrzowskiego.

źródła: http://www.primeradivision.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA HA jak tu nagle się zrobiło przyjemnie, każdy się cieszy bo Madryt ma 10 punktów przewagi :brawo: I dobrze tylko nie zapominajcie ile to Madryt wygrał trofeów przez ostatnie 3 lata? Ja pamiętam tylko ten co to go autobus przejechał :lol2:

 

A jeśli idzie o koniec Barcelony to nie wyrokujcie.. Był Ronie, Eto'o, jest Xavi, Iniesta, Fabregas, Messi i co najważniejsze La Masia - Tello, Rafinha, Bartra, Delofeu, Dongou. Barca się nie kończy, co najwyżej łapie drugi oddech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pep Guardiola zdecydował się nie przedłużać wygasającego w czerwcu kontraktu z FC Barceloną - poinformował prezydent klubu Sandro Rosell na specjalnie zwołanej konferencji prasowej.

Jego dymisja ma skutek natychmiastowy. Ostatnim meczem na ławce Barcelony był wtorkowy półfinał Ligi Mistrzów z Chelsea Londyn na Camp Nou, który zakończył się remisem 2:2 i odpadnięciem Barcy z rozgrywek. Miejsce Guardioli zajął jego dotychczasowy asystent Tito Vilanova.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Nie raz narzekałem na sędziów w EPL, że ich błąd zadecydował o wyniku meczu (ale nawet jeśli to jeden błąd, więcej nie często się zdarza). Jednak takie jaja jakie są w LaLiga w EPL by nie przeszły. To by był ostatni mecz lepszych drużyn tego sędziego. Jeszcze czerwoną to rozumiem, mógł dać się nabrać Fabsowi (szkoda, że i on wymusza), ale to, że przez ostatnie 15 minut nie wiedział co się dzieje na boisku i nie potrafił nad tym zapanować to już kompromitacja. Faule gwizdał na ślepo, może uznał, że będzie co drugi gwizdał. Nie wyobrażam sobie takiego sędziowania w lidze angielskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się pastwić nad sędziami. Ja nie mogę przejść obok takiego sędziowania i nie wyrazić swojego zdania na ten temat. Mistrzostwo kto zdobędzie ten zdobędzie, ale najważniejsze jest to, żeby mecze odbywały się w duchu sportowym, a żeby tak było sędzia musi panować nad sytuacją na murawie. Dla mnie to był szok, co on wczoraj wyprawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tak temat naprowadzić delikatnie w inną stronę, ale widać w Polsce się nie da o lidze hiszpańskiej rozmawiać bez konfliktów realo-barcelonowskich:) A przecież to jest dosyć ciekawa liga, taktycznie rozwala wszystkie inne, tylko Ci sędziowie od lat w trudnych meczach się gubią i jakoś nie widać postępów pod tym względem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale by sedziowie musieli jej przestac pomagac.

 

Co masz tutaj konkretnie na myśli bo ja nie rozumiem? Czy nieudolne sędziowanie = pomaganie Barcelonie, bo wg mnie nie!

Fakt może Thiago zagrał tam w tej sytuacji ręką (sytuacja była trudna do oceny, zresztą podobna był kiedyś w meczu Realu z Betisem gdzie Ramos zablokował piłkę ręką w polu karnym), ale gadanie o wszechobecnym pomaganiu Barcelonie jest przesadą i nieprawdą. Równie dobrze mogę spokojnie powiedzieć, że sędziowie pomagają Realowi, materiałów w internecie jest mnóstwo choćby nieuznany gol Soldado w 90 minucie meczu 1 kolejki z Valencią

Także radził bym oglądać mecze obu drużyn i analizować pracę sędziów a nie czytać komentarze, które dzieci wypisują po onetach czy innych serwisach.

 

Pozdrawiam kibiców La Liga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...