Jump to content
andrzejnet

ICOK - Internetowe Centrum Obsługi Klienta

Recommended Posts

Ma do Was pytanie, jako że przez okres kilku lat nie korzystałem z usług cp, byłem w nc+ teraz od 2 dni jestem z powrotem i dzisiaj zalogowałem się w ICOK i tam figurują na mnie dwa stare dekodery bezumównie, przeszły na moją własność. Z tego co pamiętam to jeden komuś sprzedałem a drugi zutylizowałem. Czy można je, że tak napiszę "zdjąć je ze stanu" ?

Miałem podobny problem w ICOK, poproszono mnie o przesłanie pisma z prośbą o utylizacje dekoderów bez umów.

Chyba już usunęli [beep] baner zasłaniający wpisanie loginu dostępu do ICOK.

Potwierdzam :jupi: obstawiam, że ktoś z CP o problemach z nim tu przeczytał i to wywalił :D

Na przeglądarce Opera Mini New w wersji dla Androida działa dobrze.

Prubowałem właczyć przez ICOK komunikaty autopromocyjne wyśietlane na belce z nazwą kanału, nietety mam szary guzik WŁĄCZ.

Wyłączyłem to jeszcze na starym sofcie mojego HD5000 i teraz chcialem zobaczyć jak te komunikaty wyglądają no niestety opcja jest nieaktywna.

Edited by maks27

Mam tak samo :/ szkoda, bo chciałem zobaczyć jak to wygląda :roll:

Guest filolog

Gdzie się to włącza albo wyłącza w ICOK bo przepatrzyłem cały i nie widzę niczego takiego.

Musisz wejść guzikiem USTAWIENIA obok WYLOGUJ,

Komunikaty autopromocyjne.

Myślałem o włączeniu tego tylko po to aby sprawdzić jak to wygląda i z powrotem wyłączyć zbędną dla mnie reklamę na belce.

Edited by maks27

Coś kombinują w ICOK, nie mogę zmienić pakietu na żadnym prepaidzie. Czyżby dodawali Eleven?

Jak pisałem na poprzedniej stronie zgłosiłem błąd w ICOK że nie działa włączenie komunikatów autopromocyjnych.

No i dostałem odpowiedź że wsystemie ta opcja jest niaktywna nieaktywna i mam przywrócić ustawienia fabryczne dekodera.

Tylko jakim cudem to poprawi działanie niektywnej opcji ICOK tego nie było w odpowiedzi.

Pewnie nawet nie czytała zgłoszenia osoba która pisała odpowiedź.

Możecie modyfikować pakiety przez ICOK chodzi o prepaid?.Ja od ponad miesiąca nie mogę gdyż [beep] komunikat o pracach serwisowych wyświetla się.

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

Edited by jackpol

Ja jeszcze w zeszłym tygodniu włączyłem na jednym prepaidzie pakiet Mini HD. A od piątku wszystko (trzy sztuki) jest poblokowane.

U mnie na dekoderze z Darmowym HD tak jest od kilku dni, wcześnie była opcja wyboru pakietu, a teraz: prace serwisowe spróbuj później.

A u mnie akurat moduł z Darmowym HD działa (tzn. mogę włączyć Mini HD).

Witam.

Przedłużyłem w kwietniu umowę (15/5) i mam za darmo Pakiet VOD i Katalog treści online.

Można to wyłączyć w iCOK (już teraz, żeby nie zapomnieć) czy mam się prosić telefonicznie?

W usługach po wybraniu "zobacz szczegóły" mam:

Pakiet podstawowy : Pakiet Familijny Max HD aktywny
Pakiet dodatkowy : Pakiet Film HD aktywny
Pakiet dodatkowy : Pakiet Cinemax HD aktywny
Pakiet dodatkowy : Pakiet Sport HD aktywny
Pakiet dodatkowy : Pakiet VOD aktywny
Pakiet dodatkowy : Katalog treści online aktywny
Pakiet na dekod. dodatk. : Usługa Multiroom HD aktywny

Wykupiłem w niedzielę pakiet Eleven, ale w ICOK nie ma tego uwzględnione w usługach. Wiecie może dlaczego?

U mnie 2 prepaidy CP też problem''prace serwisowe'' zgłosić proponuje każdemy im nas więcej tym lepiej;) Nie da się zmienic deklaracji pakietowej:(

Witam.

Przedłużyłem w kwietniu umowę (15/5) i mam za darmo Pakiet VOD i Katalog treści online.

Można to wyłączyć w iCOK (już teraz, żeby nie zapomnieć) czy mam się prosić telefonicznie?

Trzeba zadzwonić lub napisać wiadomość przez ICOK, bo z tego co kojarzę, to w okresie promocyjnym nie da się modyfikować zawartości swoich pakietów.

Edited by tomciu

Potwierdzam,wczoraj te gratisy chciałem "odhaczyć",ale duda :(

Ja wczoraj zgłosiłem problem z ICOK, bo jednak tydzień z informacją "Zapraszamy do skorzystania z usługi w późniejszym terminie." to trochę za długo :(.

Edited by tomkep